Szkolny zjazd

Za 5 dni kończę turnus. Jadę do Berlina do mojej przyjaciółki odreagować. (nawiasem mówiąc to moja wychowawczymi ze szkoły średniej). Pytała co kupić do picia...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2014-05-01 22:57:19

jolki
Member

Szkolny zjazd

Za 5 dni kończę turnus. Jadę do Berlina do mojej przyjaciółki odreagować. (nawiasem mówiąc to moja wychowawczymi ze szkoły średniej).
Pytała co kupić do picia.
Wódka i cola, odpowiedziałam. Ale to nie moja wina, przecież?!!! Czym skorupka za młodu nasiąknie ... Takich się miało wychowawców. Jak miło powspominać.
I jeszcze w czerwcu szkolny zjazd!

Czy ktoś z Was zalicz takie imprezy?
Bo ja zawsze jak tylko mogę.

#2 2014-05-02 07:29:04

tersa36
Member

Re: Szkolny zjazd

ja spotkania klasowego nigdy nie miałam, chociaż bardzo chciałam spotkać się z ludzmi po latach. Moja wychowawczyni z podstawówki nigdy tego nie zapomnę, nakładała mnóstwo makijażu a na powieki niebieski cień w ogromnych ilościach i prawie na pół czoła i pewnego razu zapytała nas czy ktoś chce szczeniaczka bo suczka jej się oszczeniła, więc zgłosiłam się jako chętna i pojechałam do Niej w sobotę rano. To co zobaczyłam odebrało mi mowę, kobieta nie miała twarzy, byłam przyzwyczajona to jej makijażu a drzwi otworzył mi stwór, horror

apropo jaki język Polski jest trudny
- szczeniaczka bo suczka jej się oszczeniła
-drzwi otworzył mi stwór, horror,

#3 2014-05-02 08:14:43

kryspinka
Member

ja włąsnie mam mieć w sierpniu po raz pierwszy bo akurat okragła rocznica a wczesniej ciężko było sie zorganizować ja załatwiam co sie da przez internet i telefon moja koleżanka na miejscu resztę szykuje się neizła imprezka zobaczymy co z tego wyjdzie

#4 2014-05-28 12:23:51

KatarzynaW
Member

Nigdy nie byłam na takim zjezdzie i szczerze ciesz sie bo... mialam pecha do ludzi w szkole. W podstawowce cala klasa była skłocona i podzielona na grupki - szkoda, ale tak t wygladalo. Przez kilkla lat widywalam sie z grupka do ktorej nalezałam, ale potem kazdy poszeld w swoja strone.

A jesli chodzi o nauczycieli... mojej wychowawyczyni nigdy nie zapomne! Była najstarsza nauczycielka w skzole i postrachem wszystkich. Miała bardzo przygarbione plecy i wlosy zasze zaczesane w bardzo ulizanego koka. Kedys nas przerazila, kiedy rozpuscila swoje dlugie do pupy wlosy i zaczela sie czesac przed lusterkiem he he, trauma do konca zycia...

#5 2014-05-28 14:11:33

amelia
Przyjaciel Forum

jolki napisał:

Za 5 dni kończę turnus. Jadę do Berlina do mojej przyjaciółki odreagować. (nawiasem mówiąc to moja wychowawczymi ze szkoły średniej).
Pytała co kupić do picia.
Wódka i cola, odpowiedziałam. Ale to nie moja wina, przecież?!!! Czym skorupka za młodu nasiąknie ... Takich się miało wychowawców. Jak miło powspominać.
I jeszcze w czerwcu szkolny zjazd!

Czy ktoś z Was zalicz takie imprezy?
Bo ja zawsze jak tylko mogę.

A ja jestem zawsze kierownikiem zamieszania na takich imprezach. Mogę coś podpowiedzieć.

#6 2014-09-07 22:29:58

jolki
Member

Właśnie wczoraj odbył się mój zjazd.
Cóz, pooglądałam sobie dzisiaj zdjęcia na Feisie.
Smutne, że tak mi się ułożyło. sad
Może już za 5 lat będzie następny! smile

Ostatnio edytowany przez jolki (2014-09-07 22:42:28)

#7 2014-09-07 22:48:27

amelia
Przyjaciel Forum

jolki napisał:

Właśnie wczoraj odbył się mój zjazd.
Cóz, pooglądałam sobie dzisiaj zdjęcia na Feisie.
Smutne, że tak mi się ułożyło. sad
Może już za 5 lat będzie następny! smile

sad taki nasz los

Reklama

Stopka forum