Dwie opiekunki u podopiecznego

Wreszcie udało mi się wyjechać. Od tygodnia jestem w Niemczech. Z podopiecznym jest bardzo źle i okazało się że konieczny jest przyjazd drugiej opiekunki, więc jak tylko dostałam propozycję wyjazdu zgodziłam się od razu...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2012-06-01 16:01:58

megi
New member

Dwie opiekunki u podopiecznego

Wreszcie udało mi się wyjechać. Od tygodnia jestem w Niemczech. Z podopiecznym jest bardzo źle i okazało się że konieczny jest przyjazd drugiej opiekunki, więc jak tylko dostałam propozycję wyjazdu zgodziłam się od razu. Miało być dobrze, bo będziemy we dwie. Niestety nie potrafimy się dogadać z Panią która przyjechała tydzień przede mną. Jestem bardzo ugodowym człowiekiem i nie szukam konfliktów, ale nie wiem jak długo wytrzymam z tamtą kobietą. Ja mam chyba jakiegoś pecha sad Przez dłuższy czas nie miałam propozycji od firm, a jak już się znalazła oferta to współpracownica okazała się cięższa od pracy z podopiecznym. Czy byłyście już w takiej sytuacji, że pracowałyście wraz z inną opiekunką?

#2 2012-06-18 09:41:49

gosia_1987
Member

Re: Dwie opiekunki u podopiecznego

Jeszcze nie miałam takiej oferty. Z tego co piszesz to dobrze brzmiało - też bym się skusiła. We dwie to dość komfortowe się wydaje smile jak nie możesz się dogadać może da się to zorganizować tak, że będziecie się bardziej mijać? Np. cały jeden dzień opiekuje się jedna, druga nie wchodzi w ogóle w drogę i na odwrót? Przecież obu Wam na rękę, żeby było lżej smile

#3 2012-06-18 09:55:21

kalka
New member

Hej dziewczyny,bylam na takiej opiece z druga opiekunka. Fajna praca,ale oczywiscie zalezy od charakterow opiekunek.Mozna sie dogadac. Mysmy pracowaly na 2 zmiany,jedna w nocy, druga w dzien,ale robilysmy to godzinami,bo niestety cala noc trudno wytrzymac samemu. Pozdrawiam

#4 2012-06-18 20:00:16

KRYSIA5555
Member

megi-weż kobietę na stronę i z nią pogadaj. Przeciez to proste, 1-na opiekuje sie chorym a drugo prowadzi dom i zmiana. w czym problem ??? chyba że jest spora różnica wieku między wami to może iskrzyć. Zaproś rodzinę pacjęta, ustalcie obowiązki i omijajcie się dużym łukiem!!!!!!!!!
Wiem że to łatwo gadać. Ja pracowałam we 2-ie , ale od rodziny było podzielone kto co robi!!!!!!!!!!!!!!! ja prowadziłam rehabilitację , a  druga prowadziła dom!!!!!!!!!!!  Cały czas, bez zmian!!!!!!!!!!tak ustaliła rodzina pacjętki, my nie miałyśmy na to wpływu, może to jest rozwiązanie!!!!!!!!!!
nie obawiaj się rozmowy z rodziną pacjęta, to tacy sami ludzie jak my!!!!!!!!!!!!! Nie stracisz przez to pracy!!!!!!!!!!!!!!!!! ODWAGI!!!!!!!!!!!!!

#5 2012-06-21 19:55:03

niepokonani
Member

moja droga to nie nowość, ze inna opiekunka brużdzi innej opiekunce .Prawdopodobnie ma kogoś na Twoje miejsce, bo tylko taki jest powód  jej zachowania.Ja tez tak miałam, nawet do tego stopnia ,że zmienniczka podkupiła moja stelle za  ponad 200euro miesiecznie płaci agentce, bo ja stać.Mąż zmienniczki pracował  na misji w Afganistanie.Najlepiej zostaw to gówno , bo wykończysz się kobieto,szkoda Pani zdrowia.Ni wytrzyma pani  z takim gadem.Znam taką co  dawała zaprząść się do pługa i pracowała za konia.To co polki wyprawiają,żeby inną wygryżć w głowie się nie mieści.Szuka Pani nowej pracy.pozdrawiam i życzę powodzenia.

#6 2012-08-24 21:15:05

kryspinka
Member

no i to najbardziej boli bo powinnyśmy trzymać się razem .myślę że najlepiej pogadać z rodziną ryzyk fizykalbo tak albo tak

Reklama