Opiekunki osób starszych Oxford

Opiekunka z prawem jazdy - miasto Oxford Opiekunka osób starszych z prawem jazdy - miasto Oxford. Praca na terenie pięknego miasta miasta Oxford w Wielkiej Brytanii...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2014-04-30 01:19:32

thomas_20082
Member

Opiekunki osób starszych Oxford

Opiekunka z prawem jazdy - miasto Oxford

Opiekunka osób starszych z prawem jazdy - miasto Oxford.

Praca na terenie pięknego miasta miasta Oxford w Wielkiej Brytanii. Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach. Wizyty trwają od 40 do 60 min. W tym czasie wykonuję się pracę zgodną z tzw. care plan. Do zadań należy pomoc w ubieraniu się, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, lekkie prace domowe, przygotowywanie posiłków, podawanie leków itp.

Pracodawca to firma która proponuję przyszłym pracownikom zakwaterowanie w mieście Oxford za 80 GBP na tydzień, dodatek do paliwa 15 pensów za mile, służbowe auto z możliwością użytkowania poza godzinami pracy, 5 dniowe szkolenia za które pracownik otrzymuję wynagrodzenie. Pracodawca oferuję 7,50 GBP na godzinę brutto.
Możliwość pracy i zamieszkania w jednym z najpiękniejszych miast w Wielkiej Brytanii.

Wymagania:
- komunikatywny poziom j.angielskiego.
- ważny paszport
- pracowitość
- prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule Oxford.

Reklama

Podobne tematy :

Praca od zaraz dla wykwalifikowanej opiekunki do Holandii - Pani Monika szuka uczciwej opiekunki od zaraz - umowa legalna z rodziną ! Pilnie szukam osoby, która ze mną zamieszka na długo, pomoże mi w codziennym życiu Osoba powinna być wolna i bez zobowiązań, nie paląca, nie pijąca, silna fizycznie oraz empatyczna Mam 55 lat, nie ruszam rękoma, jeżdzę na wózku...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Poszukuję Opiekunki do pani Theresy, Mainburg, 1300 Eur, od ZARAZ - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydata na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEJ PANI Miejsce pracy: Niemcy/ Mainburg koło Landshut Termin rozpoczęcia pracy: 6/7 maj 2017 (wyjazd na min...

Szukamy opiekunki, Niemcy, od zaraz - Szukamy mlodej i miłej kobiety w wieku 30-55 lat, ktora moglyby sie co 2 miesiace zmieniac w opiece nad starszym panem zamieszkalym na poludniu Niemiec (przynajmniej na 1 rok) Opieka nad starszym panem (89 lat): - calodobowa - mycie i pielegnacja - zmiany pampersow - zmiana ubrania Oraz prowadzenie calego gospodarstwa domowego: - gotowanie posilkow - sprzatanie - pranie, prasowanie - zakupy - koszenie trawy w ogrodzie Zapewniamy mieszkanie (2 umeblowane pokoje) oraz wyzywienie...

Obowiązki opiekunki - Kiedyś wyczytałam jakie obowiazki należa do opiekunki ale nie mogę teraz tego znależć. Gdyby ktoś z was mógłby mi pomóc to byłabym wdzieczna.

Stopka forum