podpisywanie umów on-line

Może się orientuje któraś z Pań jak wygląda sprawa z podpisywaniem umów. Dostałam dokumenty na maila, mam je wydrukować i odesłać skan. Czy taka umowa będzie tak samo obowiązująca jak taka "papierowa"? Do tej pory zawsze miałam wszystko wysyłane pocztą i wolę się upewnić.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2012-05-31 09:28:48

Ilonka_P
New member

podpisywanie umów on-line

Może się orientuje któraś z Pań jak wygląda sprawa z podpisywaniem umów.
Dostałam dokumenty na maila, mam je wydrukować i odesłać skan. Czy taka umowa będzie tak samo obowiązująca jak taka "papierowa"?

Do tej pory zawsze miałam wszystko wysyłane pocztą i wolę się upewnić.

#2 2012-05-31 10:13:21

jakniew
Member

Re: podpisywanie umów on-line

Ilonka_P napisał:

Może się orientuje któraś z Pań jak wygląda sprawa z podpisywaniem umów.
Dostałam dokumenty na maila, mam je wydrukować i odesłać skan. Czy taka umowa będzie tak samo obowiązująca jak taka "papierowa"?

Do tej pory zawsze miałam wszystko wysyłane pocztą i wolę się upewnić.

Rozumiem, że masz wydrukowaną umowę podpisać i wysłać do firmy. Powinnaś wysłać 2 egzemplarze podpisane a jeden z nich firma powinna Tobie odesłać przez nich podpisaną.

#3 2012-05-31 12:21:58

Kamilakoz
Member

Chyba taka umowa nie będzie obowiązywać. No chyba że coś się zmieniło w przepisach.

#4 2012-06-01 15:01:24

katarzynka
Member

Jeśli wydrukujesz umowę i prześlesz ją do firmy jest jak najbardziej obowiązująca. Mailowo jest po prostu szybciej  i wygodniej niż pocztą. Tym bardziej że wyjazdu są czasem praktycznie z dnia na dzień organizowane. Czasem jak proponowali mi, żebym jechała na drugi koniec Polski umowę podpisać to już wole on-line smile

#5 2012-06-01 16:28:14

annie
Member

Nic się nie martw. Wydrukuj, uzupełnij tam gdzie trzeba i odeślij do firmy. Na pewno otrzymasz egzemplarz umowy z powrotem i będzie już podpisany przez kierownika firmy, z którą wyjeżdżasz. Mam spore doświadczenie w wyjazdach z firmami więc uwierz nie musisz się obawiać.

Reklama