interkadra jestem zadowolona

byłam juz z wieloma firmiami w Niemczech, raz krocej, raz dluzej, i akurat z interkadra najlepiej wspominam wspolpraceo, bo zostalam o wszystkim poinformowana wcześniej, Panie kojarzyły mnie i moja sytuację, swobodnie po imieniu się komunikowałyśmy, zoorganizowały przejazd i spotkanie z rodziną...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2011-02-06 17:58:41

KatarzynaNowak
New member

interkadra jestem zadowolona

byłam juz z wieloma firmiami w Niemczech, raz krocej, raz dluzej, i akurat z interkadra najlepiej wspominam wspolpraceo, bo zostalam o wszystkim poinformowana wcześniej, Panie kojarzyły mnie i moja sytuację, swobodnie po imieniu się komunikowałyśmy, zoorganizowały przejazd i spotkanie z rodziną. zapłacili na czas i co do grosza, co dla mnie jest bardzo wazne.

#2 2011-02-17 09:21:03

Karina
New member

Re: interkadra jestem zadowolona

Dokładnie rok temu postanowiłam sprobować pracy za granica. Mam duze doświadczenie w opiece - pracowałam a domu opieki, więc prace otrzymalam natychmiast. Miałam na poczatku bariere jezykowa, ale po kilku dniach dogadywałam sie świetnie z rodzina i chorym. Z interkadra udało mi sie w latwy sposob dostac satysfakcjonującą prace w Niemczech

#3 2011-02-17 21:02:29

EwaN.
Member

kobietki, to dobrze smile zdecydowałam się na prace w niemczech, i to z interkadrą. czytałam opinie o nich na tym i na innych forach i postanowiłąm z nimi pojechać smile mam nadzieję że wszystko będzie w porządku smile pozdrawiam, kochane!!

#4 2011-02-17 21:26:30

sabina45
Administrator

Byłam z różnymi pośrednikami w Niemczech, nie tylko w opiece i faktycznie różnie to było z płaceniem. najgorzj umawiać się z polakiem "na słowo". Dla mnie istotne aby mieć gwarancje zapłaty. Z interkadra jeszcze nie miałam problemów w tej kwestii.

#5 2011-02-17 21:57:27

anna43
New member

Słyszałam od koleżanek w busie ,że Interkadra solidna firma. A i wy tak mówicie. No więc chyba nie jest z nimi zle jechać.

#6 2011-03-30 21:03:07

elene
New member

Nie piszecie Panie jakie zarobki proponują z Interkedry ,nie znam tej firmy macie na nią namiary/???Pozdrawiam !,ja pracuję obecnie w Austrii jest swietnie ,ale za mało moim zdaniem zarobki po tylu latach doswiadczenia !

#7 2012-02-03 18:48:17

ulkaer
Member

witam! a na jakiej zasadzie oni zatrudniają?? czy jest się ubezpieczonym kiedy jest się w polsce??

#8 2012-03-23 13:02:03

giunta
New member

Witam serdecznie!
Chciałabym zapytać, ile mniej więcej czekały Panie na swój pierwszy wyjazd do Niemiec. Miałam już rozmowę i weryfikację językową (mój język został oceniony dobrze), podpisałam też umowę. Została mi przedstawiona pierwsza propozycja wyjazdu, na którą zgodziłam się, ale należało czekać jeszcze na potwierdzenie ze strony niemieckiej rodziny, że im odpowiadam. Od przedstawienia propozycji minęło już jakieś 10 dni, więc podejrzewam, że rodzina nie wyraziła zgody i muszę czekać na następną ofertę... Czy możliwe, że przeszkodą dla niemieckich rodzin może być mój wiek? Mam 26 lat. Wcześniej starałam się o wyjazd z innej firmy, ale tam powiedziano mi, że zatrudniają kobiety od 30 lat i jestem jeszcze trochę za młoda. W Interkadrze nie robili problemu z mojego wieku, ale może Niemcy nie mają zaufania do młodych opiekunek? Jakie Panie mają zdanie na ten temat?

Ostatnio edytowany przez giunta (2012-03-23 13:02:55)

#9 2012-03-23 19:45:04

KRYSIA5555
Member

Wiek określa rodzina, zazwyczaj jest on" ab 40 lub ab 50, " ale to nie jest regułą. Szansa jest zawsze, tylko trzeba być dobrej mysli.
Może my starsze mamy lepszą szanse, ale wiek to nie wszystko. Znam panie starsze i nieodpowiedzialne, pijące i to dużo. Kiedyś widziałam jak na przystanek Niemiec przywióżł polską opiekunke, ok 60-tki, totalnie pijaną, wywalił ją i  jej rzeczy na ławkę koło przystanku autobusowego i tyle. Kobieta ta.hiiiiiiiiiiiiiii nie wytrzeżwiała do rana!!!!!!!! bo awanturowała się z dziewczynami z autobusu, bo dalej piła i śmierdziała........
Pewnie ten Niemiec nigdy nie weżmie starszej opiekunki po takim doświadczeniu, Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez KRYSIA5555 (2012-03-23 19:51:32)

#10 2012-03-23 20:23:26

giunta
New member

KRYSIA5555 napisał:

Wiek określa rodzina, zazwyczaj jest on" ab 40 lub ab 50, " ale to nie jest regułą. Szansa jest zawsze, tylko trzeba być dobrej mysli.
Może my starsze mamy lepszą szanse, ale wiek to nie wszystko. Znam panie starsze i nieodpowiedzialne, pijące i to dużo. Kiedyś widziałam jak na przystanek Niemiec przywióżł polską opiekunke, ok 60-tki, totalnie pijaną, wywalił ją i  jej rzeczy na ławkę koło przystanku autobusowego i tyle. Kobieta ta.hiiiiiiiiiiiiiii nie wytrzeżwiała do rana!!!!!!!! bo awanturowała się z dziewczynami z autobusu, bo dalej piła i śmierdziała........
Pewnie ten Niemiec nigdy nie weżmie starszej opiekunki po takim doświadczeniu, Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź smile Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak czekać... Może niedługo się coś wyjaśni.
Słyszałam o podobnych przypadkach, jak ten opisany przez Panią. Dla mnie takie zachowanie jest nie do pomyślenia. Totalny brak odpowiedzialności.

#11 2012-05-17 23:44:10

Ala64
New member

Ja narazie szukam jeszce agencji z która bym chciałą wyjechac - ale musze przyznac, że rzeczywiscie Interkadra ma ładne opinie - wiec może warto spróbować big_smile znajoma corki tez z nimi wyjechała i jak wróci to bede wiedziałą jak tam u nich zeczywiscie praca wyglada smile

#12 2012-05-19 14:47:40

stasia-40
New member

Witam, jestem doświadczona opiekunką i przez tych kilka lat zdążyłam sprawdzić już wiele agencji. Jednak od przeszło pół roku jeżdżę  z Interkadrą i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wiem do jakiego  podopiecznego jadę i na miejscu rzeczywiście tak jest, bez niemiłych niespodzianek. Bardzo ważny jest też stały kontakt z agencją, który mam.

#13 2012-05-22 10:54:42

KRYSIA5555
Member

tak STASIA-40 masz rację............Ważny kontakt z Firmą!!!!!!!!! To jest 100000000% sukcesu!!!!Ja mam stałą opiekunkę w Firmie!!!!!!!!!!!! Dzwonię i mówię Witam p.Marto........... co tam u Pani?????/ Pogadamy poplotkujemy. Ona mnie zna i o mnie pamięta......wie z tych rozmów co lubię , czego nie. Zna trochę mój charakter itd.... Jak coś ma co do mnie pasuje, albo by mi taka praca się podobała, to dzwoni, nawet jak jestem jeszcze w pracy i mówi np. P. Krysiu mam od.........xyz parcę tu i tu , taką i taką.........chcę Pani pojechać??//
tO JEST NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE........... dla tych co długo czekają na pracę!!!!!!!!1 wybierzcie jedną pracownicę firmy, zapytajcie o imię i dzwońcie i się przypominajcie. Powodzenia....... ALE TYLKO DO JEDNEJ I TEJ SAMEJ OSOBY!!!!!!!!!!!
Nie mam nic wspólnego z Interkadra!!!!!!!!!! i nie o niej pisze!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez KRYSIA5555 (2012-05-25 19:05:18)

#14 2012-05-24 21:54:32

kamilla77
New member
Od: Kraków

Ja też pracuję z Interkadrą i bardzo polecam. Kontakt z Paniami jest bardzo dobry, zawsze znajdą czas aby ze mną porozmawiać. Stan podopiecznych się zgadza z tym co mi przedstawiają i zawsze mówią, aby dać znać jakby się coś nie zgadzało. Pieniądze są na czas, a zdarza się tak, że nawet 1-2 dni wcześniej niż to w umowie jest napisane. Z mojej strony bardzo polecam, a mam porównanie, bo już z kilkoma agencjami wyjeżdżałam.

#15 2012-05-25 17:23:28

Barbara45
Member

kamilla77 napisał:

Ja też pracuję z Interkadrą i bardzo polecam. Kontakt z Paniami jest bardzo dobry, zawsze znajdą czas aby ze mną porozmawiać. Stan podopiecznych się zgadza z tym co mi przedstawiają i zawsze mówią, aby dać znać jakby się coś nie zgadzało. Pieniądze są na czas, a zdarza się tak, że nawet 1-2 dni wcześniej niż to w umowie jest napisane. Z mojej strony bardzo polecam, a mam porównanie, bo już z kilkoma agencjami wyjeżdżałam.

A powiedz mi gdzie pracowałaś, jaką miałaś rodzinę i podopiecznego? Jakie miał schorzenia i co należało do twoich obowiązków? Jakie przyzwyczajenia miał podopieczny i co było dla Ciebie najcięższe w tej pracy? Jaki masz staż w opiece...

Pytam o takie rzeczy bo coś mi się wydaje że znów firma podszywa się pod opiekunki.... Nie takie z nami numery Bruner

#16 2012-05-25 17:30:02

Barbara45
Member

Trzeba zwrócić uwagę że w tym temacie wszystkie jakże wspaniałe i pozytywne opinie o Interkadrze pisały opiekunki które na forum pojawiły się na krótko. napisały 2 posty o interkadrze i ślad po nich zaginął!!!!!

Przecież to jest tak oczywiste że się firma za coraz to inne opiekunki podaje że aż głowa boli!!!

Do Firmy Czy wy Nas macie za upośledzone umysłowo? Myślicie że jesteśmy takie głupie że się nie domyślimy że te wspaniałe opinie o waszych firmach są fałszywe???

Powiem teraz brzydko i dosadnie: WYPIERD.......Ć z Forum!!!!!!
Nie  macie tu nic do szukania!!!!!!!!!!

#17 2012-05-26 11:31:03

stasia-40
New member

Drogie Koleżanki myślę że trochę przesadzacie z tym, że połowo uczestniczek forum to pracownicy firm podszywający się pod opiekunki. Chociażby ja będąc w DE u rodziny nie mam możliwości na codzień korzystać z komputera dopiero jak przyjedzie córka mojej podopiecznej mogę skorzystać z jej laptopa i posiedzieć troszkę w internecie.
Myślę, że wiele Opiekunek ma podobnie dlatego tak rzadko się udzielają na forum.

#18 2012-05-26 15:06:21

Barbara45
Member

Wiele opiekunek zabiera do pracy swojego Laptopa i kupuje na miejscu w Aldiku Stick do bezprzewodowego internetu. A jak są rzadko na forum to znaczy że maja tyle roboty z podopiecznym że nie mają czasu na siedzenie w internecie...

#19 2012-05-27 21:38:52

kamilla77
New member

Barbara45 napisał:

Trzeba zwrócić uwagę że w tym temacie wszystkie jakże wspaniałe i pozytywne opinie o Interkadrze pisały opiekunki które na forum pojawiły się na krótko. napisały 2 posty o interkadrze i ślad po nich zaginął!!!!!

Przecież to jest tak oczywiste że się firma za coraz to inne opiekunki podaje że aż głowa boli!!!

Do Firmy Czy wy Nas macie za upośledzone umysłowo? Myślicie że jesteśmy takie głupie że się nie domyślimy że te wspaniałe opinie o waszych firmach są fałszywe???

Dlaczego mnie atakujesz? Czy ja Ci coś zrobiłam, że w taki chamski sposób się do mnie odniosłaś. To, że mam mało postów nie znaczy że jestem pracownikiem firmy. To żeby być wiarygodnym to trzeba teraz cały czas na forum siedzieć i pisać posty i narzekać na agencje. Jak ktoś jest zadowolony to już nie może swojej opinii wyrazić? Uspokój się kobieto, bo niedługo nikt nowy na forum pisać nie będzie.
Ja nie jadę do pracy po to aby siedzieć na internecie i pisać posty na forum, tylko po to aby pracować. Teraz akurat jestem w domu, ale też nie będę siedzieć nie wiadomo ile na forum, abyś Ty była zadowolona. Jak mam być tak traktowana to ja dziękuję za to forum.

#20 2012-05-27 22:13:50

Barbara45
Member

Barbara45 napisał:

kamilla77 napisał:

A powiedz mi gdzie pracowałaś, jaką miałaś rodzinę i podopiecznego? Jakie miał schorzenia i co należało do twoich obowiązków? Jakie przyzwyczajenia miał podopieczny i co było dla Ciebie najcięższe w tej pracy? Jaki masz staż w opiece...

Pytam o takie rzeczy bo coś mi się wydaje że znów firma podszywa się pod opiekunki.... Nie takie z nami numery Bruner

W tym poście padła odpowiedź bezpośrednio skierowana do Twojej osoby z cytatem twojej wypowiedzi włącznie

#21 2012-05-27 22:15:14

Barbara45
Member

kamilla77 napisał:

Barbara45 napisał:

Dlaczego mnie atakujesz? Czy ja Ci coś zrobiłam, że w taki chamski sposób się do mnie odniosłaś. To, że mam mało postów nie znaczy że jestem pracownikiem firmy. To żeby być wiarygodnym to trzeba teraz cały czas na forum siedzieć i pisać posty i narzekać na agencje. Jak ktoś jest zadowolony to już nie może swojej opinii wyrazić? Uspokój się kobieto, bo niedługo nikt nowy na forum pisać nie będzie.
Ja nie jadę do pracy po to aby siedzieć na internecie i pisać posty na forum, tylko po to aby pracować. Teraz akurat jestem w domu, ale też nie będę siedzieć nie wiadomo ile na forum, abyś Ty była zadowolona. Jak mam być tak traktowana to ja dziękuję za to forum.

A wypowiedź jest skierowana do firm podszywających się z opiekunki których jest tu pełno a nie bezpośrednio do twojej osoby  kamilla77.
W wyżej zamieszczonym tekście nie atakuję ciebie ani cię nie wyzywam. Ten wpis NIE jest poświęcony twojej osobie.
Nie jest też napisane że opiekunka pisząca 2 posty na forum jest pracownikiem firmy.
Tylko:" wspaniałe i pozytywne opinie o Interkadrze pisały opiekunki które na forum pojawiły się na krótko. napisały 2 posty o interkadrze i ślad po nich zaginął!!!!!" 
Następnie napisałam stwierdzenie że firmy często podają się za opiekunki na forum :
"Przecież to jest tak oczywiste że się firma za coraz to inne opiekunki podaje że aż głowa boli!!!
A nie że TY jesteś pracownikiem firmy i podajesz się za opiekunkę!!! Takie sformułowanie tu nie padło!!!!

I na koniec moja wypowiedź bezpośrednio zaadresowana do FIRM, przeczytaj uważnie:

"Do Firmy Czy wy Nas macie za upośledzone umysłowo? Myślicie że jesteśmy takie głupie że się nie domyślimy że te wspaniałe opinie o waszych firmach są fałszywe???

Następnym razem postaraj się czytać uważniej i nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków.

Ostatnio edytowany przez Barbara45 (2012-05-27 22:28:54)

#22 2012-05-27 22:35:10

simona1961
Member

Miła Kamilo77 , prawdziwe opiekunki wiedza o co chodzi i o kogo chodzi. Przymusu uczestnictwa na tym forum nie ma. Barbara ma racje, bo ona jako prawdziwa opiekunka , która miała do czynienia z różnymi pewnie firmami, a na pewno z ta z która ja teraz współpracuje prezentuje na prawdę szerokie spektrum jesli chodzi o te pracę, firmy itd.  Nie jest moim celem kreowanie Basi, której nie znam na liderke tego forum, ale czytajac jej posty pozwoliłam sobie odszukac w necie informacje o jej przykrej historii z pewna firmą! Dziewczyna słuzy rada na ile moze i ma wiedze, bez problemu odróznia prawdziwa opiekunkę od tej fałszywej, więc o co chodzi? Skądinąd wiem, że Interkadra nie jest zła, choc z nia nie współpracuje, ale polecam więcej wyrozumiałości dla słabosci innych! A jak ty Kamilko taka nerwowa jesteś, to mellisy sobie zaparz! Wystarczająco juz chyba niektóre opiekunki dały swiadectwo o sobie na goworku i innych forach. Cieszmy się, że tu jest miło i nie psujmy tego! Basia , pozdrawiam Cie!

#23 2012-05-28 00:02:09

kamilla77
New member

Ok może zbyt gwałtownie zareagowałam, ale wkurzyło mnie takie od razu naskoczenie na mnie jak pozytywną opinię napisałam. Jestem zadowolona ze współpracy to postanowiłam napisać. Niestety w naszym kraju jest tak, że jak jest dobrze to nikt nie pisze, ale jak jest źle to zaraz szereg złych opinii. I to jest smutne, bo potem w innych krajach mamy opinię maruderów i ludzi którym zawsze jest źle.

No trudno, mam nadzieję, że w końcu się przekonacie, że nie jestem żadnym oszustem, bo na forum zamierzam pozostać.

Ostatnio edytowany przez kamilla77 (2012-05-28 00:40:14)

#24 2012-05-28 07:16:46

makola45
Member

Nie ma sie dziewczyny o co spierać.Oczekiwania wobec firm są bardzo różne.To co jednej dziewczynie pasuje we współpracy z firmą innej może sie kompletnie nie podobać.Wystarczy posłuchać nieraz w busie jak sie jedzie do pracy.A w sumie to do wyrażania opini każdy ma swoje prawo.Pozdrawiam.

#25 2012-05-28 10:33:44

kasia63
Member

Oj, makola  -już lepiej tych busowych opowieści nie słuchac!!!!!To całkiem jak na porodówce!!!!!Nasłucha się człowiek horrorków i jak ,nie daj Boże jedzie któraś 1szy raz ,to ma za przeproszeniem,pełne gacie ze strachu!!!

A tak w ogóle to miłego dnia wszystkim.

#26 2012-05-28 11:45:47

KRYSIA5555
Member

Słuchać opini w busach czy na forach warto bo przynajmniej kiedy jest żle mamy pewność że inni mają jeszcze gorzej !!!!!  A tak naprawdę to nie wiem dlaczego ci starzy ludzie- ktorzy potrzebują pomocy.ONI nie MY,,,,,,,są tacy niedobrzy i złośliwi ??????????  przecież my  chcemy dla nich dobrze !!!!!! czy jak nie dokuczy to nie żyje???????

#27 2012-05-28 12:20:23

makola45
Member

Krysia .Pzeważnie choroba tak zmienia ludzi ,tłumacz sobie to w ten sposób i nie bierz wszystkiego dosłownie.Po prostu wyluzuj troche bo sie wykończysz psychicznie.

#28 2012-05-28 14:34:28

kasia63
Member

Krysia5555 - daj na luz,starosc jest paskudna ,wiemy to wszyscy-nie podchodz emocjonalnie ,100x dziennie powtarzaj sobie ,ze to TYLKO PRACA!!!!!!Złosliwosc starych ludzi w 99% nie wynika z chęci dokuczenia - oni zwyczajnie nie zdają sobie sprawy ,że są chorzy i złosliwi....Zero emocji-i nie mówcie ze sie nie da,da sie,mozna sie tego nauczyc.A i jeszcze trzeba pamiętac o tym ze "może ja też taka upierdliwa będę"To bardzo pomaga.Zycze tobie i innym duzo cierpliwosci i wytrwałosci.Trzymajcie sie dziewczyny.

ps.moj podopieczny dzis cale przedpolunie spedzil na lawce przed domem ,wydzierajac sie -policja,hilfe,halo i zaczepiajac ludzi - a ja razem z nim tłumaczac z usmiechem tym ,ktorzy go nie znają ,że jest chory i dlatego tak krzyczy.Bo sąsiedzi wiedzą i nie reagują a obcy zaraz sie interesuja co sie dzieje - ale ja sie nie deneruwje bo i po co ?to ze ja bede w nerwach nie zmieni jego zachowan,nie mam na to wplywu ani ja ani nikt - Alzheimer....Odliczam sobie dni do konca i  tyle....

#29 2012-05-28 18:02:37

makola45
Member

kasia63 napisał:

Krysia5555 - daj na luz,starosc jest paskudna ,wiemy to wszyscy-nie podchodz emocjonalnie ,100x dziennie powtarzaj sobie ,ze to TYLKO PRACA!!!!!!Złosliwosc starych ludzi w 99% nie wynika z chęci dokuczenia - oni zwyczajnie nie zdają sobie sprawy ,że są chorzy i złosliwi....Zero emocji-i nie mówcie ze sie nie da,da sie,mozna sie tego nauczyc.A i jeszcze trzeba pamiętac o tym ze "może ja też taka upierdliwa będę"To bardzo pomaga.Zycze tobie i innym duzo cierpliwosci i wytrwałosci.Trzymajcie sie dziewczyny.

ps.moj podopieczny dzis cale przedpolunie spedzil na lawce przed domem ,wydzierajac sie -policja,hilfe,halo i zaczepiajac ludzi - a ja razem z nim tłumaczac z usmiechem tym ,ktorzy go nie znają ,że jest chory i dlatego tak krzyczy.Bo sąsiedzi wiedzą i nie reagują a obcy zaraz sie interesuja co sie dzieje - ale ja sie nie deneruwje bo i po co ?to ze ja bede w nerwach nie zmieni jego zachowan,nie mam na to wplywu ani ja ani nikt - Alzheimer....Odliczam sobie dni do konca i  tyle....

Kasia to ty masz wesoło z tym dziadkiem.

#30 2012-05-28 19:33:39

KRYSIA5555
Member

Boże tego jeszcze nie słyszałam!!!!!!!!!!! kasia 63 jesteś wielka !!!!!!!!  Ja bym mu łeb ukręciła hiiiiiiiiiiiiii CHORY NIE CHORY...kto tak robi?????
Alzheimer.......wcale taki nie jest, to ludzie źli w życiu codziennym jako młodzi na starość są jeszcze gorsi,,,,,,To nie ma nic wspólnego z Alzheimerem........
Każda z nas ma jakieś doświadczenie i ja uważam że ludzie dobrzy na starość są też dobrzy !!!!!!!!!! Nawet jak trafi im się Alzheimer !!!!!!
Ta choroba czyści mózg,  czyści wspomnienia ,a nie czyni ludzi złymi!!!!!!!!!!!
Może twoj dziadek przeszedł jakąś traumę w młodości lub dzieciństwie i dlatego tak krzyczy?????/
A co an to nasza PANI EKSPERT ??????????  Basiu co  ty  na to?>>?????

Ostatnio edytowany przez KRYSIA5555 (2012-05-28 19:36:52)

#31 2012-05-28 19:57:55

kasia63
Member

Krysiu5555 - nie obraź się ale straszne bzdury wygadujesz!Chyba ni miałaś do czynienia z ta chorobą - nie ma żadnego znaczenia jaki był pacjent przedtem!!!To jest choroba,mózg zanika,kora mózgowa przestaje funkcjonowac i stad takie czy inne zachowania.On nawet nie wie ,że cos robi nie tak,nie ma tej swiadomosci i trzeba to przyjac do wiadomosci
.Myślę,ze nasz ekspert, Barbara zgodzi się ze mną.
Dla porównania podam przykład - mama mojej kolezanki ,cudowny ,cieply ,lagodny czlowiek-kiedy zachorowala stala sie kims zupelnie innym - uciekala na ulice ,darla na sobie ubranie,jadla wlasne g....,zakopywala zawartosc lodowki w ogrodzie,darla sie tak ze ja cala dzielnica slyszala....Jaki był "mój" dziadek nie wiem-ale jeszcze raz powtarzam to choroba jest i tylko spokoj nas moze uratowac przed zwariowaniem.

#32 2012-05-28 20:03:54

makola45
Member

Tak Kasiu masz racje,to choroba zmienia człowieka.I tak trzeba sobie to tłumaczyć.

#33 2012-05-28 20:11:37

kasia63
Member

I jeszcze jedno - przepracowałam 25lat na oddziale onkologii jako asystentka oddzialowej - to była pielęgniarka z tzw starej szkoły - nas była całą czereda młodych gówniar co to nic o życiu nie wiedzą i nasza szefowa nam zawsze powtarzała -pamiętajcie dziewczynki!jutro to wy możecie byc po drugiej stronie lady!!!!I to mi zostało na całe życie.......

#34 2012-05-29 16:30:26

Barbara45
Member

kasia63 napisał:

Krysiu5555 - nie obraź się ale straszne bzdury wygadujesz!Chyba ni miałaś do czynienia z ta chorobą - nie ma żadnego znaczenia jaki był pacjent przedtem!!!To jest choroba,mózg zanika,kora mózgowa przestaje funkcjonowac i stad takie czy inne zachowania.On nawet nie wie ,że cos robi nie tak,nie ma tej swiadomosci i trzeba to przyjac do wiadomosci
.Myślę,ze nasz ekspert, Barbara zgodzi się ze mną.
Dla porównania podam przykład - mama mojej kolezanki ,cudowny ,cieply ,lagodny czlowiek-kiedy zachorowala stala sie kims zupelnie innym - uciekala na ulice ,darla na sobie ubranie,jadla wlasne g....,zakopywala zawartosc lodowki w ogrodzie,darla sie tak ze ja cala dzielnica slyszala....Jaki był "mój" dziadek nie wiem-ale jeszcze raz powtarzam to choroba jest i tylko spokoj nas moze uratowac przed zwariowaniem.

Obie macie po trochu racji ale najbardziej kasia63. W chorobach neurologicznych pacjenci tracą kontrolę nad własnym zachowaniem i reakcjami. Znałam np. zakonnicę która będąc w podeszłym wieku jedyne słowa które potrafiła wymówić były przekleństwa i to jakie.... uszy puchły. Zdrowy człowiek wie że się nie przeklina, nauczyli nas tego rodzice gdy byliśmy mali i na co dzień potrafimy to kontrolować. Ale jak sobie człowiek np. wypije alkohol to już się inaczej zachowuje i traci kontrolę. I tak trochę jest z demencją ze ludzie nie wiedza co się z nimi dzieje i dlaczego, wiec reagują agresywnie. To jest taki akt obrony. To jedyne co jeszcze mogą zrobić krzyczeć i wołać o pomoc choć w naszym mniemaniu krzywda im się nie dzieje.
Dla nich to jest prawdziwa trauma, strach czy lęk który odczuwają jest w takich chwilach jak najbardziej prawdziwy. Oni tego nie robią nam na złość.

Co do tragicznych przeżyć to pewnie też ma to jakiś wpływ na zachowanie bo nikt nie wie co się w głowie takiego człowieka za wspomnienia lub przeżycia przypominają.
Moja jedna podopieczna która już miała zaawansowaną demencję nieraz jak leżała po południu na kanapie to z kimś sobie rozmawiała i to jak smile Ja nie byłam w stanie jej zrozumieć bo mówiła bardzo niewyraźnie ale nieraz podczas tej "rozmowy" śmiała się od uch a do ucha a nieraz kogoś zaczynała wyzywać a potem znów się śmiała lub opowiadała swoje.

Ostatnio edytowany przez Barbara45 (2012-05-29 16:31:33)

#35 2012-05-29 17:10:59

jakniew
Member

Dodam od siebie, że ludzie w tej chorobie zachowują się różnie, ale w ich głowach powraca mimo wszystko to co przeżyli w przeszłości chociaż nie bardzo rozumieją co się dzieje w teraźniejszości. Na dowód tego wspomnę mojego ś.p. dziadziusia u którego demencja zaczęła się uaktywniać w pół roku po śmierci babci. Dziadek zaczął żyć I wojną światową. Spał w ciągu dnia, za to w nocy w pełnej gotowości czekał na wojenny alarm. Wyobraźcie sobie, że miał przy sobie blaszany kubek z tamtych czasów i bardzo go pilnował. Zaczął w nocy uciekać z domu, szukaliśmy go 2 dni a on "walczył" na polach za miastem z kopkami siana, które doszczętnie rolnikom porujnował, nawet na tą ucieczkę się przygotował, bo miał suchy prowiant ze sobą, okazało się że gromadził zapasy ze śniadań i kolacji, miał ze sobą ten blaszany kubek i pił wodę ze stawu ( dobrze, że się rozchorował ). Mieliśmy okropny problem, aby doprowadzić go do domu. On był przecież na wojnie! Nie miał przepustki, a do nas mówi: kim jesteście, że chcecie mnie z pola bitwy zabrać. Pewnego razu listonosz zostawił mu jego emeryturę, a dziadziuś wieczorkiem porozstawiał w swoim pokoju stoliki, posegregował pieniądze i patrzymy..... mówi do siebie i podaje jakimś niewidzialnym nam ludziom pieniądze, ma listę z jakimiś nazwiskami i każe podpisywać. Pytamy się, dziadziusiu co robisz? "Wypłacam żołd, ale wam nie dam bo nie jesteście żołnierzami". Bardzo kochaliśmy naszego dziadziusia, chociaż jeszcze inne numery odstawiał, ale nikt na niego się nie denerwował, a nie wspomnę już o wielu z tą jego chorobą zabawnych sytuacjach.
Wracam wkrótce do swojej pracy, do babci z demencją i powiem wam dziewczyny, że też są z nią różne sytuacje, ale doświadczenie z moim dziadkiem bardzo mi pomaga w opiekowaniu się moją podopieczną . Ona podobnie jak mój dziadek żyje w swoim przeszłym świecie, ileż to razy traktowała mnie jak swoją matkę. Są też sytuacje, kiedy muszę stanąć na wysokości zadania bo..... niestety ale babcia nie lubi się myć. Zdołałam już opracować sobie metody postępowania z nią i powiem, że z radością znowu do niej pojadę.

#36 2012-05-30 07:44:36

KRYSIA5555
Member

Kasia 63 twoja wypowiedż jest tak agresywna że zaczynam się zastanawiać czy nie jest to konsekwencja przebywania z tym złośliwym dziadkiem. Może trochę łagodniej byś traktowała ludzi i przy ''twojej wyrozumiałości """ którą tak prezentujesz do dziadka nie ma jej do innych ludzi!!!!!!!
Każdy ma prawo do własnego zdania i ja miałaM 2-osoby z tą chorobą złośliwe i jak mówili krewni w życiu też byli złośliwi i niedobrzy.  aLE MAM DOŚWIADCZENIE I ZNAM LUDZI Z TA CHOROBĄ KOCHANYCH...........co się przytulali i trzymali za rączkę i mieli ostatnie stadium choroby!!!!!!!
Jedynie kiedy było mniej sielankowo to wtedy kiedy trzeba się myć.............o to juz był płacz!!!!!!!!!!!! Ale nie krzyki czy agresja !!!!!!!!
jak mówiła rodzina ta osoba była w życiu aniołem i taka pozostała........

#37 2012-05-30 08:36:12

jakniew
Member

KRYSIA5555 napisał:

Kasia 63 twoja wypowiedż jest tak agresywna że zaczynam się zastanawiać czy nie jest to konsekwencja przebywania z tym złośliwym dziadkiem. Może trochę łagodniej byś traktowała ludzi i przy ''twojej wyrozumiałości """ którą tak prezentujesz do dziadka nie ma jej do innych ludzi!!!!!!!
Każdy ma prawo do własnego zdania i ja miałaM 2-osoby z tą chorobą złośliwe i jak mówili krewni w życiu też byli złośliwi i niedobrzy.  aLE MAM DOŚWIADCZENIE I ZNAM LUDZI Z TA CHOROBĄ KOCHANYCH...........co się przytulali i trzymali za rączkę i mieli ostatnie stadium choroby!!!!!!!
Jedynie kiedy było mniej sielankowo to wtedy kiedy trzeba się myć.............o to juz był płacz!!!!!!!!!!!! Ale nie krzyki czy agresja !!!!!!!!
jak mówiła rodzina ta osoba była w życiu aniołem i taka pozostała........

Masz Krysia5555 rację, że jaka osoba była przez całe życie, tak zachowuje się na starość, a choroba jeszcze te zachowania zaostrza. Rozmawiałam na ten temat z koleżanką psychologiem i potwierdziła , że tak jest. Kiedy jeszcze umysł działa sprawnie osoby złośliwe, konfliktowe potrafią zapanować nad swoimi zachowaniami, szczególnie gdy chodzi im o własny interes. W chorobie o jakiej piszemy, nie ma już tych hamulców i zachowuje się "swobodnie".

#38 2012-05-30 09:43:08

kasia63
Member

Krysiu5555 - nie uważam ,żebym była agresywna   -moze ty jesteś  zwyczajnie przewrażliwiona na swoim punkcie.Polecam ,przeczytaj jeszcze raz co napisała Barbara /nasz ekspert/.Ty masz takie zdanie na temat Alzheimera ,ja inne - na tym polega dyskusja wydaje mi się a nie na obrażaniu się nawzajem - po to mamy forum.Uważam ,że moja wypowiedź do Ciebie była dosc grzeczna i wyważona,jeśli jednak mimo to czujesz się zaatakowana,to postaram się pilnowac i nie odpowiadac na Twoje posty......Miłego dnia życzę Tobie i wszystkim koleżankom i kolegom.

#39 2012-05-30 09:45:49

kasia63
Member

Dodam jeszcze,że mój podopieczny nie jest ZŁOŚLIWY tylko CHORY -ale Ty Krysiu jak widac ,nie rozumiesz jaka to róznica...........

#40 2012-05-30 10:22:08

KRYSIA5555
Member

kasiu 63 , jeżeli w twoim słownictwie cytuję ciebie'''''''''' bzdury opowiadasz""""""""""""' jest wyważone....................to ja rzeczywiście jestem przewrażliwniona , nie na moim punkcie tylko na agresję........ Tak,  nie uznaję agresji i nigdy jej nie będę tolerować, nawet jak dotyczy choroby!!!!!!  Mamy prawo wyboru  miejsca i osoby, więc nie muszę tego tolerowac.....pozdrawiam

#41 2012-05-31 17:01:25

Barbara45
Member

Trzeba interpretować całe zdanie lub wypowiedź a nie wybrane dwa słowa.

Jest róznica między :   ''' bzdury opowiadasz""""     a  całym zdaniem tu cytuję  "Krysiu5555 - nie obraź się ale straszne bzdury wygadujesz!"

#42 2012-05-31 20:52:28

kasia63
Member

dziekuję Basiu!Miłego wieczoru.

#43 2012-05-31 20:56:31

Barbara45
Member

Nie ma za co. Dobranoc

Ps. Mam za sobą pierwsze dwa dni na oddziale tym razem jako uczennica a nie pomocnica smile Nogi trochę bolą, bo po dwóch miesiącach siedzenia w szkolnej ławce odzwyczaiłam się od chodzenia w takich ilościach. Ale jest ok, mam wygodne buty smile

Pozdrawiam wszystkich

#44 2012-05-31 21:19:34

jakniew
Member

Barbara45 napisał:

Nie ma za co. Dobranoc

Ps. Mam za sobą pierwsze dwa dni na oddziale tym razem jako uczennica a nie pomocnica smile Nogi trochę bolą, bo po dwóch miesiącach siedzenia w szkolnej ławce odzwyczaiłam się od chodzenia w takich ilościach. Ale jest ok, mam wygodne buty smile

Pozdrawiam wszystkich

Powodzenia Basiu!!!!!!!

#45 2012-05-31 21:25:02

bernadeta
Member

Powodzenia!!!!

#46 2012-11-28 18:57:01

basiape68
New member

kamilla77 napisał:

Potwierdzam, pieniążki na czas. Też mam porównanie i mogę polecić z czystym sumieniem.

#47 2013-09-25 23:14:28

barbababa
Member

Witam. Jestem nowa i i mam obawy czy dobrze zrobiłam podpisując umowę z Interkadrą. Minęło już prawie dzięwięć dni od podpisania umowy i cisza.Wysłałam meila do Firmy i nie mam żadnej odpowiedzi.Może któraś z Was też tak czekała.Pozdrawiam i byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

#48 2013-09-26 09:18:20

paulina26
Member

barbababa napisał:

Witam. Jestem nowa i i mam obawy czy dobrze zrobiłam podpisując umowę z Interkadrą. Minęło już prawie dzięwięć dni od podpisania umowy i cisza.Wysłałam meila do Firmy i nie mam żadnej odpowiedzi.Może któraś z Was też tak czekała.Pozdrawiam i byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

Witaj!
Nie martw sie, jak znajda jakas oferte odpowiadajaca Twoim preferencjom to sie odezwa. Ja akurat tydzien po podpisaniu umowy dostalam juz propozycje. Ale szczerze powiem, ze nie jestem zadowolona ze wspolpracy. Jesli chodzi o kase to wszystko w jak najlepszym porzadku, ale jesli o organizacje calego wyjazdu, itd, to w moim przypadku kompletna nieodpowiedzialnosc i brak kompetencji zé strony tejze firmy! Mam nadzieje, ze Tobie lepiej sie powiedzie, czego z calego serca zycze!
Pozdrawiam!

#49 2013-09-26 13:28:01

barbababa
Member

Witaj paulino26 i dziękuje za odpowiedz denerwuje się bo siedzę i czekam.Ja jestem z warmińskiego i powiedziano mi, że bilet w autokarze i rodzina odbierze, ale właśnie wszystko jest cacy jak się podpisuje a póżniej martw się sama.Pozdrawiam cieplutko i do usłyszenia.

#50 2013-09-26 20:47:45

Tosia
Member

Najważniejsze żebyś dostała nr tel. do rodziny. Wszystko się uda.Wyjechałam z innej firmy, bilet czekał w autokarze.Miałam przygody w podroży ale o tym w innym wątku.

Ostatnio edytowany przez Tosia (2013-09-26 20:49:33)

#51 2013-09-26 21:57:40

krystyna5
Member

to zalezy jaka osoba sie tym zajmuje ja miałam wczesniej swietną panią K. teraz zmieniła sie osoba i czasem dostaje jedynie puste obietnice ale myślę sobie że to tez polityka tej agencji tam tez jest duża rotacja osób im wiecej ktos jest elastyczny i potrafi tak to wszystko obócić żeby agencja na tym dobrze wyszła tym dłużej tam pracuje.

#52 2013-09-29 21:55:34

barbababa
Member

Witam pisałam w ostatnim poście o  czekaniu na ofertę z firmy.Zadzwoniłam do nich na dział rekrutacji i powiedziano mi,że trzeba czekać. Na swojej stronie maja masę ofert już z wyjazdem na wrzesień i pażdziernik, to czegoś nie rozumiem.Poczekam do wtorku i zrezygnuje z ich usług.Pozdrawiam,może mi podpowiecie dobra firmę.

#53 2013-09-30 08:49:29

jakniew
Member

barbababa napisał:

Witam pisałam w ostatnim poście o  czekaniu na ofertę z firmy.Zadzwoniłam do nich na dział rekrutacji i powiedziano mi,że trzeba czekać. Na swojej stronie maja masę ofert już z wyjazdem na wrzesień i pażdziernik, to czegoś nie rozumiem.Poczekam do wtorku i zrezygnuje z ich usług.Pozdrawiam,może mi podpowiecie dobra firmę.

Z czekaniem na wyjazd jest tak: firma dzwoni do Ciebie, przedstawiają Ci ofertę i pytają czy decydujesz się na nią. Z jedną ofertą dzwonią do kilku opiekunek, potem te opiekunki, które wyrażą zgodę, przedstawiają cały profil opiekunek rodzinie i rodzina wybiera taką, która im odpowiada. Dlatego, jeśli nie przeszłaś w danej ofercie, firma proponuje kolejną i aż do momentu kiedy rodzina Ciebie wybierze. Dlatego też warto aplikować do kilku firm aby dostać konkretne miejsce jak najprędzej.

#54 2013-09-30 09:08:23

marttini6
Member

Gdy pacjent umiera...
co sie dzieje z wyplata gdy umiera podopieczny,czy firma wyplaca do konca umowy mimo tego ze zostalo 2 tyg do jej konca ale pacjent nie zyje?
czy to rodzina cos wyplaca?

#55 2013-09-30 10:11:32

barbababa
Member

Witam ale ja już z nimi podpisałam umowę i do innych firm musiałabym znowu dojechać, a odległość jest około 300 km.Mam również zastrzeżone, że z innymi nie mogę współpracować.

#56 2013-09-30 10:57:09

amelia
Przyjaciel Forum

barbababa napisał:

Witam ale ja już z nimi podpisałam umowę i do innych firm musiałabym znowu dojechać, a odległość jest około 300 km.Mam również zastrzeżone, że z innymi nie mogę współpracować.

To nie prawda, że musisz dojechać osobiście. Większość firm nie ma tego wymogu. Ja nigdzie nie jeżdżę. Wszystko załatwiam przez internet. Trwa to bardzo krótko.  Jeśli firma ma wymogi aby osobiście do nich się pofatygować a jest to duża odległość, to rezygnuję z ich usług. Firm jest dużo, więc jest w czym wybierać.

#57 2013-09-30 11:03:41

amelia
Przyjaciel Forum

marttini6 napisał:

Gdy pacjent umiera...
co sie dzieje z wyplata gdy umiera podopieczny,czy firma wyplaca do konca umowy mimo tego ze zostalo 2 tyg do jej konca ale pacjent nie zyje?
czy to rodzina coś wyplaca?

Jeśli nie masz nic w umowie zagwarantowane, to Ci wypłacą tylko tyle, ile przepracowałaś. Słyszałam, że rodziny czasem zostawiają opiekunki do końca kontraktu lub na tydzień po śmierci podopiecznego. Wtedy opiekunka pomaga im uporządkować mieszkanie albo robi jakieś inne czynności na życzenie rodziny i oczywiście wówczas jest płatne. Jeśli w umowie nie było zapisu o śmierci, to firma zrobi jak zechce i rodzina też.

#58 2013-09-30 11:35:03

urszula47
Member

barbababa napisał:

Przeciez nie masz zadnej oferty z tej firmy!Na Twoim miejscu poszlabym do PIP z umowa i poprosila o porade ,co robic z tym fantem?Podawalam juz na forum fajna stronke z wykazem firm i formami zatrudnienia www.mypolonia.pl .Jak nie masz komornikow wybierz umowe o prace!!!Zadbaj o wykaz obowiazkow na pismie i czas wolny zagwarantowany tez pisemnie okreslony.

#59 2013-09-30 17:56:33

barbababa
Member

Witam,dzwoniłam dzisiaj do oddziału do nich i ta Pani z którą podpisywałam umowę była bardzo zdziwiona,że nie mam żadnej oferty. Mam poczekac do środy.przesyłam pozdrowienia z Mazur.

#60 2013-10-03 17:06:19

momus7
Member

Witam,jako że szukam nowego miejsca ,wypełniłam testy i formularz.W Interkadrze.
Zrobiłam to już w tylu firmach że w końcu powinno się coś ruszyć.
Ostatnie miejsce miałam ciężkie,teraz może być tylko lepiej,tfu na psa urok.

#61 2013-10-31 19:47:30

Lilianna
Member

EwaN. napisał:

kobietki, to dobrze smile zdecydowałam się na prace w niemczech, i to z interkadrą. czytałam opinie o nich na tym i na innych forach i postanowiłąm z nimi pojechać smile mam nadzieję że wszystko będzie w porządku smile pozdrawiam, kochane!!

Wg mnie interkadra nie jest wcale tak donra agencja tylko wiele szumu oczywiscie pozytywnego jest wokol tj agencji poprzez broszurki,ktore mozna pobrac na stronie internetowej jak to pieknie sie opiekunki wypowiadaja i wyjechalay wlasnie za posrednictwem tej firmy do pracy.

#62 2013-11-01 11:27:02

kryspinka
Member

Lilianna napisał:

EwaN. napisał:

Wg mnie interkadra nie jest wcale tak donra agencja tylko wiele szumu oczywiscie pozytywnego jest wokol tj agencji poprzez broszurki,ktore mozna pobrac na stronie internetowej jak to pieknie sie opiekunki wypowiadaja i wyjechalay wlasnie za posrednictwem tej firmy do pracy.

zależy jak sie trafi ja własnie zmieniłam miejsce i jak dobrze pójdzie od 10 listopada zaczynam na innej stelli a co zastane to zobaczymy

zawsze wysłuchuję opinie innych i dzielę to przez dwa każdy ma inne podejście do sprawy po prostu.

#63 2013-11-01 21:20:52

barbababa
Member

Witam, w końcu wyjechałam z inerkadrą , stella oby nie zapeszyć doooooobra, wiadomości z firmy o podopiecznej potwierdziły się .Jestem 11 dni i miałam jeden telefon z firmy .Koordynatorka się nie odezwała.Jestem za krótko aby się wypowiadać na współpracę z nimi, ale będę starała się na bieżącą.informować.pozdrawiam .

#64 2013-11-01 21:23:56

Carolineeee
Zbanowany

barbababa napisał:

Witam, w końcu wyjechałam z inerkadrą , stella oby nie zapeszyć doooooobra, wiadomości z firmy o podopiecznej potwierdziły się .Jestem 11 dni i miałam jeden telefon z firmy .Koordynatorka się nie odezwała.Jestem za krótko aby się wypowiadać na współpracę z nimi, ale będę starała się na bieżącą.informować.pozdrawiam .

Milo.Ciesze sie,ze jestes zadowolona,bo tj najwazniejsze.Trzymam Kciuki:).

#65 2013-11-01 21:57:11

barbababa
Member

Dzięki Carolineee i pozdrawiam z nadzieją na lepsze jutro:) dla Wszystkich.       

P.s. mam córkę Karolineeee, która ma blizniaki, byłam z nimi 2,5 roku.tęsknie baaaaaaaaaardzo.

#66 2013-11-02 14:33:37

kryspinka
Member

no a ja miałam telefon od nowej zmienniczki i nie wiem co to miało być postraszenie mnie czy tez od razu określenie ona pracuje w takie miesiące a nie inne a ja rypie świeta wszystkie i wakacje niedoczekanie

#67 2013-11-02 14:41:32

amelia
Przyjaciel Forum

kryspinka napisał:

no a ja miałam telefon od nowej zmienniczki i nie wiem co to miało być postraszenie mnie czy tez od razu określenie ona pracuje w takie miesiące a nie inne a ja rypie świeta wszystkie i wakacje niedoczekanie

Jakaś "porąbana"!

#68 2013-11-02 20:55:32

barbababa
Member

kryspinka nie daj się smile

#69 2013-11-03 11:48:17

Carolineeee
Zbanowany

marttini6 napisał:

Gdy pacjent umiera...

Wlasnie jak to wyglada.

#70 2013-11-03 11:50:43

kryspinka
Member

barbababa napisał:

kryspinka nie daj się smile

nie dam się po prostu pojade raz a potem już mam nagrana inna prace niech sobie szuka innych naiwnych

#71 2013-11-03 11:52:11

kryspinka
Member

Carolineeee napisał:

marttini6 napisał:

Gdy pacjent umiera...

Wlasnie jak to wyglada.

płacą do dnia Twojej pracy w Niemczech  potem zjezdzasz i reszta zależy od dobrej woli rodziny mogą cos odpalić jak będą chcieli

#72 2014-11-10 19:48:18

kasiula4227
Member

Barbara45 napisał:

Witam, Ja od kilku lat jeżdżę z InterKadrą i jestem zadowolona, wypłata jest na czas. Jak jestem w Polsce to też podlegam ubezpieczeniu. Obecnie przebywam w Monachium u tej samej babci, jest super. Polecam Interkadrę. Pozdrawiam Karina. Jak chcecie więcej info, to na privat.

#73 2014-11-10 19:59:52

amelia
Przyjaciel Forum

kasiula4227 napisał:

Barbara45 napisał:

Witam, Ja od kilku lat jeżdżę z InterKadrą i jestem zadowolona, wypłata jest na czas. Jak jestem w Polsce to też podlegam ubezpieczeniu. Obecnie przebywam w Monachium u tej samej babci, jest super. Polecam Interkadrę. Pozdrawiam Karina. Jak chcecie więcej info, to na privat.

Jakaś Ty niekumata jesteś i niewiarygodna . Ukazujesz się trochę jak "feniks z popiołów" , odpowiadasz bezsensownie na stary post ( z maja 2012) a na dodatek zapraszasz na priv. nie podając meila!
Oj coś nie potrafisz naganiać. sad

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-11-10 20:05:21)

#74 2014-11-10 20:16:44

kasiula4227
Member

amelia napisał:

kasiula4227 napisał:

Barbara45 napisał:

Jakaś Ty niekumata jesteś i niewiarygodna . Ukazujesz się trochę jak "feniks z popiołów" , odpowiadasz bezsensownie na stary post ( z maja 2012) a na dodatek zapraszasz na priv. nie podając meila!

Jestem normalna i  nie obrażaj mnie. Nie ważne z jaką datą jest post, chciałam to odpisałam, mam do tego prawo,masz mejla kasiula4227@wp.pl .Zadowolona jesteś?

#75 2014-11-10 20:22:39

kasiula4227
Member

kasiula4227 napisał:

amelia napisał:

kasiula4227 napisał:

Jestem normalna i  nie obrażaj mnie. Nie ważne z jaką datą jest post, chciałam to odpisałam, mam do tego prawo,masz mejla kasiula4227@wp.pl .Zadowolona jesteś?

Nie wszystkie opiekunki są tak wulgarne jak TY, bo ja nikogo nie naganiam do tego żeby podpisał umowę z Interkadrą. Po prostu napisałam co Ja myslę o tej firmie. i kropka

#76 2014-11-10 20:34:54

kasiula4227
Member

amelia napisał:

kasiula4227 napisał:

Barbara45 napisał:

A, Ty na tym forum to za ciotkę przyzwoitkę robisz i wszystkim musisz dogadywać, nie każdy jest taki jak Ty i nie będzie pisał jak Ty chcesz? Zapamiętaj są ludzie bardziej szczęśliwsi od Ciebie.Pozdrawiam

#77 2014-11-10 20:36:21

amelia
Przyjaciel Forum

kasiula4227 napisał:

amelia napisał:

kasiula4227 napisał:

A, Ty na tym forum to za ciotkę przyzwoitkę robisz i wszystkim musisz dogadywać, nie każdy jest taki jak Ty i nie będzie pisał jak Ty chcesz? Zapamiętaj są ludzie bardziej szczęśliwsi od Ciebie.Pozdrawiam

big_smile big_smile big_smile

#78 2014-11-10 20:40:37

amelia
Przyjaciel Forum

kasiula4227 napisał:

kasiula4227 napisał:

amelia napisał:

Nie wszystkie opiekunki są tak wulgarne jak TY, bo ja nikogo nie naganiam do tego żeby podpisał umowę z Interkadrą. Po prostu napisałam co Ja myslę o tej firmie. i kropka

No jeszcze odpisujesz sama sobie ,  a Twój meil mi absolutnie nie potrzebny, już wydałaś "dobrą" opinię o firmie. No i pokaż jeszcze które słowo w moim poście jest wulgarne? smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-11-10 20:41:29)

#79 2014-11-10 21:57:23

jolki
Member

kasiula4227 napisał:

kasiula4227 napisał:

amelia napisał:

I powstał, jak Fenix z popiołów...
Dzisiaj tyle się działo na forum, że ciężko wszystko prześledzić. Tak trzymać, dobra robota.
Pozdrawiam z Berlina!

Ostatnio edytowany przez jolki (2014-11-10 22:04:14)

#80 2014-11-10 22:11:48

amelia
Przyjaciel Forum

jolki napisał:

kasiula4227 napisał:

kasiula4227 napisał:

I powstał, jak Fenix z popiołów...
Dzisiaj tyle się działo na forum, że ciężko wszystko prześledzić. Tak trzymać, dobra robota.
Pozdrawiam z Berlina!

Ty też robisz dobrą robotę. 3m się Jolki! Chyba jutro zdasz nam  relacje z Berlina smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-11-10 22:13:42)

#81 2014-11-10 22:15:09

kasiula4227
Member

amelia napisał:

kasiula4227 napisał:

kasiula4227 napisał:

No jeszcze odpisujesz sama sobie ,  a Twój meil mi absolutnie nie potrzebny, już wydałaś "dobrą" opinię o firmie. No i pokaż jeszcze które słowo w moim poście jest wulgarne? smile

Pani Amelio, Ja odpisywałam Pani Barbara45, bo pisała o tej firmie i wydaje mi się, że nic takiego złego się nie stało?. Pisałam, że jestem nowa na forum i może źle coś przycisnęłam. Jeżeli uraziłam Pani godność, to przepraszam. Nie należę do ludzi którzy się kłócą i robią sobie wrogów, wręcz przeciwnie. Jestem teraz  w Monachium i jest super, bo babunia jest kochana, chociaż przeszła w lipcu operację na głowę. Życzę każdej z Was takiej babci i rodziny. Pozdrawiam cieplutko, chociaż za oknem co raz zimniej. A, tak na marginesie to nie mam dwudziestu lat. Dobranoc

#82 2014-11-10 22:34:11

amelia
Przyjaciel Forum

kamilla77 napisał:

Ok może zbyt gwałtownie zareagowałam, ale wkurzyło mnie takie od razu naskoczenie na mnie jak pozytywną opinię napisałam. Jestem zadowolona ze współpracy to postanowiłam napisać. Niestety w naszym kraju jest tak, że jak jest dobrze to nikt nie pisze, ale jak jest źle to zaraz szereg złych opinii. I to jest smutne, bo potem w innych krajach mamy opinię maruderów i ludzi którym zawsze jest źle.

No trudno, mam nadzieję, że w końcu się przekonacie, że nie jestem żadnym oszustem, bo na forum zamierzam pozostać.

No tak to jest. Nasza kamilla77 napisała ten post 2012-05-28 00:02:09. I co i przekonałyśmy się ?! Na szóstym poście zakończyła odwiedziny na forum!

No  i takich jest mnóstwo!!!! Myślicie, że my nie rozróżniamy oryginałów od falsyfikatów? To jesteście w błędzie . Zamiast pomóc firmie robicie jak ten, co takie koczyki wiosną na łące robi!!! big_smile

Porządna firma nie musi zachwalać swoich produktów! To nie allegro!

Rozumiem, że wy (Rekrutantki) też chcecie pracować, ale róbcie to z głową , albo nie pijcie tyle, bo efekt jest wtedy opłakany!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-11-10 22:36:44)

#83 2014-11-10 22:54:10

amelia
Przyjaciel Forum

kasiula4227 napisał:

amelia napisał:

kasiula4227 napisał:

Pani Amelio, Ja odpisywałam Pani Barbara45, bo pisała o tej firmie i wydaje mi się, że nic takiego złego się nie stało?. Pisałam, że jestem nowa na forum i może źle coś przycisnęłam. Jeżeli uraziłam Pani godność, to przepraszam. Nie należę do ludzi którzy się kłócą i robią sobie wrogów, wręcz przeciwnie. Jestem teraz  w Monachium i jest super, bo babunia jest kochana, chociaż przeszła w lipcu operację na głowę. Życzę każdej z Was takiej babci i rodziny. Pozdrawiam cieplutko, chociaż za oknem co raz zimniej. A, tak na marginesie to nie mam dwudziestu lat. Dobranoc

Ależ proszę! Nie gniewam się i wiem ze nie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Nie jestem najpiękniejszą ani najmądrzejszą . Ale jestem najstarszą (chyba?) na tym forum. I bardzo dużo wiem o tej pracy.
Sama poczytaj co napisałaś i komu odpisałaś. Może naprawdę nie jesteś obeznana z forum, to Ci pomożemy, doradzimy, ale daj jakiś znak, że "raczkujesz" w necie czy na forum. Tutaj nauczyłyśmy się wzajemnie już bardzo dużo różnych rzeczy. To nie wstyd pytać.

Ten wątek jest cały o tej firmie. Aby napisać post mogłaś przecież go po prostu napisać jako swoją opinię a nie cytować. Wyszło koszmarnie, bo Basia napisała dosadnie a Ty jej odpowiadasz.

Nie wiem czy zauważyłaś, że my opiekunki mówimy sobie na "TY" bez względu na płeć i wiek. Jeśli masz ochotę się wyrózniać  albo zmieniać obyczaje to próbuj, może Ci się uda.

Jeśli chodzi o Monachium, to może się spotkamy???? Może uda mi się tam wyjechać? Zresztą dużo jest tam ludzi z "Opiekunkowa".
Cieszę się, że zmieniłaś ton. (" jak Ty po ludzku to i ja po ludzku " - może znasz taki kawał?)

Spokojnej nocy!

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-11-10 22:59:33)

Reklama