chca wejsc na rynek angielski

http://www.poloniusz.pl/o1-21gnme/ z rewelacyjnie niskimi stawkami :) niskie stawki dla klienta a wiec i niskie stawki dla opiekuna

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-03-25 08:50:40

Sonia2012
Member

chca wejsc na rynek angielski

http://www.poloniusz.pl/o1-21gnme/

z rewelacyjnie niskimi stawkami smile
niskie stawki dla klienta
a wiec i niskie stawki dla opiekuna

#2 2014-03-25 12:13:56

kryspinka
Member

Re: chca wejsc na rynek angielski

jeszcze widac tam ich nie bylo i nikt ich nie zna widac niemieckojęzyczne opiekunki juz nie chcą wspólpracowac

#3 2014-03-25 12:23:23

iza46
Member

kryspinka napisał:

jeszcze widac tam ich nie bylo i nikt ich nie zna widac niemieckojęzyczne opiekunki juz nie chcą wspólpracowac

Raczej Niemcy po reportazach na temat tejze agencji "pogonili ich na cztery wiatry"z korzyscia dla wszystkich.Gdzies tam sobie trzymaja swoich znajomych,ale widac juz ich ostroznosc .Jest przyslowie"co za duzo to niezdrowo".

#4 2014-03-25 12:44:22

orchid
Member

O matko. Nawet ja -niezainteresowana firmami w Niemczech-  wiem że promedica to najgorsze bagno. Ciekawe jakie to stawki zamierzają oferować, haha

#5 2014-03-29 22:05:06

Anna_Verma
New member

A jaka agencja najlepsza? im wszystkim chodzi o to zeby zarobić a  my mamy zap....  akontakt z opiekunem  zerowy mie można się dodzwonić a do firmy jak się dodzwoni to mówią ze przekazą i d...  , godziny wolne? 2 tyg byłam bez wolnego czyli praca gratis bo  z kim co ugadać jak mają nas gdzieś bylebyśmy  pracowały a nocki ?  od 3 tyg sypiam  po 3- 4 godz   zrezygnowałam z kontraktu a firma nawet nie raczy zadzwonić  nawet z durnym pytaniem a co się stało,  nasze agencję chcą tylko kasy a niemcy robola darmowego

#6 2014-03-30 08:39:13

kryspinka
Member

odpowiedz prosta żadna bo kazda działa na tej samej zasadzie i albo pogodzisz sie z ta sytuacją albo wezmiesz sprawy w swoje rece i agencja i niemcy chcą miec spokój dlatego biora pracownika z agencji

#7 2014-05-30 10:27:24

Barbara1010
New member

Promerica - unikać jak ognia.

#8 2014-05-30 12:14:05

Opiekunka1990
Member

hm. chyba nie sa jednak tacy niedobrzy skoro sie ciagle rozwijaja?

#9 2014-05-30 19:21:08

kryspinka
Member

Opiekunka1990 napisał:

niestety nieświadome osoby chwytaja sie każdej deski ratunku ile osób jest na tym forum a ile pracuje jako opiekunka kiedy w każdej wiosce srednio jest 2 lub więcej Polek to nie są juz jakieś tysiące to są juz miliony osób które pracują na opiece.a w Polsce rząd sie cieszy bezrobocie spada

#10 2014-05-30 19:38:50

Opiekunka1990
Member

kryspinka napisał:

Opiekunka1990 napisał:

niestety nieświadome osoby chwytaja sie każdej deski ratunku ile osób jest na tym forum a ile pracuje jako opiekunka kiedy w każdej wiosce srednio jest 2 lub więcej Polek to nie są juz jakieś tysiące to są juz miliony osób które pracują na opiece.a w Polsce rząd sie cieszy bezrobocie spada

z tej strony  masz jednak racje. ja - mloda- odkrylam to forum przypadkowo. a wiele opiekunek nawet neta nie ma zwlaszcza te starsze.

#11 2014-07-11 18:04:41

aligator99
Member

A ja bym chciała jechać z Promedicą na Anglię smile
Mieszkałam, pracowałam w Anglii znam mentalność Anglików .Nie chcę nikogo obrażać ale jak bym miała porównać pokolenie angielskich staruszków z pokoleniem niemieckich staruszków . To niestety Anglicy WYGRYWAJĄ nie są  tacy rasistowscy jak Niemcy .
Dobre wyjście dla ludzi którzy znają język angielski . Nie chcesz uczyć się niemieckiego ? no to ciach na Anglię smile

#12 2014-07-11 19:09:05

ewal8
Member

aligator99 napisał:

Mieszkałam, pracowałam w Anglii znam mentalność Anglików .Nie chcę nikogo obrażać ale jak bym miała porównać pokolenie angielskich staruszków z pokoleniem niemieckich staruszków . To niestety Anglicy WYGRYWAJĄ nie są  tacy rasistowscy jak Niemcy .
Dobre wyjście dla ludzi którzy znają język angielski . Nie chcesz uczyć się niemieckiego ? no to ciach na Anglię smile

Niezły żart big_smile

#13 2014-07-11 20:24:46

amelia
Przyjaciel Forum

ewal8 napisał:

aligator99 napisał:

Niezły żart big_smile

No i ja się uśmiałam lol

#14 2014-07-27 21:46:02

konstantynopolitaneczka
Member

aligator99 napisał:

Wykreśl  to "z Promedicą" i sie ze wszystkim  zgodzę smile

#15 2014-07-28 13:23:06

aligator99
Member

konstantynopolitaneczka smile

A jak wykreślić nazwę firmy ????? z posta jak został już powielony ?????
Postaram się już nie zamieszczać firmy w opiniach .smile

#16 2014-07-28 14:05:56

amelia
Przyjaciel Forum

aligator99 napisał:

Nie musisz usuwać. big_smile
Ech tam, to nie chodzi o umieszczanie nazwy firmy. Ta nieszczęsna firma już była nie jeden raz wymieniana.
Aligator, nie zrozumiałaś intencji koleżanki.  Jej chodziło o to, że marzenie Twoje o wyjeździe z taką firmą jest trochę śmieszne.
Nie masz ochoty na "coś" lepszego??

Też nie wiem co Cię skłania do tej firmy?

#17 2014-07-28 15:21:49

konstantynopolitaneczka
Member

amelia napisał:

aligator99 napisał:

Nie musisz usuwać. big_smile
Ech tam, to nie chodzi o umieszczanie nazwy firmy. Ta nieszczęsna firma już była nie jeden raz wymieniana.
Aligator, nie zrozumiałaś intencji koleżanki.  Jej chodziło o to, że marzenie Twoje o wyjeździe z taką firmą jest trochę śmieszne.
Nie masz ochoty na "coś" lepszego??

Też nie wiem co Cię skłania do tej firmy?

uff dobrze ze chociaz ty moja metafore zrozumialas smile  wlasnie o to mi chodzilo, do Anglii okej ale nie z Promedicą:)

#18 2014-10-03 19:17:00

Yagga66
Member

Podobno płacą 1000 na miesiąc, to jest chamstwo i kradzież, upodlenie i wyzysk - nie dajcie się wykorzystać, każda inna agencja zapłaci wam od 400f/tydz brutto.

#19 2014-10-03 19:53:56

amelia
Przyjaciel Forum

Yagga66 napisał:

Podobno płacą 1000 na miesiąc, to jest chamstwo i kradzież, upodlenie i wyzysk - nie dajcie się wykorzystać, każda inna agencja zapłaci wam od 400f/tydz brutto.

Jak słyszę nazwę tej firmy to mi się tak robi jak na karuzeli. http://bi.gazeta.pl/im/0/11206/z11206840Q,Najczestszymi-objawami-choroby-lokomocyjnej-sa-mdl.jpg

#20 2014-10-04 01:25:19

Yagga66
Member

mam nadzieję, że ich Anglicy szybko stamtąd wykurzą. Ciekawe kto tam będzie dla nich pracował za ten tysiąc funtów? Chyba ktoś bez znajomości języka, ale wtedy też klient po prostu wywali taka opiekunkę, no bo bez języka to najwyżej poamiatać można, ale to też trzeba wiedzieć gdzie stoi miotła i rozumieć jak klient wyjaśni. Nie wyobrażam sobie pracy tak bezpośredniej jak opiekun bez znajomiści języka w stopniu komunikatywnym, nawet przecież spytanie co klient chce na obiad wymaga podstaw.
No stawka tysiąc funtów na miesiąc to jest kryminal po prostu, ciekawe ile biora od klienta. Oby szybko ich brytyjskie agencje wypierdzieliły z rynku...

#21 2014-11-12 09:12:57

loxodroma
Member

ja mam 24 euro za dzień czyli 744 euro za miesiąc nigdy nie byłam opiekunką język niemiecki bardzo słabo jestem od czegoś trzeba zacząć w miarę nabywania doświadczeń będę miała podwyższoną stawkę a doświadczenia nabędę w szpitalu (bezpłatnie) smile nie narzekam  na miejsce w którym jestem
rodzina spoko moja babcia też (w miarę) a firma jak narazie ok najgorzej niemiecki uczyłam się go  w szkole ale nigdy nie byłam w niemczech
mam nadzieję że tak samo jak u mnie tak jak i u was wszystko się ułoży  pozdrawiam asia

#22 2014-11-12 09:15:29

loxodroma
Member

ja naprawdę nie narzekam  pozdrawiam

Opiekunka1990 napisał:

#23 2014-11-12 11:37:19

amelia
Przyjaciel Forum

loxodroma napisał:

ja mam 24 euro za dzień czyli 744 euro za miesiąc nigdy nie byłam opiekunką język niemiecki bardzo słabo jestem od czegoś trzeba zacząć w miarę nabywania doświadczeń będę miała podwyższoną stawkę a doświadczenia nabędę w szpitalu (bezpłatnie) smile nie narzekam  na miejsce w którym jestem
rodzina spoko moja babcia też (w miarę) a firma jak narazie ok najgorzej niemiecki uczyłam się go  w szkole ale nigdy nie byłam w niemczech
mam nadzieję że tak samo jak u mnie tak jak i u was wszystko się ułoży  pozdrawiam asia

Może to i dobrze, że niektórym tak mało szczęścia potrzeba? smile

#24 2014-11-12 15:36:43

koralik
Member

loxodroma napisał:

wiesz co, ja też nigdy nie byłam opiekunką jak wyjeżdżałam do Niemiec, język też mam szkolny, ale......
744e to baaaardzo mało!!!!
chociaż 1000e, no bój się Boga dziewczyno!

#25 2014-11-17 20:33:40

loxodroma
Member

koralik napisał:

loxodroma napisał:

wiesz co, ja też nigdy nie byłam opiekunką jak wyjeżdżałam do Niemiec, język też mam szkolny, ale......
744e to baaaardzo mało!!!!
chociaż 1000e, no bój się Boga dziewczyno!

ja wiem to są moje początki mam znikomą znajomość języka i również znikomą praktykę po przyjeździe do pl będę robiła weryfikację i pracowała w hospicjum przez miesiąc moja koordynatorka powiedziała że mam wtedy złożyć podanie o podwyżkę po zaliczeniu rozmowy weryfikacyjnej i złożeniu papierów z hospicjum nie będzie żadnego problemu żeby dostać podwyżkę

#26 2014-11-19 17:11:32

Yagga66
Member

Co do tego czy Promedica się rozwija, no to sie nie dziwie, skoro sa chętni na prace za niecałe 800 euro, to jak mają się nie rozwijać? Sami pewnie druge tyle chapia dla siebie. Tez bym taką firmę chętnie rozwijała, któraś chętna? Zapłacę wam 1000funtów miesięcznie za klientkę, sama sobie wezmę pozostałe 500. I będę się świetnie miała smile, a jaki rozwój smile całe dnie spędze na rozwijaniu smile

#27 2014-11-20 09:00:52

Franciszka
Member

Prawdopodobnie nie tylko opiekunki, ale niemieckie rodziny mają już dostatecznie dużo problemów z Promedicą. Obecnie Promedica szuka nowych ofiar, zarówno rodzin w UK jak i opiekunek chętnych na wyjazd.

Loxodroma, pseudo-weryfikacja  o której piszesz, to raczej forma manipulacji celem podporządkowania Ciebie pracodawcy poprzez stawianie warunków otrzymania podwyżki. Agencja działa w sposób świadomy i bardzo niekorzystny dla Ciebie odkładając moment przyznania Tobie podwyżki. Zrezygnuj jak najszybciej z tej firmy dla własnego dobra.

Czekam z wielką niecierpliwością na WERYFIKACJĘ DZIAŁALNOŚCI FIRMY PROMEDICA przez właściwe organy polskie i/lub niemieckie.

Ostatnio edytowany przez Franciszka (2014-11-20 09:01:15)

Reklama