Kursy językowe w Promedica

słuchajcie, a czy ktoś chodził na ich kursy językowe? na czym to polega?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2011-01-11 23:54:47

Lucyna1947
Member

Kursy językowe w Promedica

słuchajcie, a  czy ktoś chodził na ich kursy językowe? na czym to polega?

Ostatnio edytowany przez Lucyna1947 (2011-02-15 20:23:26)

#2 2011-01-12 09:03:02

Jagoda54
Member

Re: Kursy językowe w Promedica

i jeszcze jedno, wybaczcie, że tak oddzielnie, zapomniałam o jednej rzeczy smile one są całkowicie bezpłatne, czy jest w tym jakiś haczyk? czy one są dofinansowane z unii??

#3 2011-02-15 20:22:28

Michalina$$
Member

Witajcie ponownie kochane,

chciałabym także zapytać o kursy językowe dla opiekunek osób starszych, czy któraś z nich brała w nich udział? na czym one polegają? czy ma się jakieś inne warunki, niż jak się tak po prostu przyjdzie do nich do pracy bez kursu?

#4 2011-02-17 03:06:11

Rozalia
New member

Nie musicie się bać tego niemieckiego. Nie będziemy przecież biegłe z tego języka w zaledwie kilka tygodni. Najważniejsze jest potrafić dogadać się w podopiecznym. Bo bez tego to nie da sie pracować. trochę samozaparcia i już można jechać na legalne saksy .

#5 2011-02-17 19:04:03

Beatrycze
Member

hej chcialam sie Was zapytac jak wyglada egzamin podobno jest telefoniczny. A pytania jakie? jest jakiś schemat?

#6 2011-02-17 20:49:52

Irmina_k
Member

a ja słyszała, ze oni już nie organizują tych kursów języka niemieckiego dla opiekunek. hm, ciekawe jak to w końcu jest. kto jest z promediki?

Ostatnio edytowany przez Irmina_k (2011-02-17 20:50:13)

#7 2011-02-17 21:29:20

sabina45
Administrator

ja widziałam ich ogłoszenia - owaszem, wspominali o kursach niemieckiego dla opiekunek osób starszych. kurs był ponoć prosty i egzamin też. haczyk był tylko w tym, że po kursie trzeba było wyjechać z promediką. czyli jak dla mnei nie było żadnego haczyka, a wrecz przeciwnie, gwarancja zatrudnienia smile ale to tylko tak hipotetycznie, nie byłam na kursie ani z nimi nie wyjeżdząłąm smile

#8 2011-02-22 23:30:31

Beatrycze
Member

hej, ja dzwoniłam dzisiaj do nich do centrali do warszawy. faktycznie od nowego roku nie oferują już tych kursów niemeickiego dla opiekunek...

#9 2011-02-23 08:29:24

Michalina$$
Member

kurcze, ja tez u nich byłam, kursy owszem, były organizowane, za darmo, przyjeżdzał specjalny nauczyciel ale juz ich nie organizują... pani przez telefon nie była w stanie odpowiedzieć, czy jeszcze kiledykolwiek zostaną wznowione, nie chciała mnie nawet na listę zainteresowanych zapisać, kazała się dowiadywać za kilka miesiecy....

#10 2011-07-01 13:15:29

Wanda
New member

Dziewczyny,
ja pracuje dla Promediki już spory kawał czasu. Z kursem niemieckiego to jest tak, że potrzebujesz go jeżeli nie znasz języka. Ogólne prace dla nich polecam.
Jakby któraś chciała jakieś informacje to mogę podzielić się tym co wiem z Wami

wanda.nowik@wp.pl

#11 2011-09-30 02:24:25

anette
New member

Kursy jezykowe dla opiekunek organizuje w Warszawie szkola OttoSchule. Polecam zajrzec na strone, maja bardzo ciekawa oferte. Zajecia prowadzi lektorka, ktora prowadzila wczesniej wyjazdowe kursy niemieckiego dla jednej z duzych agencji wysylajacej opiekunki do Niemiec, wiec moge z czystym sumieniem powiedziec, ze warto. Nie ma dofinansowania, ale jest to szkoła jezykowa, a nie agencja, takze pozniej mozna samemu zadecydowac, jak i gdzie wykorzystac nasz niemiecki smile

#12 2012-10-26 20:17:57

rekruter
New member

Witam,
kursy są nadal organizowane. Również są dostępne samouczki dla Opiekunek.
Są to bezpłatne kursy, zarówno dla osób z bardzo małą znajomością j. niemieckiego jak również dla tych, którzy chcą podszkolić język.

Chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji : rekruter.promedica@gmail.com

gorąco pozdrawiam.

#13 2012-10-27 11:08:35

BasiaZG
New member

Kursy sa w porzadku, w duzej mierze zależą od lektorki - ja trafiłam na świetną. Nie łudźcie sie jednak, ze po 3-miesiecznym kursie dogadacie sie z Niemcami, pierwszy wyjazd to niestety płacz i zgrzytanie zębów oraz wiele pracy właśnej, ale z czasem jest juz tylko lepiej. Kursy nie są dofinansowane z Unii, więc nie ma nic za darmo, trzeba podpisać cyrograf firmie ale raczej dość uczciwy, bez nerwów można podpisać. Egzamin jest telefoniczny i to jest utrudnienie, bo czasem źle słychać. A sam egzamin jest schematyczny, lektorka go zna i spokojnie do niego was przygotuje. Ja w sumie byłam na takim ze dwa lata temu, firma oferowała je opiekunkom bez znajomosci jezyka, przed pierwszym wyjazdem. Jak jest teraz, to nie powiem, bo nie mam pojęcia. A z firmą pracuje od dwóch lat i jakoś leci.

Reklama