Kurs języka niemieckiego - GDAŃSK

Alfa Edukacja zaprasza na kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych. Kurs ten skierowany jest do osób, które chciałyby wyjechać do pracy do Niemiec w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych, a nie znają w ogóle lub znają w stopniu niewystarczającym język niemiecki...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2014-03-24 14:34:30

Kurs języka niemieckiego - GDAŃSK

Alfa Edukacja zaprasza na kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych.

Kurs ten skierowany jest do osób, które chciałyby wyjechać do pracy do Niemiec w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych, a nie znają w ogóle lub znają w stopniu niewystarczającym język niemiecki.

Kurs u nas to gwarancja solidnych podstaw ogólnego języka niemieckiego, a także języka specjalistycznego przydatnego w trakcie sprawowania opieki nad osobą starszą. Dodatkowo przekazujemy Państwu wiedzę dotyczącą kultury
i zwyczajów krajów niemieckojęzycznych.

Czas trwania kursu to 80 godzin lekcyjnych.

Zajęcia będę odbywały się w weekendy na terenie Gdańska.

Po ukończeniu kursu wydajemy zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat w języku niemieckim.

Zapraszamy do zapisu!

Alfa Edukacja Centrum Szkoleniowe
ul. Świętojańska 68/69
80-840 Gdańsk
739-060-009 / 583089495
szkoleniagdansk@alfaedukacja.pl

Artykuł opublikowany przez : szkolenia
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2014-03-24 23:20:01

amelia
Przyjaciel Forum

Re: Kurs języka niemieckiego - GDAŃSK

szkolenia napisał:

Alfa Edukacja zaprasza na kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych.

Kurs ten skierowany jest do osób, które chciałyby wyjechać do pracy do Niemiec w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych, a nie znają w ogóle lub znają w stopniu niewystarczającym język niemiecki.

Kurs u nas to gwarancja solidnych podstaw ogólnego języka niemieckiego, a także języka specjalistycznego przydatnego w trakcie sprawowania opieki nad osobą starszą. Dodatkowo przekazujemy Państwu wiedzę dotyczącą kultury
i zwyczajów krajów niemieckojęzycznych.

Czas trwania kursu to 80 godzin lekcyjnych.

Zajęcia będę odbywały się w weekendy na terenie Gdańska.

Po ukończeniu kursu wydajemy zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat w języku niemieckim.

Zapraszamy do zapisu!

Alfa Edukacja Centrum Szkoleniowe
ul. Świętojańska 68/69
80-840 Gdańsk
739-060-009 / 583089495
szkoleniagdansk@alfaedukacja.pl

A cena za ten kurs musi pozostać tajemnicą, czy macie jakieś profity od sieci telefonicznych za nabijanie im  kabzy?

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-03-24 23:20:25)

#3 2017-11-10 09:10:00

annasing
New member

Re: Kurs języka niemieckiego - GDAŃSK

Dużo teraz jest różnych ofert jeśli chodzi o internetowe kursy języka. Powiem szczerze że trochę byłam sceptyczna co do takich rozwiązań, ale ostatecznie w tamtym roku się na coś takiego zdecydowałam. Na stronie zalewskitomasz.pl jest oferta Tomasza Zalewskiego. U niego robiłam szkolenie przez Skype i jestem zadowolona. W końcu mogę się po niemiecku swobodnie dogadać, a zaczynałam od poziomu Kali jeść, Kali móc.

Reklama