opiekunka au-pair

hej nie wiecie czasem o jakis agencjach ,które wysylają dziewczyny na tej zasadzie z Polski .w Niemczech jest to bardzo powszechne a ja nawet na necie nie moge nic znależć

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2014-03-21 18:27:37

kryspinka
Member

opiekunka au-pair

hej nie wiecie czasem o jakis agencjach ,które wysylają dziewczyny na tej zasadzie z Polski .w Niemczech jest to bardzo powszechne a ja nawet na necie nie moge nic znależć

#2 2014-03-21 19:10:51

simona1961
Member

Re: opiekunka au-pair

kryspinka napisał:

No nie wiem jak Ty szukasz, proszę oto linki

http://www.aupair.com/pl

https://www.prowork.com.pl/

wpisz w google praca au pair i wyskoczy Ci mnóstwo linków.

Ostatnio edytowany przez simona1961 (2014-03-21 19:12:46)

#3 2014-03-21 19:13:01

amelia
Przyjaciel Forum

kryspinka napisał:

....a tutaj byłaś?
http://www.aupair.com/pl

#4 2014-03-21 20:26:19

kryspinka
Member

nigdzie nie byłam bo co wpisywałam to wykakiwało mi błąd i sobie pomyslałam że Wy dziewczynki wszystko wiecie to sie to wiedzą podzielicie dzięki wielkie trzeba dopomóc młodszemu pokoleniu

#5 2014-03-21 20:56:47

amelia
Przyjaciel Forum

kryspinka napisał:

nigdzie nie byłam bo co wpisywałam to wykakiwało mi błąd i sobie pomyslałam że Wy dziewczynki wszystko wiecie to sie to wiedzą podzielicie dzięki wielkie trzeba dopomóc młodszemu pokoleniu

....nie wpisuj tylko skopiuj , wklej albo w google ..

#6 2014-03-22 10:09:22

kryspinka
Member

tak zrobiłam jedynie wczesniej co wpisałam to mi takie cuś wyskawkiwało

#7 2014-04-02 17:54:45

isiunia
Member

kryspinka napisał:

tak zrobiłam jedynie wczesniej co wpisałam to mi takie cuś wyskawkiwało

Osobiście polecam tą stronkę smile

http://www.aupairworld.net/

#8 2014-09-10 14:07:36

kasia_skr
New member

Opiekunka (aupair) do Hiszpani do dwoch dziewczynek

Szukam dziewczyny bardzo lubiaca dzieci do Hiszpani do dziewczynek 6lat i 1rok. Zapewniam wlasny pokoj, wyzywienie, ubezpieczenie prywatne, kieszonkowe (nie zarobek), nauka jezyka hiszpanskiego,pomoc z tym zwiazana a takze wekendowe wyjazdy nad morze i zwiedzanie Katalonii.
Od osoby chetnej oczeuje uczciwosci, odpowiedzialnosci, cierpliwosci, dobrego stosunku do dzieci i wzorca. Chcialabym zeby dziewczyna byla pelnoletnia i sama decydowala o swoim stanie zdrowia w przypadku koniecznosci, latwiej tez ze zalatwieniem szkoly jezykowej.
<Nie przyjme dziewczyny palacej z nalogami i wulgarnie mowiacej.
Mile widziana znajomosc j.niemieckiego lub angielskiegu w celu lekcji dla starszej corki, mile widziane takze prawo jazdy kat.B.
Dziewczyny chetne bardzo prosze o wczesniejsze przemyslenie wyjazdu a pozniej kontakt.

#9 2014-09-10 14:14:05

amelia
Przyjaciel Forum

kasia_skr napisał:

Opiekunka (aupair) do Hiszpani do dwoch dziewczynek

Szukam dziewczyny bardzo lubiaca dzieci do Hiszpani do dziewczynek 6lat i 1rok. Zapewniam wlasny pokoj, wyzywienie, ubezpieczenie prywatne, kieszonkowe (nie zarobek), nauka jezyka hiszpanskiego,pomoc z tym zwiazana a takze wekendowe wyjazdy nad morze i zwiedzanie Katalonii.
Od osoby chetnej oczeuje uczciwosci, odpowiedzialnosci, cierpliwosci, dobrego stosunku do dzieci i wzorca. Chcialabym zeby dziewczyna byla pelnoletnia i sama decydowala o swoim stanie zdrowia w przypadku koniecznosci, latwiej tez ze zalatwieniem szkoly jezykowej.
<Nie przyjme dziewczyny palacej z nalogami i wulgarnie mowiacej.
Mile widziana znajomosc j.niemieckiego lub angielskiegu w celu lekcji dla starszej corki, mile widziane takze prawo jazdy kat.B.
Dziewczyny chetne bardzo prosze o wczesniejsze przemyslenie wyjazdu a pozniej kontakt.

Tutaj jesteś w prawidłowym miejscu. Pozostaw to ogłoszenie , ale tamte wykasuj. Na dole każdego postu masz opcje usuń i będzie po kłopocie.

#10 2014-11-13 12:21:48

Irmina212
New member

Ja właśnie wybieram się za rok do Anglii:) Jeszcze jestem na etapie organizacyjnym ale powoli i dopnę do Celu. Na początku myślałam aby wyjechać jako opiekunka osób starszych ale jednak zdecydowałam się na au pair z wielu przyczyn...  Czy dziewczyny byłyście już au pair? jakie są wasze doświadczenia?

#11 2016-12-14 10:13:11

mantra
New member

Ja byłam aupair w Anglii ( dokładnie Reigate, południe od Londynu polecam urocze miasteczko smile) przez rok:) Na szczęście z agencji.
Bardzo miło wspominam smile poznałam bardzo dużo osób z różnych państw, trochę podszkoliłam język ale przede wszystkim bardzo dużo zwiedziłam. Proponuje to samo smile, warto pojechać do Brighton oraz oczywiście do Londynu. Niestety nie jest to wyjazd zarobkowy, bo stawki sa od 70 funtów na tydzień do 100 funtów. Na polskie, to całkiem niezle gorzej w Anglii.

Reklama