Witam!!!

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech,proszę o przedstawienie wymogów jakie należy spełniac by taką pracę pozyskac.Pozdrawiam Małgorzata

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

HausEngel - opinie o firmie - niemiecka działalność! - aktualne tematy :

#1 2012-05-17 20:08:58

gosiaaa68
New member

Witam!!!

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech,proszę o przedstawienie wymogów jakie należy spełniac by taką pracę pozyskac.Pozdrawiam Małgorzata

#2 2012-06-17 13:28:12

nowa49
Member

Re: Witam!!!

WITAM!JESTEM TU NOWA,PIERWSZY RAZ ZAJMUJE SIE OPIEKĄ.MAM PROBLEM,JAK ZAŁATWIĆ UBEZPIECZENIE W POLSCE DLA MOICH UCZĄCYCH SIE JESZCZE CÓREK.PRACUJĘ TU NA CZRNO,MAM TYLKO UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE.JESLI MOJE CORKI BĘDĄ MUSIAŁY IŚC DO LEKARZA W POLSCE,NIE MAJĄ UBEZPIECZENIA.JAK TO ZAŁATWIĆ?MOŻECIE MI POMOC?BEDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ ODPOWIEDŹ!

#3 2012-06-17 14:51:16

ruda
Member

Jeśli studiują,to mogą się ubezpieczyć na uczelni.

#4 2012-06-17 14:55:09

kasia63
Member

nowa49 - a jaki status masz w PL?Tzn jestes zarejestrowana w PUP,rencistka?jakie w kraju mialas ubezpieczenie?Dzieci w kraju do 18roku zycia powinny byc zgloszoone do twojego ubezpieczenia

Mimo tego, że polskie prawo gwarantuje bezpłatne świadczenia wszystkim dzieciom do ukończenia 18 roku, osoby ubezpieczone, mają obowiązek zgłosić je do ubezpieczenia. Dotyczy to nie tylko dzieci biologicznych, ale również:

dzieci małżonka,
    dzieci przysposobionych,
    wnuków,
    dzieci przebywających  pod Państwa opieką w ramach rodziny zastępczej – do ukończenia przez nie 18. roku życia.

#5 2012-06-17 22:47:37

nowa49
Member

DZIEKI,A JUZ MYSLAŁAM,ŻE NIKT NIE NAPISZE.OTÓŻ DLA TEJ PRACY W NIEMCZECH ZOSTAWIŁAM PRACE W POLSCE ZA 1000 ZŁ MIESIĘCZNIE.NIE DAWAŁAM RADY,BO JESTEM SAMA I DO TEGO MAM DWIE PEŁNOLETNIE CÓRKI.JEDNA UCZY SIĘ W TRZECIEJ KLASIE TECHNIKUM,A DRUGA WLAŚNIE KOŃCZY.NIE JESTEM ZAREJESTROWANA W BIURZE PRACY,BO NIE MOGE JEŹDZIC NA PODPISY,WIĘC MNIE WYREJSTROWALI.NIE CHODZI TU O MNIE TYLKO JESLI DZIEWCZYNY BĘDĄ MUSIAŁY SKORZYSTAĆ Z POMOCY LEKARZA,NIE MAJA DO TEGO PRAWA,BO NIE SA UBEZPIECZONE.BŁEDNE KOŁO!PORADŹCIE,CO MAM ROBIĆ?

#6 2012-06-17 23:14:30

jolka55
Member

a czy nie prościej byłoby ci pracowac legalnie poprzez agencje?moze zarobiłabyś te 100 e mniej,ale byłabyś ubezpieczona razem z córkami i problem by sie  rozwiązał.

#7 2012-06-18 09:35:48

kalka
New member

Witam dziewczyny, zalogowalam sie tu dzisiaj poraz pierwszy i widze,ze niektore z Was sa zadowolone z pracy.Prosze,podajcie jakies namiary na dobra ,sprawdzona i lojalna firme. Bylam ostatnio z firmy medhome24,porazka! Dwie,mlode Polki, ktore żeruja na osobach,ktore szukaja kasy,bo niestety realia polskie wszystkie znamy.
Pozdrawiam wszystkie Panie na i przed emigracja wink

#8 2012-06-18 10:51:13

kasia63
Member

kalka - ja jezdze z przyzwoitej firmy ,ale wymogiem jest zalozenie dzialalnosci gospodarczej/prosta i nieskomplikowana sprawa/jesli bylabys zainteresowana pisz na priv.

#9 2012-08-24 14:44:01

Kordis
New member

Witam Wszystkie Uczestniczki i Uczestników niniejszego forum. Reprezentuję firmę zajmującą się - a jakby inaczej:)- wysyłaniem Opiekunek do Niemiec. Zapraszam do zapoznania się z naszą firmą. Nie jesteśmy molochem któremu zależy tylko na ilości wysłanych osób. Staramy się indywidualnie podejść do każdej Opiekunki chcącej nawiązać z nami współpracę. Rozumiemy także, że życie często bywa przewrotne dlatego staramy się nie szukać winnych lecz wyjścia z zaistniałych sytuacji. Jeżeli choć troszkę zainteresowałem Was naszą firmą to zapraszam!
Jesteśmy między innymi na: http://www.facebook.com/pages/Kordis-Ag … ref=stream i http://www.goldenline.pl/praca/oferta/205638 ;

oczywiście zapraszam na naszą oficjalną stronę www.kordis.pl

Z poważaniem
Kordis

#10 2012-09-05 10:35:42

mirex
Zbanowany

Przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę dla opiekunek i opiekunów dla osób starszych w Niemczech.
www.seniorenservice-mirex.de

Reklama