karola

..zatrudnilam sie w Firmie Promedical24...oczywiscie opieka ze strony firmy była super(dzwonili i pytali sie czy wszystko w porzadku )to sie chwali ale jest i druga strona medalu...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-02-26 12:30:57

Karolina50
New member

karola

..zatrudnilam sie w Firmie Promedical24...oczywiscie opieka ze strony firmy była super(dzwonili i pytali sie czy wszystko w porzadku )to sie chwali ale jest i druga strona medalu...dla tej firmy nie wazne jest ile lat pracujesz w niemczech jako opiekunka czy  jedziesz 1 raz  czy jezdzisz od  10 lat nie wazne jest ,ze masz super referencje z poprzednich prac...wazne jest płynnie mowic po niemiecku...wiec tej co jest dobrą opiekunką z wieloletnim starzem i referencjami zaproponują 900 euro a,tej z pani co nigdy nie pracowala jako opiekunka , ale umie niemiecki dadzą 1200 euro..zmieniłam opiekunke i co sie okazalo ,ze w tym samym domu przy tym samym podopiecznym ja zarabiam mniej od niej (gorzej mowila po niemniecku odemnie)..tego nie moge pojąć....to ile oni biorą od rodzin to mnie nie obchodzi...wazne jest zeby płacili godnie z kwalifikacjami.....jeszcze jedno...piszą ,ze kurs niemieckiego jest darmowy to bujda na kołkach...trzeba wpłacic 200 zł..( to jest ich zabezpieczenie ,ze na nich bedziecie  pracowac) a,po kursie nie dostaniesz 900 euro jak jest napisane w reklamie tylko 700 euro bo przez 3 miesiące musisz odpracowac 200 euro miesiecznie.....prywatnie kurs niemieckiego kosztuje 20 zl.za godzine...... WYBOR NALEZY DO NAS....

#2 2014-02-27 07:54:00

Andrzej Winiarski
Member

Re: karola

Witam,
dziwne rzeczy piszesz bo u mnie brano pod uwage kwalifikacje (wszystko udokumentowane). Jesli chodzi o kurs niemieckiego-to co to jest? Nic takiego nie mialem ani nic tym bardziej nie podpisywalem i nic nie jest mi potracane z wyplaty z tego tytulu.

#3 2014-02-27 09:02:38

amelia
Przyjaciel Forum

Andrzej Winiarski napisał:

Witam,
dziwne rzeczy piszesz bo u mnie brano pod uwage kwalifikacje (wszystko udokumentowane). Jesli chodzi o kurs niemieckiego-to co to jest? Nic takiego nie mialem ani nic tym bardziej nie podpisywalem i nic nie jest mi potracane z wyplaty z tego tytulu.

Dla mnie nie jest to dziwne.

#4 2014-02-27 09:10:41

mama5536
Member

tak amelio masz racje  ja np nie moge nic zlego powiedziec na swoja firme bo juz 3 - ci raz wyjezdzam ze swojej firmy i jest wszystko ok  a czytalam tu opinie i skargi od innych dziewczyn  i nie moge zrozumiec jak to jest  od jakiego widzimisie to zalezy. Moze to balagan w firmie jest i chaos i dlatego takie roznice sa jak pisze kolezanka

#5 2014-02-27 10:25:35

amelia
Przyjaciel Forum

Wysokość stawki zależy w pewnym stopniu od umiejętności negocjacji. Po prostu trzeba umieć się "sprzedać".

#6 2014-02-27 13:21:44

mama5536
Member

hm byc moze masz racje  bo jak 1 -szy raz mialam jechac to pani powiedziala ze tylko moze mi dac 900 a ja na to ze troche malo i popytala mnie jeszcze troche z niemieckiego takie tam  jaka dzis pogoda i co dzis ugotowalam na obiad itp i dolozyla 100  a po 3 miesiacach jak pojechalam do nast pani bo pierwsza mi zmarla  to dostalam znow wiecej  bo powiedzialam  ze tysiac to troche malo

#7 2014-02-27 13:58:06

Andrzej Winiarski
Member

amelia napisał:

Wysokość stawki zależy w pewnym stopniu od umiejętności negocjacji. Po prostu trzeba umieć się "sprzedać".

to ja dobrze sie "sprzedalem"  wink

#8 2014-02-27 14:08:37

amelia
Przyjaciel Forum

amelia napisał:

mam nadzieję, że tak.
.... no i że następnym razem powalczysz o więcej...smile

#9 2014-02-27 17:02:27

Andrzej Winiarski
Member

amelia napisał:

amelia napisał:

mam nadzieję, że tak.
.... no i że następnym razem powalczysz o więcej...smile

akcja "podwyzka" puszczona w obieg he  he he,bedzie napewno dobrze.

#10 2014-02-27 18:18:26

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

amelia napisał:

O dyskusjach na temat zarobków mozna gadac w każdej firmie tylko nie w P24. Mogę mieć habilatacje profesorką z niemieckiego nie przeskoczę 1300E.
Czy te pindy w biurch P24 zrozumieją, że to schwindel zabierać 60% kwoty którą płaci rodzina i dawać opiekunowi(ce) tylko 40%.......Pisać się o tym chamstwie nie chce............ . Język jest wymówką... wiadomo musimy rozumieć o co biega i prawdopodobnie każdy to zna

#11 2014-02-27 18:23:41

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

amelia napisał:

O dyskusjach na temat zarobków mozna gadac w każdej firmie tylko nie w P24. Mogę mieć habilatacje profesorką z niemieckiego nie przeskoczę 1300E.
Czy te pindy w biurch P24 zrozumieją, że to schwindel zabierać 60% kwoty którą płaci rodzina i dawać opiekunowi(ce) tylko 40%.......Pisać się o tym chamstwie nie chce............ . Język jest wymówką... wiadomo musimy rozumieć o co biega i prawdopodobnie każdy to zna

Zgodzę się z Tobą. Ale i Ty zgódź się ze mną, że 1300 to "troszku" więcej jak 1000 czy 1100  , no nie?

Śmiem zauważyć, że Jędrek mógł sobie zaskarbić wdzięczność w PR (taka reklama!) , a do tego może jest rzeczywiście obezwładniająco przystojny i zahipnotyzował panie z biura.

Ja mu dobrze życzę!

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-27 18:26:49)

#12 2014-02-27 20:02:28

Andrzej Winiarski
Member

amelia napisał:

copyfield napisał:

amelia napisał:

Zgodzę się z Tobą. Ale i Ty zgódź się ze mną, że 1300 to "troszku" więcej jak 1000 czy 1100  , no nie?

Śmiem zauważyć, że Jędrek mógł sobie zaskarbić wdzięczność w PR (taka reklama!) , a do tego może jest rzeczywiście obezwładniająco przystojny i zahipnotyzował panie z biura.

Ja mu dobrze życzę!

dzieki,dzieki.

#13 2014-02-27 20:24:45

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Oczywiście, że także wszystkim pracującym na rzecz PR24 dobrze życzę. Dopóki nie zetknąłem się z innymi firmami nie miałem skali porównawczej.
Obecnie "dobija mnie" sama rozmowa z przedstawicielami PR24 - a o dziwo wciąż dzwonią - aktualizując dane. W końcu 2 lata pracowałem dla nich. Jednak zdania o firmie nie zmienie a byłem na spotkaniach w 3 różnych biurach )Gdańsk, Bydgoszcz i Warszawa)

#14 2014-02-27 20:47:07

ewal8
Member

copyfield napisał:

(...) Język jest wymówką... wiadomo musimy rozumieć o co biega i prawdopodobnie każdy to zna

W jednych firmach język jest wymówką, a w innych wręcz przeszkodą.
Zauważyłam taką jakby niespójność w tych agencyjnych wymaganiach. Język zawsze miałam na takich rozmowach zaliczony na biegły, ale wtedy niestety zaczynały się inne schody typu: ma pani jakieś certyfikaty, potwierdzające kwalifikacje opiekuna, niezbyt duże ma pani doświadczenie, prawo jazdy pani posiada, a referencje są?

Takie szukanie na siłę jakiegoś newralgicznego punktu, żeby za dużo nie zaproponować. Więc tak naprawdę stawka zależy od znalezienia jak największej liczby takich newralgicznych właśnie punktów.

Jak język dobry, to zarzucą zbyt małe oświadczenie. Jak doświadczenie satysfakcjonujące, to wynajdą brak prawa jazdy, itd., itd.  A jak masz wszystko, to czego chcą, to słusznie zauważyłeś, że 1300 graniczy z cudem, żeby dostać. smile

Reklama

Stopka forum