Polski Holding Rekrutacyjny Krakow

Podzielcie sie Kolezanki opiniami,dziekuje.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2014-02-24 12:12:07

Opieeekunka
Member

Polski Holding Rekrutacyjny Krakow

Podzielcie sie Kolezanki opiniami,dziekuje.

Reklama

Podobne tematy :

Jak wysłać pieniądze z Niemiec do Polski? - Cześć. Jestem tutaj nowa. Chciałam Was zapytać jak przesyłacie pieniądze (euro) z Niemiec do Polski. Przyznam się że pracuję na czarno, kasę dostaję do ręki i nie mam tutaj konta...

Meble z Polski dla pracodawcy - Cześć. Mieszkam teraz w Niemczech i mój pracodawca remontuje dom. Nie wiem czemu, ale poprosił mnie o pomoc w aranżacji wnętrz...

Jak wrócić do Polski? - Witam! Jak to teraz będzie? Busy chyba nie beda jezdzic? 21 mam wracac, ale chyba nic z tego...:(

Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech. - Dzień dobry, nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech...

Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech. - Dzień dobry, nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech...

Stopka forum