Bezpłatne szkolenie pediatryczne- pierwsza pomoc przedmedyczna

Fundacja Amicorum wraz z mBankiem ma zaszczyt zaprosić do udziału w nowym programie mRozwój. Wszystkich zainteresowanych otwarciem konta w mBanku zapraszamy na bezpłatne 4-godzinne szkolenie pediatryczne- pierwsza pomoc przedmedyczna u dzieci...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2014-02-21 11:54:39

Fundacja Amicorum
New member

Bezpłatne szkolenie pediatryczne- pierwsza pomoc przedmedyczna

Fundacja Amicorum wraz z mBankiem ma zaszczyt zaprosić do udziału w nowym programie mRozwój.

Wszystkich zainteresowanych otwarciem konta w mBanku zapraszamy na bezpłatne 4-godzinne szkolenie pediatryczne- pierwsza pomoc przedmedyczna u dzieci..

Szkolenie jest realizowane dla nowych klientów mBanku, którzy otworzą w nim konto (prowadzenie konta, przelewy internetowe, obsługa karty są bezpłatne).

Szkolenia odbywają się we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie oraz okolicach tych miast.

Zainteresowanym udzielamy szczegółowych informacji pod adresem: marika.plawiak@amicorum.pl lub pod numerem telefonu: 88 20 888 20

Ostatnio edytowany przez Fundacja Amicorum (2014-02-21 12:20:06)

#2 2014-02-21 13:28:50

ewal8
Member

Re: Bezpłatne szkolenie pediatryczne- pierwsza pomoc przedmedyczna

Chyba się komuś coś pomyiło...

Uczestniczyłam raz w takim szkoleniu z innego banku, a właściwie zostałam przymuszona przez ówczesną szefową. Gadka szmatka o niczym, na końcu wyciągnięcie danych osobowych i próba wciśnięcia karty rzeczonego banku. Jako jedyna nie dałam się omamić, w przeciwieństwie do moich koleżanek, które się zgodziły. Otrzymały kartę kredytową z tegoż banku. Koszty utrzymania karty i manipulacyjne miały być zerowe. Niestety, to co mówiła panienka, prowadząca szkolenie nijak miało się później do rzeczywistości. Do dziś do dziewczyn przychodzą jakieś monity z banku o zapłatę (śmiesznych co prawda kwot) a to kosztów utrzymania karty, a to kosztów manipulacyjnych, a to coś tam jeszcze. A oferta była przedstawiona tak, że miało się zwrócić tylko wypłacone pieniądze plus jakiś tam określony procent od wypłaty. Utrzymanie karty miało być za darmo. Ja mam alergię, jak słyszę "za darmo", bo za darmo to czasem tylko w mordę zarobić można. big_smile big_smile

I tu też ktoś naiwnych szuka: bank - szkolenie pediatryczne???? Cud, miód i orzeszki wink

#3 2014-02-21 13:59:12

amelia
Przyjaciel Forum

ewal8 napisał:

Chyba się komuś coś pomyiło...

Uczestniczyłam raz w takim szkoleniu z innego banku, a właściwie zostałam przymuszona przez ówczesną szefową. Gadka szmatka o niczym, na końcu wyciągnięcie danych osobowych i próba wciśnięcia karty rzeczonego banku. Jako jedyna nie dałam się omamić, w przeciwieństwie do moich koleżanek, które się zgodziły. Otrzymały kartę kredytową z tegoż banku. Koszty utrzymania karty i manipulacyjne miały być zerowe. Niestety, to co mówiła panienka, prowadząca szkolenie nijak miało się później do rzeczywistości. Do dziś do dziewczyn przychodzą jakieś monity z banku o zapłatę (śmiesznych co prawda kwot) a to kosztów utrzymania karty, a to kosztów manipulacyjnych, a to coś tam jeszcze. A oferta była przedstawiona tak, że miało się zwrócić tylko wypłacone pieniądze plus jakiś tam określony procent od wypłaty. Utrzymanie karty miało być za darmo. Ja mam alergię, jak słyszę "za darmo", bo za darmo to czasem tylko w mordę zarobić można. :D :D

I tu też ktoś naiwnych szuka: bank - szkolenie pediatryczne???? Cud, miód i orzeszki ;)

Ewo zawsze w Ciebie wierzyłam i nie nie przestaję wierzyć!

A to szkolenie pediatryczne , to opiekunkom ludzi starszych może się przydać  ;)
Toż niektórzy jak narobią w pieluchę, to jakby mała dzidzia się zesr....ła, a ci z alzheimerem to też cofają się w rozwoju , niejednokrotnie do wieku przedszkolnego a nawet dalej....    :D

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-21 16:23:41)

#4 2014-02-21 16:08:58

kryspinka
Member

jeszcze chwila zaczna szkolic z ekonomii itd z reklama wciska sie wszędzie do Ewy w morde tak za darmo tez ciężko dostac ha ha

#5 2014-02-21 16:27:02

amelia
Przyjaciel Forum

kryspinka napisał:

jeszcze chwila zaczna szkolic z ekonomii itd z reklama wciska sie wszędzie do Ewy w morde tak za darmo tez ciężko dostac ha ha

....... kiedyś słyszałam taki dialog:- chcesz w mordę (dziewczyna do chłopaka)
                                                   - jednego, a drugiego w rękę. (otrzymała odpowiedź)

PS.  big_smile  ..ale "misie" głupoty trzymają

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-21 20:42:38)

#6 2014-02-21 20:25:02

ewal8
Member

kryspinka napisał:

do Ewy w morde tak za darmo tez ciężko dostac ha ha

No no smile Prędzej w tę przysłowiową mordę zarobisz niż od banku coś gratis dostaniesz big_smile No chyba, że długopis z logo banku big_smile

Reklama