Kurs niemieckiego dla opiekunów osób starszych w Poznaniu - 299 zł

Chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Niemczech, ale nie znasz języka niemieckiego? Zapisz się na kurs organizowany przez firmę IGD Consulting...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2014-02-13 12:27:37

Kurs niemieckiego dla opiekunów osób starszych w Poznaniu - 299 zł

Chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Niemczech, ale nie znasz języka niemieckiego? Zapisz się na kurs organizowany przez firmę IGD Consulting.

Kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych.
-> kurs od podstaw
-> zajęcia w centrum Poznania
-> we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 - 20:30
-> małe grupy
-> cena: 299 zł (7,45 zł/ h !!)

Zadzwoń: 61 661 12 33
lub napisz: niemcy@igd.poznan.pl

Artykuł opublikowany przez : IGD Consulting
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

Reklama

Podobne tematy :

Hemoroidy u osób starszych - [b]Zdrowe guzki krwawnicze to zwykle przypominające kształtem trzy małe poduszeczki wypełnione krwią, które wraz ze zwieraczem i odbytem kontrolują prawidłowe funkcje fizjologiczne...

Zarobki opiekunek osób starszych w Polsce - Drogie Panie co sądzicie o zarobkach opiekunek w Polsce? Czemu ona są takie niskie, przecież praca jest tak samo ciężka jak gdzie indziej...

Darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie z A&J Partners:) - Rusza darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie dla osób zainteresowanych pracą Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech...

Opiekunka dla osób starszych Wielka Brytania | Niemcy 7.5tyś zł/ msc - Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Unii Europejskiej...

Opiekunki Osób Starszych- Berlin i okolice ! - Jestem tu od tygodnia i poszukuje bratniej duszy , jestem we wschodnim Berlinie, kto w poblizu, niech sie odezwie, przyjemniej z kims kawe wypic, jak ma sie wolne, jestem zmotoryzowana, wiec moge podjechac gdzies w inny rejon , pozdrawiam Dorota

Stopka forum