Praca dla opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim w Szwajcarii

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych osób do pracy w charakterze: Opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim Zapewniamy:  Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie  Szwajcarską umowę o pracę  Bezpłatny dojazd do klienta  Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego  Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii  Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy Zakres obowiązków obejmuje m...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2014-02-05 09:29:14

privatecare24
Member

Praca dla opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim w Szwajcarii

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych osób do pracy w charakterze:

Opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim

Zapewniamy:
    Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie
    Szwajcarską umowę o pracę
    Bezpłatny dojazd do klienta
    Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego
    Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii
    Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy
Zakres obowiązków obejmuje m.in.
    Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
    Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
    Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.
    Transfer pacjenta z łóżka na wózek
    Pomiar ciśnienia itp.
    Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
    Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku
Od opiekuna wymagamy:
    Co najmniej dobrej znajomości języka francuskiego
    Bogatego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
    Gotowości do podjęcia zatrudnienia na minimum 2-3 miesiące
    Referencje z poprzedniego miejsca pracy

Zgłoś się już teraz!
Email: bewerbung@pflegehilfe.ch

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Pflegehilfe Schweiz AG; z siedzibą w  6300 Zug – Szwajcaria; Baarerstrasse 139, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek partnerskich firmy Pflegehilfe Schweiz AG. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Nr agencji zatrudnienia: 10277

#2 2014-02-05 10:23:37

amelia
Przyjaciel Forum

Re: Praca dla opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim w Szwajcarii

privatecare24 napisał:

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych osób do pracy w charakterze:

Opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim

Zapewniamy:
    Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie
    Szwajcarską umowę o pracę
    Bezpłatny dojazd do klienta
    Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego
    Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii
    Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy
Zakres obowiązków obejmuje m.in.
    Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
    Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
    Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.
    Transfer pacjenta z łóżka na wózek
    Pomiar ciśnienia itp.
    Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
    Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku
Od opiekuna wymagamy:
    Co najmniej dobrej znajomości języka francuskiego
    Bogatego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
    Gotowości do podjęcia zatrudnienia na minimum 2-3 miesiące
    Referencje z poprzedniego miejsca pracy

Zgłoś się już teraz!
Email: bewerbung@pflegehilfe.ch

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Pflegehilfe Schweiz AG; z siedzibą w  6300 Zug – Szwajcaria; Baarerstrasse 139, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek partnerskich firmy Pflegehilfe Schweiz AG. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Nr agencji zatrudnienia: 10277

Ogłupieliście do reszty! Codziennie to samo!

Reklama