img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Praca dla opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim w Szwajcarii

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych osób do pracy w charakterze: Opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim Zapewniamy:  Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie  Szwajcarską umowę o pracę  Bezpłatny dojazd do klienta  Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego  Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii  Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy Zakres obowiązków obejmuje m...

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2014-02-04 08:30:24

privatecare24
Member
Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2186

Praca dla opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim w Szwajcarii

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych osób do pracy w charakterze:

Opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim

Zapewniamy:
    Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie
    Szwajcarską umowę o pracę
    Bezpłatny dojazd do klienta
    Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego
    Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii
    Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy
Zakres obowiązków obejmuje m.in.
    Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
    Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
    Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.
    Transfer pacjenta z łóżka na wózek
    Pomiar ciśnienia itp.
    Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
    Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku
Od opiekuna wymagamy:
    Co najmniej dobrej znajomości języka francuskiego
    Bogatego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
    Gotowości do podjęcia zatrudnienia na minimum 2-3 miesiące
    Referencje z poprzedniego miejsca pracy

Zgłoś się już teraz!
Email: bewerbung@pflegehilfe.ch

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Pflegehilfe Schweiz AG; z siedzibą w  6300 Zug – Szwajcaria; Baarerstrasse 139, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek partnerskich firmy Pflegehilfe Schweiz AG. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Nr agencji zatrudnienia: 10277

Offline

 

#2 2014-02-04 08:32:01

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca dla opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim w Szwajcarii

privatecare24 napisał:

Pflegehilfe Schweiz poszukuje doświadczonych osób do pracy w charakterze:

Opiekuna/ki Seniora z językiem francuskim

Zapewniamy:
    Zarobki w wysokości 2500 CHF netto miesięcznie
    Szwajcarską umowę o pracę
    Bezpłatny dojazd do klienta
    Bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego
    Składki ubezpieczeniowe opłacone w Szwajcarii
    Pozwolenie na pobyt ciągły do 12 miesięcy
Zakres obowiązków obejmuje m.in.
    Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
    Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
    Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.
    Transfer pacjenta z łóżka na wózek
    Pomiar ciśnienia itp.
    Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
    Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku
Od opiekuna wymagamy:
    Co najmniej dobrej znajomości języka francuskiego
    Bogatego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
    Gotowości do podjęcia zatrudnienia na minimum 2-3 miesiące
    Referencje z poprzedniego miejsca pracy

Zgłoś się już teraz!
Email: bewerbung@pflegehilfe.ch

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Pflegehilfe Schweiz AG; z siedzibą w  6300 Zug – Szwajcaria; Baarerstrasse 139, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek partnerskich firmy Pflegehilfe Schweiz AG. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Nr agencji zatrudnienia: 10277

.... a świstak znów swoje...... codziennie ten sam scenariusz..... znam to na pamięć..... big_smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-04 08:32:24)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Praca opiekunki w Austrii - Niestety nigdy nie pracowałam jako opiekunka w Austrii- do tej pory tylko w Polsce i w Niemczech, ale zastanawiam sie nad tym, żeby wyjechać tam do pracy od maja...

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

praca opiekunki u prywatnej rodziny w polsce - witam, ofert pracy w opiece jest dużo - jednakże te najczęściej dotyczą pracy w opiece socjalnej. a jak sądzicie, jak popularne są oferty pracy prywatne? tzn aby u jakiejś polskiej rodziny prcować? ja niby nie słyszałam o ty, jednaże widziałąm, jak ostatnio mężczyzna przyprowadził babunię do kościoła - 100% pewności, że to jej opiekun był...

Praca w szwajcari - Cześć dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystkie panie jestem nowa pracuję jako opiekunka w szwajcarji jestem tu już drugi raz po krótkiej przerwie...

Stopka forum