Czy ktos jezdził z firmą Lider.s.c Agencja Pracy z Gliwic

Witam wszystkich Mam mam pytanie czy któraś z Pan/Panów jeździła z firmą Lider s.c. z Gliwic ul. Łużycka. Czy ktoś możne wie czy to w porządku firma. Wczoraj na praca 4u...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2012-04-26 00:55:35

bogna
Member

Czy ktos jezdził z firmą Lider.s.c Agencja Pracy z Gliwic

Witam wszystkich
Mam mam pytanie czy któraś z Pan/Panów jeździła z firmą Lider s.c. z Gliwic ul. Łużycka. Czy ktoś możne wie czy to w porządku firma. Wczoraj na praca 4u.net znalazłam ogłoszenie wiec wysłałam swa kandydaturę.  Po godzinie zadzwoniła Pani  która przeprowadziła krótka rozmowę, ale po polsku i powiedziała ze podeśle kwestionariusz do wypełnienia i umieszczenia zdjęcia. Tak tez zrobiła ale w mailu prócz kwestionariusza nie było ani imienia ani nazwiska tej pani ani nazwy i danych firmy, kompletnie nic. Dzis odezwałam sie ta Pani która powiedziała ze jest wolne miejsce do podopiecznej ale innej niz w tym ogłoszeniu i to już za parę dni. Niby wszystko ok. tylko mnie zdziwiło ze ani z j. niemieckiego mnie nie przepytała i jeszcze stwierdziła że wszelkie formalności to będę z biurem w Gliwicach załatwiać tak jakby ta Pani w ogóle nie pracowała w tym biurze. Troche to dziwne mi sie wydało i trochę mnie to przeraziło. Jutro ma niby zadzwonić i potwierdzić czy to na 100% ten wyjazd. Pytam bo żadnej opini nie moge na temat tej firmy znalezc i trochę sie obawiam a bede jechała pierwszy raz. Tzn była w Niemczech 2 razy po 3 miesiące do opieki ale to 3 lata temu i to za koleżankę wiec sie nie bałam niestety dziś nie mam takiej możliwości. Bardzo proszę o jakies info.jesli ktoś cos wie na temat tej firmy. Z góry dziekuje.

#2 2012-04-26 11:02:03

GIO64
New member

Re: Czy ktos jezdził z firmą Lider.s.c Agencja Pracy z Gliwic

Witam .
Na forum jestem nowicjuszką .
Jestem z okolic Jeleniej Góry ,czy być może któraś z Pań ,wyjeżdżała do pracy za pośrednictwem firmy doraMED mieszczącej się w Jeleniej Górze przy ul .Grunwaldzkiej 2 (budynek SZKOŁY TAŃCA )Firma ogłasza się na lokalnych portalach ,ale nie jest agencją pośrednictwa pracy ( tylko firma jednoosobową ) ,jak zdążyłam się dowiedzieć nie jest wpisana w rejestr agencji .
Proszę o pomoc i ewentualne sugestie ,ponieważ nie mam doświadczenia i podpisując umowę ,nie chciała bym popełnić błędu i być oszukaną
Choć oferta pracy jest dość atrakcyjna ,Pani nie potrafiła mi odpowiedzieć na podstawowe pytania (moja " przyszła podopieczna jest dializowana ,ale nikt nie wie gdzie ?)Prosiłam o nr telefonu ,do Pani która akurat tam jest ,aby ewentualnie dopytać ,co mam zabrać i jak się przygotować -powiedziano mi ,ze jest to możliwe tylko z biura i po podpisaniu umowy .BARDZO PROSZĘ O POMOC PONIEWAŻ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ.

Na marginesie .
Mam 40lat , z zawodu jestem pielęgniarką ,posiadam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi .Językiem Niemieckim posługuję się moim zdanie w stopniu komunikatywnym (choć osoby z biur z którymi rozmawiałam twierdza ,ze mówię dobrze )rozumiem wszystko i szybko się uczę .Posługuję się również Językiem Greckim ,choć ta umiejętność ,w tym przypadku nie wiele może znaczyć .Jestem osobą spokojną i opanowaną .Nie palę .
Posiadam prawo jazdy i jeżdżę samochodem .Potrafię i lubię gotować .
Bardzo chętnie podejmę pracę w charakterze opiekunki .

Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję .

#3 2012-10-11 21:58:08

Magnolia
Member

Re: Czy ktos jezdził z firmą Lider.s.c Agencja Pracy z Gliwic

Nie polecam tej firmy.Koleżanka moja wyjechała jeden raz z tej firmy. Z tego co mówiła to jak się okazało po powrocie to na czarno pracowała.Chociaż obiecywano że legalnie wszystko miało być. Nic więcej nie wiem. Piszę o firmie LIDER.

Ostatnio edytowany przez Magnolia (2012-10-11 22:03:50)

Reklama