Centrum ADIUTOR

Drogie Kolezanki podzielcie sie opiniami.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2014-01-25 15:45:11

Opieeekunka
Member

Centrum ADIUTOR

#2 2014-07-24 14:31:03

anita1977
New member

Re: Centrum ADIUTOR

Pierwszy raz wyjechałam z tą firmą w maju tego roku, teraz zjechałam na 2-miesięczną przerwę, i wracam do tej samej rodziny. Naprawdę dobrze trafiłam, nie wiem może to przypadek, ale mam super babcię, mozecie wierzyc lub nie ale czuje sie u niej jak w domu. W Polsce same problemy, długo, rozwód, a u mojej babci to wszystko sie nie liczy.
Z pensja wszystko ok, jest na czas, skladki odprowadzone co dla mnie jest baaaardzo wazne, bo chce jakos uskladac na emeryture. Jestem ubezpieczona, jak dzwonie do firmy to zawsze pomogą. Jak obiecują że oddzwonią to oddzwaniąją, czasem nawet po paru godzinach, ale są słowni. Nie zostawili mnie na lodzie.
I ciesze się ze nawet bez języka znaleźli mi super stelle. Mam nadzieje nadal wyjezdzac z adiutorem.

ps. moze ktoras z was pracuje w okolicach freiburga? moglybysmy sie umowic na kawke:)

#3 2014-07-24 14:51:42

konstantynopolitaneczka
Member

anita1977 napisał:

Pierwszy raz wyjechałam z tą firmą w maju tego roku, teraz zjechałam na 2-miesięczną przerwę, i wracam do tej samej rodziny. Naprawdę dobrze trafiłam, nie wiem może to przypadek, ale mam super babcię, mozecie wierzyc lub nie ale czuje sie u niej jak w domu. W Polsce same problemy, długo, rozwód, a u mojej babci to wszystko sie nie liczy.
Z pensja wszystko ok, jest na czas, skladki odprowadzone co dla mnie jest baaaardzo wazne, bo chce jakos uskladac na emeryture. Jestem ubezpieczona, jak dzwonie do firmy to zawsze pomogą. Jak obiecują że oddzwonią to oddzwaniąją, czasem nawet po paru godzinach, ale są słowni. Nie zostawili mnie na lodzie.
I ciesze się ze nawet bez języka znaleźli mi super stelle. Mam nadzieje nadal wyjezdzac z adiutorem.

ps. moze ktoras z was pracuje w okolicach freiburga? moglybysmy sie umowic na kawke:)

Bez jezyka? No patrz ja bylam u nich 2 tygodnie temu i  powiedzieli ze bez jezyka to prawie niemozliwe wyjechac. W dodatku proponuja 750 euro jak Pr24  na pierwszy wyjazd. Jak powiedzialam ze to smieszna kwota (tymbardziej po tescie jezykowym ktory tam przeszlam) to do dzisiaj sie nie odezwali. smile Ale jak widac chetnych im nie brak.  Dobrze ze chociaz na fajna rodzine trafilas.

#4 2014-07-24 14:58:17

konstantynopolitaneczka
Member

Opieeekunka napisał:

Płacą żenująco, ale maja dosc dobre opinie w internecie (nie wiem czemu ) no i opłacaja składki od średniej a nie tak jak w wielu innych od najnizszej krajowej ( a przynajmniej oni tak twierdza bo nie dane mi bylo to sprawdzic osobiscie ).  Twoja decyzja , mozesz zaaplikowac ale jak to mowia i zaczynam w to wierzyc nie ma idealnej agencji. Jednak w to ze bez jezyka mozna wyjechac to nie uwierze, zadna agencja by na to nie pozwolila. Podstawy to minimum.

#5 2014-07-24 22:14:34

anita1977
New member

No bez języka...takie naprawdę podstawy. Niemieckiego uczyłam się lata temu w liceum...coś sobie odświeżyłam i wystarcza, poza tym cały czas się uczę, jak kazdego dnia zapamiętam chociaż jedno nowe słowo to już dla mnie coś.
Jasne, nie ma idealnej agencji, ale akurat adiutor ma ten plus, ze pracuje z nimi okolo 200 a nie 2000 opiekunek, to i ja czuje sie bardziej indywidualnie, bo maja dla mnie czas po prostu. A wyjezdzam na dzialalnosc i wierzcie lub nie ale zarabiam wiecej niz 750 euro. tez moze kwestia doswiadczenia, tego ze jestem pielegniarką z wykształcenia, moze jeszcze czegos innego. W kazdej agencji bedzie czesc zadowolonych i niezadowolonych opiekunek, czasem zle się trafi, wiadomo. Mi sie udało.

#6 2014-07-25 11:25:43

konstantynopolitaneczka
Member

anita1977 napisał:

No bez języka...takie naprawdę podstawy. Niemieckiego uczyłam się lata temu w liceum...coś sobie odświeżyłam i wystarcza, poza tym cały czas się uczę, jak kazdego dnia zapamiętam chociaż jedno nowe słowo to już dla mnie coś.
Jasne, nie ma idealnej agencji, ale akurat adiutor ma ten plus, ze pracuje z nimi okolo 200 a nie 2000 opiekunek, to i ja czuje sie bardziej indywidualnie, bo maja dla mnie czas po prostu. A wyjezdzam na dzialalnosc i wierzcie lub nie ale zarabiam wiecej niz 750 euro. tez moze kwestia doswiadczenia, tego ze jestem pielegniarką z wykształcenia, moze jeszcze czegos innego. W kazdej agencji bedzie czesc zadowolonych i niezadowolonych opiekunek, czasem zle się trafi, wiadomo. Mi sie udało.

A no jezeli wyjezdzasz z nimi na dzialalnosc i do tego masz wyksztalcenie pielegniarskie to troche zmienia postac rzeczy. Wtedy zarobki faktycznie moga byc wieksze. Ja tam nie jestem niezadowolona raczej zdziwiona i zawiedziona ze firma majaca takie dobre opinie na miejscu juz taka rozowa nie wydaje sie byc, ale nic do nich nie mam. Gratuluje ze dobrze trafilas. Jak ty jestes zadowolona to najwazniejsze.

#7 2017-02-21 16:48:58

KiciaMizia
New member

Pracuję z tą firmą. Podopieczni na początku trafiają się różni, ale jest super kontakt z biurem oraz dziewczyny szybko reagują na wszystkie problemowe sytuację. Teraz mam stałą rodzinę wymieniam się z koleżanką 2 na 2. trafiłam bardzo dobrze. raz spróbowałam z inna firmą i jednak Adiutor okazał się bardziej zorganizowany. wypłaty na czas, może i miejsze zarobki ale dla 100 euro zarobku więcej wole miec opłaane skladki ZUS i stałe zatrudnienie.

#8 2017-02-22 14:49:30

Jolanta
Member

KiciaMizia napisał:

Pracuję z tą firmą. Podopieczni na początku trafiają się różni, ale jest super kontakt z biurem oraz dziewczyny szybko reagują na wszystkie problemowe sytuację. Teraz mam stałą rodzinę wymieniam się z koleżanką 2 na 2. trafiłam bardzo dobrze. raz spróbowałam z inna firmą i jednak Adiutor okazał się bardziej zorganizowany. wypłaty na czas, może i miejsze zarobki ale dla 100 euro zarobku więcej wole miec opłaane skladki ZUS i stałe zatrudnienie.

W firmie pracowałam 3 x po 1-2 tygodnie zawsze ciężkie stelle, warunki zawsze odbiegały od wcześnie ustalonych nawet do tego stopnia. ze pewnego razu zostałam skierowana do dwóch podopiecznych a w umowie miałam tylko 1 a wynagrodzenie tylko 1100 i oczywiście winna była koordynatorka w DE
Zmieniłam firmę na inną i nie narzekam. Praca może nie jest lekka ale zarobki zdecydowanie wyższe i koordynatorzy są zawsze do dyspozycji (24 na dobę)
Zawsze przed wyjazdem mam do wyboru 3-4 stelle i mogę negocjować warunki płacowe. A za ciężkie stelle -2 osoby - lub rodzina w tym samym domu dodatkowa płaca

#9 2017-04-19 12:22:02

KiciaMizia
New member

Nie wiem w jakiej firmie pracowałaś, bo chyba nie w Adiutor. Nie uwierzę w to co piszesz, pracuję tu razem już teraz z moimi 3 koleżankami. Mamy różne zlecenia. Nie mają zlecen 1-2 tyg. i dziwię się, że dziewczynki z biura dały Ci tyle szans bo ja bym Ci napewno nie dała.

#10 2017-04-19 14:13:30

mobilna
Member

Jolanta ma 50 postów na koncie , a Kizia frizia 2 ...komu uwierzymy ? Zgaduj zgadula ?
Jolanta jest z nami od 2013 roku , a biurówa Kizia Frizia  próbuje nam udowodnic że ziemia jest płaska .

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-04-19 14:15:14)

#11 2017-04-19 18:57:10

Kasia31
Member

mobilna napisał:

Jolanta ma 50 postów na koncie , a Kizia frizia 2 ...komu uwierzymy ? Zgaduj zgadula ?
Jolanta jest z nami od 2013 roku , a biurówa Kizia Frizia  próbuje nam udowodnic że ziemia jest płaska .

Mam kolezanke opiekunke w Adiutorze, jest na czwartym wyjezdzie z tej firmy i wszystko ok, takze Jolanta nie jest dla mnie zbyt wiarygodna. Liczba postow o niczym nie swiadczy. Mozna miec 1 post i pisac zgodnie z prawda, mozna miec 50 postow i przesadzac. Ja zawsze jestem obiektywna.

#12 2017-07-14 15:49:36

KiciaMizia
New member

mobilna napisał:

Rzadko zaglądam na fora i jak zajrzę to musze się od razu zdenerwować. nie każdy od razu musi być alfa i omega w komputerach. mam juz 3 post. lepiej Ci?

#13 2017-07-18 15:41:54

opiekunka64
New member

witam ! nie jestem tu czesto , poprostu nie mam czasu.Ale chcialabym powiedziec wszystkim Kobitkom i Panom chcacym podjac prace jako opiekunka w Niemczech aby skontaktowali sie z Firma Mr.Senior Opieka z koszalina. Dlaczego----- zaraz powiem. Pracowalam jako opiekunka w Niemczech u wspanialej Babci zatrudniona przez firma ze Slaska ( nie bede podawala nazwy --- nie ladnie) .Firma okazala sie nieuczciwa.Oklamywala pracownice --- nie mowiac prawdy o stanie zdrowia podopiecznego , okrada pracownikow z pieniedzy ----- porazka. Zadnej pomocy ze strony koordynatora, zadnego wsparcia nic  za 800 euro. Obecnie pracuje u tej samej Babci( rodzinka zerwala umowe z tamta firma) juz 2 raz. bylam od stycznia do konca marca tj.3 mies. teraz jestem od czerwca do konca lipca .Firme w ktorej pracuje prowadza wspaniale dziewczyny , krore kiedys same pracowaly jako opiekunki w Niemczech. Firma wewnatrz siebie nie zatrudnia wielu osob --- jest ich tylko 2 plus ksiegowa. Nie mam slow uznania dla tych Kobitek , sa jak przyjaciolki , pomagaja we wszystkim nawet w najgorszych sytuacjach , nie ma dla nich rzeczy niemozliwych.Z wielkim Sercem podchodza tak do podopiecznych jak i do opiekunek.Tu na miejscu jest koordynatorka   -  Niemka , tez wspaniala Kobitka.Mozna jej zglosic wszystkie problemy , i nie pozostana bez odpowiedzi. A i chcialabym dodac ze obecnie moja pensja jest duzo wyzsza  za ta sama prace.Podam Kolezankom i Kolegom nr..... +48600600076 ------Panie maja imiona Malgorzata i Miroslawa.Pozdrawiam serdecznie iwona

#14 2017-07-18 18:50:33

andrea
Member

opiekunka64 napisał:

witam ! nie jestem tu czesto , poprostu nie mam czasu.Ale chcialabym powiedziec wszystkim Kobitkom i Panom chcacym podjac prace jako opiekunka w Niemczech aby skontaktowali sie z Firma Mr.Senior Opieka z koszalina. Dlaczego----- zaraz powiem. Pracowalam jako opiekunka w Niemczech u wspanialej Babci zatrudniona przez firma ze Slaska ( nie bede podawala nazwy --- nie ladnie) .Firma okazala sie nieuczciwa.Oklamywala pracownice --- nie mowiac prawdy o stanie zdrowia podopiecznego , okrada pracownikow z pieniedzy ----- porazka. Zadnej pomocy ze strony koordynatora, zadnego wsparcia nic  za 800 euro. Obecnie pracuje u tej samej Babci( rodzinka zerwala umowe z tamta firma) juz 2 raz. bylam od stycznia do konca marca tj.3 mies. teraz jestem od czerwca do konca lipca .Firme w ktorej pracuje prowadza wspaniale dziewczyny , krore kiedys same pracowaly jako opiekunki w Niemczech. Firma wewnatrz siebie nie zatrudnia wielu osob --- jest ich tylko 2 plus ksiegowa. Nie mam slow uznania dla tych Kobitek , sa jak przyjaciolki , pomagaja we wszystkim nawet w najgorszych sytuacjach , nie ma dla nich rzeczy niemozliwych.Z wielkim Sercem podchodza tak do podopiecznych jak i do opiekunek.Tu na miejscu jest koordynatorka   -  Niemka , tez wspaniala Kobitka.Mozna jej zglosic wszystkie problemy , i nie pozostana bez odpowiedzi. A i chcialabym dodac ze obecnie moja pensja jest duzo wyzsza  za ta sama prace.Podam Kolezankom i Kolegom nr..... +48600600076 ------Panie maja imiona Malgorzata i Miroslawa.Pozdrawiam serdecznie iwona

reasumując jedna wspanialsza od drugiej

Reklama