Kto pracuje we Włoszech?

Kto pracuje we Włoszech, mieszka nad morzem, ma dobre warunki i pdp i w związku z tym korzysta z uroków Italii?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2014-01-13 12:56:40

zbychuu
Member

Kto pracuje we Włoszech?

Kto pracuje we Włoszech, mieszka nad morzem, ma dobre warunki i pdp i w związku z tym korzysta z uroków Italii?

Reklama

Podobne tematy :

Seniovita opinie - jak tam się pracuje ? - Hej dziewczyny, Czy któraś z Was współpracowała / współpracuje z firmą SenioVita - Easyjob sp. z o.o...

czy ktoś pracuje w Sankt Augustin koło Bonn?? - Witam! Czy ktoś z Was pracuje koło Bonn w Sankt Augustin? Proszę o odpowiedź. Jadę tam pierwszy raz.

Szukam pracy we Włoszech - Witam, poszukuję pracy jako opiekun do osób starszych. Pracowałem we Włoszech rok, znam język Włoski w stopniu komunikatywnym...

Warendorf - pracuje tam któraś z Was?:) - pierwszy raz jadę do pracy jako opiekunka. wyjeżdżam na początku listopada, do Warendorfu. czy któraś z Was tam pracuje?:) chciałabym mieć na miejscu kogoś znajomego :)

Poszukuje kogoś kto pracuje w Aachen - Witam mam na imie Ania; Jestem opiekunką w Aachen i poszukuje kogoś kto również tu pracuje, chętnie się spotkam i usłysze język polski:) Mój numer w niemczech: +49 157 36055188

Stopka forum