witam, jestem Andreas, jestem z Miranex

witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Miranex - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2011-01-08 23:19:28

Andreas
Member

witam, jestem Andreas, jestem z Miranex

witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas. duzy szacun z tego powodu.w pracy jak w pracy, robota jak wszendzie,ale przyznaje, firma uczciwa i mam zamiar jechac z miranex znowu do pracy od marca.znam ich i polecam

#2 2011-02-17 20:39:35

Irmina_k
Member

Re: witam, jestem Andreas, jestem z Miranex

hej, jestem irmina i też pracuję w miranex. moje opinie o miranex? no, są wzloty i upadki, ale generalnie polecam. w takiej pracy nigdzi enie bedzie kolorowo. spośród wsyztskich ofert na rynku yuwazam ze ta jest najlepsza. zachęcam inne opiekunki do pracy dla miranex!!!

#3 2011-02-23 18:58:07

kicia
Gość

Ja wychodzę z założenia ,ze żadna firma idealna nie jest, ale szukam takiej na której najmniej stracę smile Bo mnie tylko finanse interesują, ja się tam pracy nie boję. Ale chce godnych zarobków ! Wiek ktoś ile w Miranex można zarobić ?

#4 2011-02-24 11:54:25

Irmina_k
Member

ja mam ok 1050eur. wejdź w inna kategorie, tam babeczki porównują swoje zarobki, to więcej info możesz uzyskać.

#5 2011-03-07 08:23:25

zuzia
Member

witaj, 1050 na jakich warunkach, umowa o pracę-jeśli tak to czy składki odprowadzane są od średniej krajowej? (wymagają tego przepisy) Jaka jest sytuacja zdrowotna podopiecznego, jaki jest Twój zakres obowiązków? Czy jest tylko jedna osoba w gospodarstwie domowym. Często firmy płacą za jedną osobę do opieki, na miejscu okazuje się, że jest jeszcze współmałżonek-oczywiście "ZDROWY" wink

#6 2011-03-30 20:53:59

elene
New member

Ja pracuję w Austrii z firmy Career Investmen ,mam 950 euro zawsze kupione bilety w obie strony wyzywienie to chyba jak wszędzie i pokoik fajny ,jedna osoba do opieki sama dysponuję pieniędzmi na zakupy ok 400 euro.Wcześniej wyjezdzałam z tej firmy dwa lata temu i też było spoko ..Polecam !

#7 2012-02-03 18:55:27

ulkaer
Member

witam! a na jakiej zasadzie oni zatrudniają?? czy jest się ubezpieczonym kiedy jest się w polsce??

#8 2015-04-28 15:46:07

moralis
New member

Dołączam się do pytania poprzednika. Jak wygląda kwestia ubezpieczenia?

drukarki termotransferowe ceny które cię zadowolą

#9 2015-06-25 22:06:35

annakowbel
New member

Pozdrawiam zastanawiam się nad wyjazdem jako opiekunka do Holandii , z Ateną-agencją pracy . Jestem fizjoterapeutką z 15letnim stażem, czy ktoś jest zatrudniony w tej agencji.

#10 2015-06-26 08:35:46

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

annakowbel napisał:

Pozdrawiam zastanawiam się nad wyjazdem jako opiekunka do Holandii , z Ateną-agencją pracy . Jestem fizjoterapeutką z 15letnim stażem, czy ktoś jest zatrudniony w tej agencji.

Na pierwszy rzut oka - bardzo poważnie podchodzą do pracy. Jest jednak ale... przysłali mi umowę do podpisania. Szczegółowa a jakże, jednak w umowie roiło się aż....od dziesiątek kar umownych za byle pierdoły.
Odpisałem Pani z firmy, że takowej umowy nie podpiszę, gdyż godzi to w podstawowe normy relacji pracownik..pracodawca.
Chyba, że masz inny druk umowy

#11 2015-06-26 09:02:12

iza46
Member

annakowbel napisał:

Na Twoim miejscu poszukalabym na tej stronce ,sa tam firmy rozne,ale mozna wybrac te z umowa o prace(chroni Cie Kodeks pracy ).Teraz pozmienialo sie troche i znajome placa pdatek w De a sa zatrudnione i ubezpieczone w Pl. Uwazaj z ofertami do ciezkich przypadkow ,gdzie szukaja darmowej fizykoterapeutki.Te czynnosci sa tu prawnie zakazane dla nas (musisz miec tu zdany egzamin lub uznany dyplom).Poza tym jestesmy pomocami domowymi ,wiec nie wykonujemy czynnosci medycznych .Oczywiscie to mowi prawo niemieckie :)Ale gapa jestem ,oto stronka o ktorej pisalam http://www.mypolonia.pl/index.php?optio … Itemid=660

Ostatnio edytowany przez iza46 (2015-06-26 09:37:52)

#12 2015-06-26 18:42:23

barbara.b
Member

witam. jestem barbara, jestem z polski ;-)))) albo AA

#13 2016-02-01 14:51:51

marasik
New member

Ja też z tej stronki korzystam smile

#14 2016-09-08 10:09:30

Fergular
New member

Przydaje się taka strona przynajmniej wiesz czego możesz się spodziewać jadąc opiekować się starszą osobą.

Reklama