LUBLIN- kurs?

Witam, znacie jakąś dobrą szkołę oferującą kursy języka niemieckiego dla dorosłych w Lublinie? Najlepiej gdzieś w centrum miasta. No i w miarę tanią. Pozdrawiam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2013-11-25 11:47:04

LUBLIN- kurs?

Witam, znacie jakąś dobrą szkołę oferującą kursy języka niemieckiego dla dorosłych w Lublinie? Najlepiej gdzieś w centrum miasta. No i w miarę tanią.
Pozdrawiam

Artykuł opublikowany przez : gosia75
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2013-11-25 14:26:47

ruda
Member

#3 2013-11-26 10:24:58

gosia75
New member

Re: LUBLIN- kurs?

Dziękuję bardzo, ale chodziło mi o polecenie dobrej (!) szkoły językowej oferującej dobry kurs niemieckiego. Pytając miałam na myśli czy może ktoś zna albo się w jakiejś uczył. I żeby zajęcia były też dla dorosłych, a nie tylko nastolatkowie... Może jednak ktoś podzieli się jakąś opinią własną?

#4 2013-11-27 11:21:00

marysia.em
New member

Ja mogę polecić jedną szkołę w centrum Lublina- szkoła językowa TIME TO GO, Aleje Racławickie 22. To jest tuż przy KULu, a dokładniej obok kościoła garnizonowego, na prawo, w tym bloku po schodkach. Nad wejściem mają jeszcze szyld Centrum Kształcenia, bo szkoła językowa to jeden z ich projektów. A co do samej szkoły- sprawdzałam kilka szkół w centrum Lublina, (też zależało mi na lokalizacji w centrum) i kurs języka niemieckiego w tej szkole wydał mi się najkorzystniejszy. Pod względem cenowym, i nie tylko.
Chodzę tam już parę tygodni i muszę szczerze przyznać, że wybór był trafny- jestem bardzo zadowolona smile Bardzo miła lektorka, z dużym doświadczeniem, cierpliwa i kompetentna. Myślałam, że nie mam za dużego talentu do języków, a tu radzę sobie całkiem dobrze. Zaczynałam od podstaw, a już sporo potrafię powiedzieć- to dla mnie najważniejsze bo zależy mi na porozumieniu się w Niemczech. Wybrałam grupę dorosłych osób, jest fajna bo bardzo kameralna- mała ilość osób myślę, że działa na korzyść nauki- jest intensywniej a ja chcę się szybko i dużo nauczyć. Może podrzucę ich numer: 530-556-443. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania do mnie to też mogę odpowiedzieć.
P.S. Gosiu, rozumiem, że jesteś teraz w Lublinie i masz coś wspólnego z opieką w Niemczech? Jeździsz do Niemiec? Może jakaś kawa w centrum? smile Chętnie bym porozmawiała na żywo.

#5 2013-11-29 10:56:43

gosia75
New member

Dziękuję serdecznie! Szkoła bardzo blisko mnie, a o niej nie wiedziałam! Podobno to ich nowy lokal. Dzwoniłam tam właśnie i mają naprawdę przystępny cennik, a skoro Ty z doświadczenia polecasz zajęcia, to pewnie się zapiszę. Ale jakby ktoś znał jeszcze jakąś szkołę, o której też nie wiedziałam to proszę pisać.

P.S. Marysiu, tak jestem w Lublinie i właśnie powoli szykuję się do takiego wyjazdu. Jasne, że chętnie się spotkam. Jejku, pierwsze spotkanie z forum, warto było tu zajrzeć:) Wysyłam Ci kontakt przez prywatną  wiadomość.

#6 2014-09-24 15:50:59

opieka@egida24.pl
New member

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla opiekunów osób starszych W LUBLINIE !!!
poziom podstawowy

REKRUTACJA TRWA !!!

termin: październik 2014
po zebraniu grupy min. 10 osób

Ze względu na duże zainteresowanie, organizujemy kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych, chcących wyjechać do pracy w Niemczech.

Cel kursu:
praktyczna nauka posługiwania się językiem niemieckim podczas wykonywania codziennych czynności  za granicą;
pozytywne przejście weryfikacji językowej i możliwość podpisania umowy z APO EGIDA jako opiekunka osób starszych w Niemczech;

Czas i miejsce trwania kursu:
60 godzin;
rozpoczęcie kursu: październik 2014 ;
kurs odbywać się będzie w siedzibie naszego biura w Lublinie, w trybie dziennym lub/i wieczorowym. Terminy i częstotliwość spotkań będą dostosowane do  możliwości kursantów;

Cena:
tylko 499 zł;
możliwość płatności w ratach;
możliwość dofinansowania do 100% ceny kursu dla osób, które po pozytywnym ukończeniu kursu podpiszą z nami umowę jako opiekunka w Niemczech*;
*po przepracowaniu 6 miesięcy w Niemczech zwracamy 50% ceny kursu, przepracowanie kolejnych 6 miesięcy uprawnia do kolejnego zwrotu 50%.

Prowadzenie:
wieloletni i wykwalifikowany nauczyciel języka niemieckiego;

Zainteresowanych kursem prosimy o kontakt z biurem tel. 81 532 25 17 lub wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce „Szkolenia i kursy”.

ZAPRASZAMY!!!

#7 2014-09-24 17:49:43

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Nie to, że jestem podejrzliwy, ale...... nagle trzy zachwycone osoby co prawda zarejestrowane na forum rok temu, ale dwoma - trzema postami.
Jak szkoła OK to i klientów znajdzie

Reklama