Czas wolny - pomysły na świąteczne dekoracje

Garść pomysłów na świąteczne ręczne robótki, aby wypełnić trochę czasu, a przy okazji poprawić sprawność manualną :) [b][url=http://www.linkonardo.com/pl/choinka/d3627/jak-zrobic-bombke-jezyk-z-papieru-video...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2013-11-22 12:52:32

Magda81
Member

Czas wolny - pomysły na świąteczne dekoracje

Garść pomysłów na świąteczne ręczne robótki,
aby wypełnić trochę czasu, a przy okazji poprawić
sprawność manualną smile

Jak zrobić bombkę jeżyk z papieru (video)
Jak zrobić bombkę ze sznurka (video rękodzieło)
Jak zrobić bombkę ze starej płyty CD i piłeczki (video)

Macie jeszcze jakieś inne fajne świąteczne patenty?

Ostatnio edytowany przez Magda81 (2013-11-22 12:53:32)

#2 2013-11-22 19:35:50

marcelinka
Member
Od: gdzieś na świecie :)

Re: Czas wolny - pomysły na świąteczne dekoracje

Ja zrobiłam gwiazdki z makaronu:
WYciełam z tektury gwiazdki, kupiłam najmniejszy makaron (w moim przypadku są to bardzo malutkie muszelki) i wykleiłam tą tekturkę z obu stron tym makaronikiem, następnie potraktowałam je sprejem z obydwu stron ;0 I zrobiłam sznureczek do powieszenia wink Wygląda cudownie wink
Kolejną rzeczą jaką chcę zrobić - to choinka również z makaronu - tym razem duże muszelki - najpierw zrobię stożek z tektury i go skleję, następnie od dołu obkleję go muszelkami i tak do końca a na końcu potraktuję go również sprejem wink
a inne pomysły później jak mi wpadną do główki smile

#3 2013-12-01 13:23:17

Magda81
Member

Z makaronu faktycznie można robić różne fajne rzeczy smile

Ja np. robiłam makaronowe aniołki w podobny sposób jak tutaj:
Jak zrobić aniołka z makaronu (video rękodzieło)

#4 2013-12-01 13:42:05

ruda
Member

Z nudów to robicie?

Poważnie się pytam, bo oniemiałam.

#5 2013-12-01 16:22:23

ewal8
Member

Ruda, z nudów też big_smile, … ale jaka satysfakcja, jak sama coś fajnego zrobisz. A i sprawność manualna się poprawia. Ja już zrobiłam ponad 15 bombek na choinkę własnoręcznie i mam zamiar jeszcze drugie tyle wytworzyć. Nawet nie wiesz, jak to wciąga big_smile U mnie nawet internet w odstawkę poszedł. wink

Jak mi się będzie chciało, to wkleję te moje dzieła tutaj. smile

#6 2013-12-01 17:39:13

Tosia
Member

ewal8
Pochwal się, chociaż nie jestem zwolenniczką rękodzieła.

#7 2013-12-01 22:34:00

Magda81
Member

ruda napisał:

Z nudów to robicie? Poważnie się pytam, bo oniemiałam.

Rękodzieło to hobby jak każde inne. Jeden woli oglądać TV,
a inny woli zamiast tego zrobić coś kreatywnego :-)

#8 2013-12-01 22:47:21

ruda
Member

Rozumiem, że hobby. Oglądania tv do hobby wg mnie zaliczyć się nie da, tak dla ścisłości.

Kreatywne.. OK, może i kreatywne jest produkowanie aniołków i gwiazdek z makaronu hmm.
Za to jakie nudne big_smile wink.

#9 2013-12-03 21:21:26

Magda81
Member

#10 2013-12-04 09:30:36

ewal8
Member

Dziewczyno!!!
Ja przez Ciebie z chałupy do świąt nie wyjdę big_smile, bo takie fajne pomysły wynajdujesz, że muszę wypróbować. smile

A teraz wklejam to, co już własnoręcznie wyprodukowałam. Oczywiście nie wszystko wklejam, bo mnie paluchy do dalszego tworzenia świerzbią, a każda minuta na wagę cekina big_smile

http://i44.tinypic.com/30dcvhs.jpg

http://i44.tinypic.com/15gqlp1.jpg

http://i42.tinypic.com/2ihwjvd.jpg

Jak już zakończę moja radosna twórczość, to strzelę fotę wszystkim wytworom i jak jeszcze siłę będę miała, to może umieszczę...

#11 2013-12-04 09:51:37

amelia
Przyjaciel Forum

ewal8 napisał:

Dziewczyno!!!
Ja przez Ciebie z chałupy do świąt nie wyjdę big_smile, bo takie fajne pomysły wynajdujesz, że muszę wypróbować. smile

A teraz wklejam to, co już własnoręcznie wyprodukowałam. Oczywiście nie wszystko wklejam, bo mnie paluchy do dalszego tworzenia świerzbią, a każda minuta na wagę cekina big_smile

http://i44.tinypic.com/30dcvhs.jpg

http://i44.tinypic.com/15gqlp1.jpg

http://i42.tinypic.com/2ihwjvd.jpg

Jak już zakończę moja radosna twórczość, to strzelę fotę wszystkim wytworom i jak jeszcze siłę będę miała, to może umieszczę...

Gratulacje! Nie posądzała bym Cię o taką cierpliwość, ale od dziś zmieniam zdanie. smile Toż to przy tym trzeba anielskiej cierpliwości.
Ja też lubię różne robótki. Był czas że namiętnie robiłam na szydełku. (takie tam, aniołki, bombki itp)
Twoje rękodzieło, to prawdziwe cudeńka.

#12 2013-12-04 15:48:36

ewal8
Member

amelia napisał:

Gratulacje! Nie posądzała bym Cię o taką cierpliwość, ale od dziś zmieniam zdanie. smile Toż to przy tym trzeba anielskiej cierpliwości.
Ja też lubię różne robótki. Był czas że namiętnie robiłam na szydełku. (takie tam, aniołki, bombki itp)
Twoje rękodzieło, to prawdziwe cudeńka.

big_smile Widzisz jak pozory mylą big_smile
Cierpliwości trzeba mieć faktycznie na tony, bo tę wstążeczkową na pierwszym zdjęciu,  jak pierwszy raz zaczęłam robić, to mi aż 4 godziny zajęło. Teraz śmigam już w trzy godziny  i robię co mogę, żeby poprawić osiągi smile
Bo jakby nie patrzyć święta za pasem, a choinkę mam do sufitu. smile

#13 2013-12-04 19:00:13

ruda
Member

Ewa, piękne są!

Wiem, że robisz je na własną choinkę, ale z takim talentem w rękach może nie musisz do De jeździć, żeby dorobić smile? Tutaj na jarmarkach przedświątecznych takie ręcznie robione cudeńka szły by jak woda!

#14 2013-12-04 19:08:41

Magda81
Member

ewal8 piękne są te Twoje bombeczki :-)

Tutaj jest video z podobną techniką:
Rękodzieło: Jak zrobić bombkę z materiału (video)

Mam jeszcze taką techniczną radę. Gdyby ktoś potrzebował cekinów
to wystarczy się przejść do pierwszego lepszego sklepu z używaną odzieżą
i kupić za grosze całą bluzkę obszytą cekinami. smile

Jeżeli ktoś szuka projektu, który robi się super szybko to tutaj jest fajna choineczka:
Prosta stojąca papierowa choineczka (video)

Ostatnio edytowany przez Magda81 (2013-12-04 19:18:15)

#15 2013-12-05 16:55:05

wampirek
Member
Od: slaskie

ewa18,piękne te prace,masz talent twórczy-gratulacje:)

#16 2013-12-05 19:53:03

michalinazamijewska
New member

Ech, co ja bym dała za takie zdolności manualne, a niestety ostatnia noga jestem jeśli chodzi o robótki ręczne hmm Bardzo lubię wieńce świąteczne, niestety w sklepach nic mi się nie podoba, wszystkie takie jakieś kiczowate. Gdzie się kupuje "części składowe", żeby zrobić np. takie coś http://alegratka.pl/ogloszenie/swiatecz … c60bd646e7? Chodzi mi o te szyszki, dzwoneczki i inne elementy dekoracyjne. Poza małymi bombkami nigdzie nie widziałam takich elementów w odpowiednim rozmiarze na wianek.

#17 2013-12-05 20:47:19

ewal8
Member

Dziewczyny, czy wy aby nie przesadzacie??? To nie żadne zdolności manualne ani nie wiadomo jaki talent smile Te bombki są tak banalne do zrobienia, że każda z Was potrafiłaby je zrobić. Mi się też wydawało, że to strasznie trudne, ale podejrzałam parę filmików instruktażowych, kupiłam materiały i do dzieła big_smile  I robię to w tym roku po raz pierwszy! Przyznaję, jest to czasochłonne i wymaga pewnej staranności, ale to naprawdę łatwe.

Ostatnio edytowany przez ewal8 (2013-12-05 22:24:11)

#18 2013-12-06 15:32:00

anna3637
Member

Witam was wszystkie czy jest ktos w Lunen kolo Dortmundu pozdrawiam pappa

#19 2013-12-06 18:06:24

ruda
Member

ewal8 napisał:

Dziewczyny, czy wy aby nie przesadzacie??? To nie żadne zdolności manualne ani nie wiadomo jaki talent smile Te bombki są tak banalne do zrobienia, że każda z Was potrafiłaby je zrobić. Mi się też wydawało, że to strasznie trudne, ale podejrzałam parę filmików instruktażowych, kupiłam materiały i do dzieła big_smile  I robię to w tym roku po raz pierwszy! Przyznaję, jest to czasochłonne i wymaga pewnej staranności, ale to naprawdę łatwe.

Ewa, czemu usunęłaś resztę? Przeczytałam, ale nie mogłam od razu odpowiedzieć, bo cały wczorajszy wieczór przegadałam smile.

Oczywiście, że tak i w ogóle jestem bardzo za smile!
Na mojej podmonachijskiej wsi Weihnachtsmarkt jest jutro i pojutrze, ale wątpię, żebym się wybrała, bo jakoś nie łapię tych odpustowych klimatów wink.

I według mnie to wcale nie jest taki głupi i szalony pomysł, jakby się mogło wydawać.
Pozdrawiam.

#20 2013-12-06 22:31:56

ahha
Member

ruda napisał:

ewal8 napisał:

Ewa, czemu usunęłaś resztę? Przeczytałam, ale nie mogłam od razu odpowiedzieć, bo cały wczorajszy wieczór przegadałam smile.

Na mojej podmonachijskiej wsi Weihnachtsmarkt jest jutro i pojutrze, ale wątpię, żebym się wybrała, bo jakoś nie łapię tych odpustowych klimatów wink.

I według mnie to wcale nie jest taki głupi i szalony pomysł, jakby się mogło wydawać.
Pozdrawiam.

Ewo a takie cudenka widzialam wystawione do sprzedazy na tablica.pl  po 25 zl.od "lepka" i wiem ze sa wzietym pomyslem na prezent pod choinke.Moze...smilesmilesmile.Fajnych efektow z cekinowania to naprawde jest rekodzielo.

#21 2013-12-07 11:23:16

Donna
Member

Wlasnorecznie zrobione ozdoby swiateczne sa ponadczasowe I bezcenne. Ostatnio poznalam osobke, ktora robi niesamowite cudenka z wikliny papierowej. Nigdy nie myslalam, ze z tak "nikczemnego" materialu, jakim sa stare gazety mozna zrobic tyle uzytecznych rzeczy. @marcelinka I @ewal8 szybko by sie pewnie  nauczyly robic te cudenka -ja po powrocie tez mam zamiar sie przymierzyc do tego. smile wpiszcie w google  "wiklina papierowa" I zobaczcie smile

#22 2013-12-07 22:11:50

ewal8
Member

ruda napisał:

Pozdrawiam.

Ruda, usunęłam przypadkowo, bo chciałam coś dopisać, coś pokiełbasiłam i nie chciało mi się potem znowu dopisywać. Sorrki sad
W każdym razie pomysł jest big_smile

Donna napisał:

smile wpiszcie w google  "wiklina papierowa" I zobaczcie smile

Donna, widziałam takie wianuszki adwentowe z tej papierowej wikliny, ale jeszcze nie próbowałam robić.

#23 2013-12-07 22:30:07

simona1961
Member

Sie do Was podlączę, jako silnie utalentowana manualnie jednostka big_smile big_smile big_smile Mogę szaliki dziergac big_smile big_smile big_smile takie moderne, a co !!!! Bombkę też mogę wyprodukować, nawet szopke krakowską kiedys popełniłam, a mój były osobisty mąż światełko do niej dorobił! Elektrykiem jest z zawodu, nawet inzynierem big_smile big_smile big_smile i nie zaczął od rysowania schematu big_smile big_smile big_smile Dziecko dostało szóstkę w szkole big_smile big_smile big_smile a szopka u babci po wsze czasy zaległa big_smile big_smile big_smile

#24 2013-12-07 22:49:19

amelia
Przyjaciel Forum

Donna napisał:

Wlasnorecznie zrobione ozdoby swiateczne sa ponadczasowe I bezcenne. Ostatnio poznalam osobke, ktora robi niesamowite cudenka z wikliny papierowej. Nigdy nie myslalam, ze z tak "nikczemnego" materialu, jakim sa stare gazety mozna zrobic tyle uzytecznych rzeczy. @marcelinka I @ewal8 szybko by sie pewnie  nauczyly robic te cudenka -ja po powrocie tez mam zamiar sie przymierzyc do tego. smile wpiszcie w google  "wiklina papierowa" I zobaczcie smile

A miech mnie....... to kosztuje! Muszę spróbować. smile  , tylko nie wiem jeszcze kiedy?

#25 2013-12-08 08:49:19

archeo
Member

Donna napisał:

super sprawa big_smile bardzo mi się podoba, szczególnie rozczuliły mnie te małe wózeczki tongue

Ostatnio edytowany przez archeo (2013-12-08 08:50:09)

#26 2013-12-08 15:19:35

Donna
Member

Witajcie ! Jak sie patrzy na gotowe wyroby to chcialoby sie robic ale ja tu nie mam z czego. Wydaje mi sie, ze troche tych gazet musi byc, zeby rurki poskrecac. A u mnie tu nie ma nic. W domu tez pewnie nie bede miala czasu. Moje hobby to moj ogrod i tam sie produkuje przycinajac bukszpany i  co sie tylko da w kulki i stozki. Na sama mysl o wiosnie w ogrodzie usmiecham sie. big_smile Kocham to. big_smile Nawet moje chwasty, co wyrywam big_smile A cala reszte, co kwitnie i sie zieleni- UWIELBIAM smile

#27 2013-12-08 19:19:48

mar
Member

Fajne rzeczy można zrobić ze sznurka smile bierze się nadmuchany lekko balonik i obkreca sznurkiem zanurzonym w kleju. jak klej wyschnie i sznurek jest sztywny to balonik trzeba przekłuć, wychodzi fajna ozdoba smile

#28 2013-12-11 09:13:56

alina123
Member

ja próbuje robić trochę decoupage, ale jeszcze nie bardzo mi wychodzi hmm

#29 2013-12-12 15:37:49

alina123
Member

Czy tutaj można wkleić jakoś zdjęcie, czy tylko link? Bo chciałam wkleić swoje smile

#30 2013-12-13 07:57:26

ewal8
Member

alina123 napisał:

Czy tutaj można wkleić jakoś zdjęcie, czy tylko link? Bo chciałam wkleić swoje smile

Alino123, podaję Ci link z instrukcją wklejania zdjęć, bo nie chcę zaśmiecać wątku, a temat był już poruszany na forum.
http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic … 127#p19127
Tam są podane dwa sposoby, w zależności, czy chcesz wkleić zdjęcie z dysku Twojego kompa, czy z neta.

Bardzo ciekawa jestem Twoich rękodzieł w decoupage smile Przymierzałam się do tego, ale jakoś na przymiarkach się na razie skończyło. wink

#31 2013-12-13 10:56:24

Elżbieta58
Member

Wy tu takie zaawansowane ozdoby dajecie, piekne sa! smile

Ja czesto biore pomarancze i wbijam w nie ziarenka goździków - ten zapach trzeba lubiec, ale moim zdaniem jest niesamowity, bardzo kojarzy mi sie ze swietami.

A oprocz tego biore swieczki i obwiazuje je kokardkami czerwonymi, do tych wstazek mozna doczepic np jakąś bombkę, ladnie wyciętą choinkę - cokolwiek światecznego. Ja z braku czasu korzystam razcej z tych prostszych sposobow smile

#32 2013-12-14 22:56:46

alina123
Member

ewal8 napisał:

alina123 napisał:

Alino123, podaję Ci link z instrukcją wklejania zdjęć, bo nie chcę zaśmiecać wątku, a temat był już poruszany na forum.
Tam są podane dwa sposoby, w zależności, czy chcesz wkleić zdjęcie z dysku Twojego kompa, czy z neta.

Bardzo ciekawa jestem Twoich rękodzieł w decoupage smile Przymierzałam się do tego, ale jakoś na przymiarkach się na razie skończyło. wink

Dziękuję Ci za podpowiedź! Wklejam zdjęcie. Praca idealna nie jest, ale dopiero się uczę wink

http://i43.tinypic.com/2mmuuef.jpg[/IMG]

#33 2013-12-16 14:50:37

Elżbieta58
Member

alina123 napisał:

ewal8 napisał:

alina123 napisał:

Dziękuję Ci za podpowiedź! Wklejam zdjęcie. Praca idealna nie jest, ale dopiero się uczę wink

http://i43.tinypic.com/2mmuuef.jpg[/IMG]

wow! alina... piekne smile musialam sprawdzic w internecie co to Decoupage bo piuerwszy raz słysze. Masz gotowe szablony czy sama je tworzysz?

#34 2013-12-17 21:58:17

alina123
Member

Dziękuję smile miło mi, że Ci się podobają. Ja korzystam z szablonów z papieru ryżowego. Można kupić przez internet. W różnych sklepach też pojawia się już coraz więcej rzeczy tego typu. Wcześniej wyklejałam z chusteczek, ale efekt jest o wiele gorszy smile

#35 2013-12-17 22:35:31

ania33
New member

Aż poogladałam filmiki w necie, jak to sie robi. Bardzo fajna sprawa! smile

#36 2013-12-18 12:34:25

Elżbieta58
Member

alina123 napisał:

Dziękuję smile miło mi, że Ci się podobają. Ja korzystam z szablonów z papieru ryżowego. Można kupić przez internet. W różnych sklepach też pojawia się już coraz więcej rzeczy tego typu. Wcześniej wyklejałam z chusteczek, ale efekt jest o wiele gorszy smile

robisz to dla siebie/znajomych czy probujesz potem sprzedawac? oplacałoby sie? zawsze mozna jakos dorobic, rekodziela ma coraz wiksza wartosc, ludzie sie w koncu do niego przekonuja smile

#37 2013-12-21 21:55:21

alina123
Member

Elżbieta58 napisał:

alina123 napisał:

robisz to dla siebie/znajomych czy probujesz potem sprzedawac? oplacałoby sie? zawsze mozna jakos dorobic, rekodziela ma coraz wiksza wartosc, ludzie sie w koncu do niego przekonuja smile

Robię głównie dla siebie i swojej mamy. Ostatnio udekorowałam jej w ten sposób pudełko do przypraw. Czasem rozdaję znajomym na jakąś okazję jako prezent. Nie próbowałam sprzedawać. Nie wiem czy by poszło. Bo zrobienie wychodzi dość drogo. Samo pudełko kosztuje ok 15-20 zł (mama mi kupuje w Polsce w empiku), więc żeby się opłacało cena naprawdę musiałaby być spora hmm

#38 2013-12-23 09:56:26

Elżbieta58
Member

super! ja zawsze doceniałam prezenty własnorecznie wykonane. Sweg czasu z przyjaciolkami robilysmy sobie prezenty na urodziny i zawsze jedna z nas robila kartki dla solenizantki, bo miala do tego talent. to świetna pamiątka, 100 razy lepsza niz kupna smile

#39 2013-12-27 19:39:29

mar
Member

Elżbieta58 napisał:

super! ja zawsze doceniałam prezenty własnorecznie wykonane. Sweg czasu z przyjaciolkami robilysmy sobie prezenty na urodziny i zawsze jedna z nas robila kartki dla solenizantki, bo miala do tego talent. to świetna pamiątka, 100 razy lepsza niz kupna smile

Ja też bardzo doceniam takie prezenty. Moja koleżanka też robi wlasnoręcznie kartki - wycina z najróżniejszych rzeczy, mikołaje, pingwiny, bałwanki - istne cuda! A moja mama w tym roku podarowała mi frywolitki na święta (to się chyba tak nazywa) takie ręcznie dziergane jakby serwetki do powieszenia. Są cudne smile

#40 2013-12-30 14:53:44

Elżbieta58
Member

mar napisał:

Elżbieta58 napisał:

Ja też bardzo doceniam takie prezenty. Moja koleżanka też robi wlasnoręcznie kartki - wycina z najróżniejszych rzeczy, mikołaje, pingwiny, bałwanki - istne cuda! A moja mama w tym roku podarowała mi frywolitki na święta (to się chyba tak nazywa) takie ręcznie dziergane jakby serwetki do powieszenia. Są cudne smile

Szkoda, że tak rzadko daje sie cos zrobionego przez siebie! Ale prawda jest, że zrobienie czegoś samemu wymaga czasu, czasem zdolności no i o wiele większej pomysłowości smile

#41 2014-01-05 20:28:02

mar
Member

I niestety - święta święta i po świętach i wszystkie dekoracje idą w kąt aż do następnego roku sad

#42 2014-01-05 21:00:36

ania33
New member

mar napisał:

I niestety - święta święta i po świętach i wszystkie dekoracje idą w kąt aż do następnego roku sad

No niestety sad

#43 2014-01-07 11:37:33

Elżbieta58
Member

Szkoda... uwielbiam swiatelka, choinki itd. To tylko część swiatecznej atmosfery oczywiście, ale tak przyjemnie się siedzi w takim klimacie.

#44 2014-01-07 11:50:39

Donna
Member

Elżbieta58 napisał:

Szkoda... uwielbiam swiatelka, choinki itd. To tylko część swiatecznej atmosfery oczywiście, ale tak przyjemnie się siedzi w takim klimacie.

Ja mam troche inaczej. Uwielbiam stroic dom i wszystko przygotowywac na swieta no i oczywiscie sam czas swiat. smile Ale po ....nie pasuja mi i szybko chce wrocic do normalnosci. Porzadkujac zawsze sie dziwie skad ja mam tyle klamotow. A jeszcze taraz gdy taka wiosna za oknem.smilesmilesmile, wszystko juz pochowane w kartony i na regalach w garazu.

#45 2014-01-07 14:51:21

Sylwka
Member

Donna napisał:

Elżbieta58 napisał:

Ja mam troche inaczej. Uwielbiam stroic dom i wszystko przygotowywac na swieta no i oczywiscie sam czas swiat. smile Ale po ....nie pasuja mi i szybko chce wrocic do normalnosci. Porzadkujac zawsze sie dziwie skad ja mam tyle klamotow. A jeszcze taraz gdy taka wiosna za oknem.smilesmilesmile, wszystko juz pochowane w kartony i na regalach w garazu.

Ja mam to samo! po świętach męczą mnie te wszystkie dekoracje, lampeczki itd. koniec świąt - koniec klimatu i chowamy klamory smile

#46 2014-01-22 23:47:19

mar
Member

Sylwka napisał:

Donna napisał:

Elżbieta58 napisał:

Ja mam to samo! po świętach męczą mnie te wszystkie dekoracje, lampeczki itd. koniec świąt - koniec klimatu i chowamy klamory smile

A mnie jakoś nie właśnie. Trzymam wszystko do lutego aż zazwyczaj smile

#47 2014-01-24 12:31:27

Elżbieta58
Member

Ha ha mar a myślałam, że tylko ja tak mam tongue

#48 2014-01-24 13:01:38

Hilary
Member

Dekoracje i choinka do 2 lutego tak? Smutno kiedy sie kończy ten świąteczny okres, teraz czas na kurczaki i pisanki smile

#49 2014-01-24 14:34:13

KatarzynaW
Member

Kurczaki, pisanki mowisz... niee, kurcze jeszcze niee tongue świat juz dawni stanal na glowie...

#50 2014-02-10 22:47:33

mar
Member

Elżbieta58 napisał:

Ha ha mar a myślałam, że tylko ja tak mam tongue

Nie, ja mam właśnie dokładnie tak samo. Dopiero pozbyłam się choinki big_smile

#51 2014-04-15 13:07:12

Magda81
Member

A wielkanocne dekoracje robicie? smile

#52 2014-04-15 21:40:36

zuza
Member

Magda81 napisał:

ja zrobie  tradycyjnie po naszemu bazie zonkile zadnych  innych ozdob zwłaszcza ogrodowych  big_smile

#53 2014-04-15 21:50:16

ALEX52
Member

Ja niemoge nic zrobic o wszystkim decyduje babka,nawieszala po calym domu i na tarasie kolorowych jajek i zapowiedziala ze w niedziele na obiad bedzie,szynka oczywiscie dwa nedzne plasterki jak zwykle ,kartofle i szparaki ,super swieta co smaczne az slinka leci nie mnie tylko dziadkom dla mnie beeeeeeee.Ale coz trzeba jakos przetrwac.

#54 2014-04-16 11:01:13

larysazajcew@gmail.com
Member

Ja tydzien temu posialam rzerzuchę,pieknie wyrosła,nie gorzej jak co roku w domku,obłozylam dookoła kolorowymi jajkami,w srodek zajaca wsadzilam i git..

#55 2014-04-16 14:25:56

zuza
Member

larysazajcew@gmail.com napisał:

Ja tydzien temu posialam rzerzuchę,pieknie wyrosła,nie gorzej jak co roku w domku,obłozylam dookoła kolorowymi jajkami,w srodek zajaca wsadzilam i git..

zobacz jakie korzyści swieta swieta i po możesz zjeść big_smile big_smile big_smile---same vitaminy

#56 2014-04-16 15:01:44

larysazajcew@gmail.com
Member

zuza napisał:

larysazajcew@gmail.com napisał:

zobacz jakie korzyści swieta swieta i po możesz zjeść big_smile big_smile big_smile---same vitaminy

Ha-ha,zawsze dzieciaki,jak małe byli,robili kanapki z rzerzuchą po świętach,zagryzając cukrowym baranem...

#57 2014-04-16 21:12:35

ewal8
Member

Magda81 napisał:

Oczywiście, że robimy big_smile
Oto moje wytwory.

http://i58.tinypic.com/241w87m.jpg              http://i61.tinypic.com/2cokm8i.jpg

http://i60.tinypic.com/a5au4j.jpg                  http://i60.tinypic.com/fkuumx.jpg

Wykonane wszystko bardzo małym nakładem finansowym, natomiast ogromnym nakładem pracy, dlatego tylko tyle na te święta byłam w stanie wyprodukować.

Ostatnio edytowany przez ewal8 (2014-04-16 21:18:59)

#58 2014-04-17 12:13:27

maranini
Member

Zobaczcie ciekawie tu są ciekawie opisane ozdoby świąteczne w niemczech

#59 2020-01-02 12:05:13

maxx44
Member

Bez umiejętności programowania na bardzo wysokim poziomie, nie licz, że zrobisz stronę www. Do tego potrzebne jest duże doświadczenie. Tworzenie stron internetowych zostaw specjalistom, wystarczy, że skontaktujesz się z firmą - projektowanie strony Warszawa https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-wordpress/ a oni wycenią dla Ciebie projekt za darmo.

Ostatnio edytowany przez maxx44 (2020-01-02 12:05:31)

Reklama