doswiadczenie w promedica 24

Moje miłe panie które tak zachwycacie się Promediką-ile dostałyscie ?Pracowałam w tej firmie prawie 2 lata jeszzcze nz umowę o ptracę i już na zlecenie i co?oczywiście : najpierw problem żeby dostać od nich papiery a potem okazało się ze nie mogę mieć kuroniówki bo były zaniżone składki FIRMA JEDNA WIELKA KATASTROFA!!!!

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2013-11-11 14:03:14

becia82000
Member

doswiadczenie w promedica 24

Moje miłe panie które tak zachwycacie się Promediką-ile dostałyscie ?Pracowałam w tej firmie prawie 2 lata jeszzcze nz umowę o ptracę i już na zlecenie i co?oczywiście : najpierw problem żeby dostać od nich papiery a potem okazało się ze nie mogę mieć kuroniówki bo były zaniżone składki FIRMA JEDNA WIELKA KATASTROFA!!!!

#2 2013-12-02 15:26:41

lestek
New member

Re: doswiadczenie w promedica 24

Byłem na spotkaniu organizacyjnym . Myslę ze poszukują kobiet,mnie pani prowadząca bacznie się przygladająca nie zaufała,coż mojej aparycji wina,tylko co to takiego ? Miałem doświadczenie w hospicjum (wszystko do sprawdzenia) dyplom honorowy za 35 godzin wymaganych to ja przepracowałem 150 wśród chorych na żółtaczkę , AIDS chyba nie ma nic straszniejszego dla młodego cieszącego się życiem chłopaka . Moja oferta nie została przyjęta ankieta wypełniona,może...kiedyś . Czytam opinie innych i chyba  dobrze się stało ,że nie zadzwonili .

#3 2013-12-02 16:12:18

kasia63
Member

lestek napisał:

Byłem na spotkaniu organizacyjnym . Myslę ze poszukują kobiet,mnie pani prowadząca bacznie się przygladająca nie zaufała,coż mojej aparycji wina,tylko co to takiego ? Miałem doświadczenie w hospicjum (wszystko do sprawdzenia) dyplom honorowy za 35 godzin wymaganych to ja przepracowałem 150 wśród chorych na żółtaczkę , AIDS chyba nie ma nic straszniejszego dla młodego cieszącego się życiem chłopaka . Moja oferta nie została przyjęta ankieta wypełniona,może...kiedyś . Czytam opinie innych i chyba  dobrze się stało ,że nie zadzwonili .

Mężczyzn wiem ,że zatrudnia ATERIMA -spróbuj tam ,a najlepiej sam sie ogłos na poloniuszu czy na pajęczynie -telefony będa dzwonic do Ciebie a nie na odwrót:)Powodzenia:)

#4 2014-03-31 21:16:25

Majeczka
Member

Jak jest, jeśli chodzi z Promedicą i doświadczeniem zawodowym? Przyznam, że mam dosyć niewielkie (3 lata w Niemczech jako opiekunka), a interesuje mnie jak przedstawia się sytuacja w innych firmach (aktualnie pracuje z ProCare24 od ok. 2 lat). Nie żebym narzekała na firmę, ale rozeznać się zawsze warto.

#5 2014-03-31 21:25:43

urszula47
Member

Majeczka napisał:

Jak jest, jeśli chodzi z Promedicą i doświadczeniem zawodowym? Przyznam, że mam dosyć niewielkie (3 lata w Niemczech jako opiekunka), a interesuje mnie jak przedstawia się sytuacja w innych firmach (aktualnie pracuje z ProCare24 od ok. 2 lat). Nie żebym narzekała na firmę, ale rozeznać się zawsze warto.

http://www.wdr.de/tv/monitor/sendungen/ … flege.php5   mniej wiecej tak to wyglada:(wejdz w opcje szukaj i polecam watek Promedica prosba o pomoc lub nieudany wyjazd.Choc i sa osoby zadowolone/komornik stuka do drzwi/ale i wowczas sa inne lepsze firmy.p.s.nie pracuje przez agencje,lecz na zatrudnienie u rodzin lub gewerbe /z pelnymi niemieckimi skladkami/

#6 2014-04-22 20:11:54

Majeczka
Member

urszula47 napisał:

Majeczka napisał:

http://www.wdr.de/tv/monitor/sendungen/ … flege.php5   mniej wiecej tak to wyglada:(wejdz w opcje szukaj i polecam watek Promedica prosba o pomoc lub nieudany wyjazd.Choc i sa osoby zadowolone/komornik stuka do drzwi/ale i wowczas sa inne lepsze firmy.p.s.nie pracuje przez agencje,lecz na zatrudnienie u rodzin lub gewerbe /z pelnymi niemieckimi skladkami/

No to faktycznie nieciekawie. Moje podanie odrzucili kilka lat temu (miałam zbyt małe doświadczenie), nie pomogła nawet bardzo dobra znajomość języka.

#7 2014-05-02 22:07:51

lukrecja
Member

Dzwoniłam ostatnio do Promedica ze znajomością angielskiego i z podstawowym niemieckim proponują 860 euro żenada, pani zaprosiła mnie do Biura ale za taką stawkę nie pojadę na opieki myślę że ta Promedica wykorzystuje ludzi.

#8 2014-05-13 19:40:28

gabi6413
New member

Niestety muszę się z Tobą zgodzić jest tam tylko parcie na kasę , ale nie dla opiekunki tylko dla firmy, dziewczyny jada i płaczą, oni biorą każde zlecenie nawet takie których inni tj, firmy sie nie dotykają ta firma to naprawdę katastrofa. Pozdrawiam serdecznie wzystkie dziewczyny i facetów też

lukrecja napisał:

Dzwoniłam ostatnio do Promedica ze znajomością angielskiego i z podstawowym niemieckim proponują 860 euro żenada, pani zaprosiła mnie do Biura ale za taką stawkę nie pojadę na opieki myślę że ta Promedica wykorzystuje ludzi.

#9 2014-05-13 20:55:50

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Promedica - jest gorsza od Prowidenta !!!!!! Tylko dla straceńców co im sie grunt pod nogami pali lub "olewaczy" których już żadna inna firma nie chce.
Prawda, że zawsze można wyjechać z niewielkim zasobem słów niemieckich. Dobra dla początkujących (językowo),  oraz dla ludzi szukających wrażeń (czyli cosik dla mnie) byłem u nich 3 lata i może kiedyś dla odpoczynku oraz "jaj" sobie jeszcze pojadę

#10 2014-05-13 22:25:31

ALEX52
Member

copyfield napisał:

Promedica - jest gorsza od Prowidenta !!!!!! Tylko dla straceńców co im sie grunt pod nogami pali lub "olewaczy" których już żadna inna firma nie chce.
Prawda, że zawsze można wyjechać z niewielkim zasobem słów niemieckich. Dobra dla początkujących (językowo),  oraz dla ludzi szukających wrażeń (czyli cosik dla mnie) byłem u nich 3 lata i może kiedyś dla odpoczynku oraz "jaj" sobie jeszcze pojadę

Jak dla olewaczy to co ty tam robiles 3 lata czy tez ci sie grunt pod nogami palil.

#11 2014-05-14 06:43:44

copyfield
Member

ALEX52 napisał:

Jak dla olewaczy to co ty tam robiles 3 lata czy tez ci sie grunt pod nogami palil.

To było na początku mojej "kariery" 2007 - miałem mierny niemiecki a PR24 była wówczas monopolistą. Później dorywczo turnusy po 1miesięcu w przerwach pracy u innych agencji.
"Olewaczy" nie oznacza, że narażałem zdrowie moich podopiecznych. Po prostu, ściśle przestrzegałem REGULAMINU PRACY.
Jak czuwanie w nocy - to odpoczynek za dnia.... wymuszałem pewne ustępstwa. (dlatego przerzucali mnie ze stelli do stelli). Podpierałem się niemieckim prawem pracy ich paragrafami -
Prawnicy niemieccy sami stwierdzali - że umowy z PR24 są często niezgodne z obowiązującym prawem DE - a jeżeli umowa jest niezgodna w kraju gdzie pracujesz - jest nieważna.
Najśmieszniejsze jest to, że przy obecnym moim " b.dobrym komunikativ" PR24 zawsze wystawia mi ocenę  - 2+

Ostatnio sprawdzali mnie na początku2014 -Referencje od "moich rodzin" na temat znajomości języka nie były ważne. Oceny językowe PR24 - diametralnie różnią się od ocen innych agencji czy firm w tym typowo niemieckich

Ostatnio edytowany przez copyfield (2014-05-14 06:47:21)

#12 2014-05-29 15:28:38

Monika89
New member

Miałam doświadczenie z tą firmą...tragedia co oni potrafią zrobić z człowiekiem. Opiekowałam się jedną babcią 2 tygodnie, strasznie mnie biła. Byłam cała w siniakach wszystko mnie bolało. Starałam się jej unikać ale jak musiałam przecież zmienić pampersa to była wojna. Jak dzwoniłam do Promedic24 powiedziałam jak jest to mi pani odpowiedziała tak "Musi pani dać sobie radę jakoś unikać bicia przez podopieczną" Wogólę firma nie przejmuje się pracownikiem nie pytają się o nic tylko ważne żeby był premia. Mi zaproponowali 800euro za robotę jak znam 2 język,i mam doświadczenie, skończyłam nawet szkołę dla opiekunek osób starszych. Inna firma zaproponowała mi 1100euro na dzień dobry a Promedica wielkie nic!! Po przyjedzie od razu zerwałam z nimi współpracę.

#13 2014-05-29 16:49:48

kryspinka
Member

copyfield napisał:

ALEX52 napisał:

To było na początku mojej "kariery" 2007 - miałem mierny niemiecki a PR24 była wówczas monopolistą. Później dorywczo turnusy po 1miesięcu w przerwach pracy u innych agencji.
"Olewaczy" nie oznacza, że narażałem zdrowie moich podopiecznych. Po prostu, ściśle przestrzegałem REGULAMINU PRACY.
Jak czuwanie w nocy - to odpoczynek za dnia.... wymuszałem pewne ustępstwa. (dlatego przerzucali mnie ze stelli do stelli). Podpierałem się niemieckim prawem pracy ich paragrafami -
Prawnicy niemieccy sami stwierdzali - że umowy z PR24 są często niezgodne z obowiązującym prawem DE - a jeżeli umowa jest niezgodna w kraju gdzie pracujesz - jest nieważna.
Najśmieszniejsze jest to, że przy obecnym moim " b.dobrym komunikativ" PR24 zawsze wystawia mi ocenę  - 2+

Ostatnio sprawdzali mnie na początku2014 -Referencje od "moich rodzin" na temat znajomości języka nie były ważne. Oceny językowe PR24 - diametralnie różnią się od ocen innych agencji czy firm w tym typowo niemieckich

to zalezy czy +2 niemieckie czy polskie bo tu stopien znajomości różni sie diametralnie

#14 2014-05-29 17:47:02

copyfield
Member

kryspinka napisał:

copyfield napisał:

ALEX52 napisał:

to zalezy czy +2 niemieckie czy polskie bo tu stopien znajomości różni sie diametralnie

Mówiąc po staropolsku "pała z plusem" smile

#15 2014-05-30 09:54:31

gosia12369
Member

czy oglądałyście dziś w sniadaniowej rozmowę z p. Grażynką która pracuję z promedica ???  he he dobre było
Jak redaktor zapytał się czy opiekunka może zrezygnować jak przyjedzie do dziadka i będzie coś nie tak? agresja?  To Grażynka powiedziała śpiewająco że to opiekunki są od tego żeby zaprowadzić anielską atmosferę smile
czyli w promedica same anioły są smile

#16 2014-05-30 10:10:06

kryspinka
Member

ta położą anielska dłoń na wściekłym dziadku i od razu drugi anioł, to niestety tak nie działa ,widać od razu jakie mają pojęcie o pracy do której wysyłają

#17 2014-05-30 10:28:16

amelia
Przyjaciel Forum

gosia12369 napisał:

czy oglądałyście dziś w sniadaniowej rozmowę z p. Grażynką która pracuję z promedica ???  he he dobre było
Jak redaktor zapytał się czy opiekunka może zrezygnować jak przyjedzie do dziadka i będzie coś nie tak? agresja?  To Grażynka powiedziała śpiewająco że to opiekunki są od tego żeby zaprowadzić anielską atmosferę smile

...... postawili jej...piwo, to gadała co chcieli. Czasem znajdują się takie zaprzedajne kozy.

#18 2014-05-30 11:59:39

Opiekunka1990
Member

gosia12369 napisał:

i co jeszcze ta pani Grazynka mowila? Niestety nie ogladalam sad

#19 2014-05-30 19:40:16

alten
New member

Potrzebne opiekunki do Niemiec na bardzo dobrych warunkach. Firma Alten Care24. Podam maila gdzie przesłać CV.
Zapraszam, dużo zadowolonych opiekunek.

#20 2014-05-30 20:02:04

ulka
Member

alten napisał:

Potrzebne opiekunki do Niemiec na bardzo dobrych warunkach. Firma Alten Care24. Podam maila gdzie przesłać CV.
Zapraszam, dużo zadowolonych opiekunek.

Czy to ta firma?

http://www.altencare24.pl/praca.html

Pytanie do Pani- jak się nazywaliście przedtem?Bo to chyba  druga nazwa firmy? Mylę się?

#21 2014-05-30 21:39:06

beata1970
Member

Kiedyś z PR24 pracowałam-podopieczny super-firma BEEEEEEEE a jak się zwolniłam to ja byłam bardzo BEEEEEE i była ciężka wojna o papiery

Reklama