Kurs języka niemieckiego oraz opieki i pielęgnacji-Poznań

Witam, Zapraszamy na kursy przygotowujące do pracy jako Opiekun/ka osób starszych organizowany w Poznaniu. Kursy składają się z dwóch części: językowej oraz z zakresu opieki, pielęgnacji i pierwszej pomocy osobie starszej...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2013-11-05 10:27:59

Kurs języka niemieckiego oraz opieki i pielęgnacji-Poznań

Witam,

Zapraszamy na kursy przygotowujące do pracy jako Opiekun/ka osób starszych organizowany w Poznaniu.

Kursy składają się z dwóch części: językowej oraz z zakresu opieki,  pielęgnacji i pierwszej pomocy osobie starszej.

Organizujemy je dla osób, które chciałyby wyjechać do krajów niemiecko- lub angielskojęzycznych. Kurs przygotowuje do zawodu Opiekuna/ki osoby starszej i zakończony jest certyfikatem wydawanym w dwóch językach.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Najniższa cena kursu na rynku,
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć,
Wysoko wykwalifikowani lektorzy oraz prowadzący,
Oprócz szybkiej i skutecznej nauki języka przygotujemy Cię także do opieki i pielęgnacji osoby starszej,
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat w języku polskim oraz języku obcym, który będziesz mógł przedstawić pracodawcy,
Po kursie masz możliwość natychmiastowego podjęcia pracy dzięki naszej współpracy z biurami pośrednictwa.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Dla kogo kurs?

Kurs skierowany jest do wszystkich chętnych wyjechać do pracy  w charakterze opiekuna/ki osoby starszej.

Czy muszę znać podstawy języka?

Nie. Organizujemy kursy na wielu poziomach. W celu dopasowania poziomu kursu należy zwrócić się do nas.

Czy kurs naprawdę przygotuje mnie do zawodu opiekuna osoby starszej?

Tak. Kurs zawiera elementy nauki pielęgnacji osoby starszej, psychologii, postępowania w popularnych dolegliwościach, pierwszej pomocy.

Czy biura, z którymi Państwo współpracujecie są sprawdzone?

Tak. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi biurami pośrednictwa pracy. Zapewniamy legalną pracę.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

http://www.akademia50plus.edu.pl/praca-w-niemczech/

lub pod numer telefonu 61 22 30 448.

Akademia 50+
ul. Grunwaldzka 93,
60-307 Poznań

Artykuł opublikowany przez : akademia
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2013-12-01 00:27:20

polnischeengel
New member

Re: Kurs języka niemieckiego oraz opieki i pielęgnacji-Poznań

Witam!

Jestem autorką podręcznika języka niemieckiego dla opiekunek prowadzącą również kursy na tych materiałach. Podręcznik sprawdzony w praktyce. Dzięki tej publikacji poznasz język typowy dla pracy opiekunki.Książkę można nabyć na allegro wpisując: niemiecki dla opiekunek.
Z pewnością ta książka pomoże Wam ukierunkować swoją naukę.
Powodzenia w nauce!

Reklama