img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



MYCARE24 z Wrocławia

Koleżanki! czy któraś z Was wyjeżdżała z tej firmy, albo ma jakieś info na jej temat?

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2013-10-18 11:25:05

Gabi55
Member
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 162

MYCARE24 z Wrocławia

Koleżanki! czy któraś z Was wyjeżdżała z tej firmy, albo ma jakieś info na jej temat?

Offline

 

#2 2013-10-27 15:04:08

Mania89
New member
Zarejestrowany: 2013-09-24
Posty: 6

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Witam,

też byłabym zainteresowana informacjami na temat tej firmy....

Offline

 

#3 2013-10-30 12:54:21

grawik
Member
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 16

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Wyjeżdżałam z nimi, płacą nieźle, ale niestety nie mają aktualnych - właściwych informacji odnośnie stanu zdrowia pacjenta. Również organizacja u nich nie najlepiej wygląda... Jest to dawny Veritas.

Offline

 

#4 2013-10-30 14:01:55

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: MYCARE24 z Wrocławia

grawik napisał:

Wyjeżdżałam z nimi, płacą nieźle, ale niestety nie mają aktualnych - właściwych informacji odnośnie stanu zdrowia pacjenta. Również organizacja u nich nie najlepiej wygląda... Jest to dawny Veritas.

Jak nie mają informacji o pacjencie? jak nie chcą mieć, to nie mają? , albo mają tylko nie chcą ujawnić, a to już "insza inszość".
Z takimi się nie zadaję.

Offline

 

#5 2013-10-30 15:15:19

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Lilianna napisał:

amelia napisał:

grawik napisał:

Wyjeżdżałam z nimi, płacą nieźle, ale niestety nie mają aktualnych - właściwych informacji odnośnie stanu zdrowia pacjenta. Również organizacja u nich nie najlepiej wygląda... Jest to dawny Veritas.

Jak nie mają informacji o pacjencie? jak nie chcą mieć, to nie mają? , albo mają tylko nie chcą ujawnić, a to już "insza inszość".
Z takimi się nie zadaję.

Dokladnie Amelia zgadzam sie z Toba,wazne tylko aby opiekunka wyjechala,pewnie takich sie omija szerokim lukiem.

....

Offline

 

#6 2013-10-30 18:21:38

ewal8
Member
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 1454

Re: MYCARE24 z Wrocławia

amelia napisał:

Jak nie mają informacji o pacjencie? jak nie chcą mieć, to nie mają? , albo mają tylko nie chcą ujawnić, a to już "insza inszość".
Z takimi się nie zadaję.

Ja odnośnie podawania stanu pacjentki potencjalnej opiekunce przez agencję. Wpis znalazłam na sąsiednim forum opiekunek.

"pisze ku przestrodze opiekunek .Moja koleżanka od 2 tygodni właśnie leży w szpitalu z połamaną miednicą , otwartym złamaniem reki i wstrząśnieniem mózgu . Jak do tego doszło : pojechała do opieki - przez agencję - do dziadka 82 lata , lekka demencja i niedosłyszenie / tak jej podała agencja / Jechała z dziadkiem na zakupy dziadek prowadził / i dziadek dostał ataku epilepsji . Wypadek - ona poszkodowana mocno - dziadek tylko złamana ręka i w szoku . Rodzina oczywiście odwiedziła ja w szpitalu - zadbali o nią , jak już opuściła Intensivstation i odwiedzili ją zapytali - dlaczego pozwoliła mu prowadzić samochód . Zdziwiła się a oni powiedzieli , ze podali agencji , że potrzebna opiekunka z czynnym prawem jazdy - bo ojciec jest epileptykiem i ma zakaz prowadzenia samochodu . Koleżanka bardzo sie zdziwiła - bo od agencji takiej informacji nie dostała , że dziadek epileptyk i ma zakaz prowadzenia samochodu . Syn przyniósł jej do szpitala kartę informacyjną , która wysyłali do agencji i tam jak byk stało : epilepsja , zakaz prowadzenia samochodu .
Co będzie dalej - tego nie wiem ale wiem , że koleżanka na 100 % wystąpi do sądu przeciwko agencji o odszkodowanie . Rodzina zapewniła , że jej pomoże - już dali jej kserokopię opisu stanu pacjenta i zapewnili , że jak tylko ona lub jej adwokat zwrócą się do ni@@@akieś inne dokumenty lub zeznania to pomogą . To jedna z większych agencji wpakowała ja na taką minę - bo szukała natychmiast zmienniczki - poprzednia opiekunka ze względów rodzinnych musiała prawie natychmiast zjeżdżać do domu ."

i ciąg dalszy:
"wiadomość z ostatniej chwili - mąż znajomej zgłosił się już do prokuratora w Polsce i prokurator podjął postępowanie w sprawie narażenia przez agencję zdrowia i życia zatrudnionej osoby poprzez zatajenie istotnych informacji ."


Czytajcie agenturki i wyciągajcie wnioski...

Ostatnio edytowany przez ewal8 (2013-10-31 16:07:43)

Offline

 

#7 2013-11-01 13:33:26

momus7
Member
Zarejestrowany: 2013-03-23
Posty: 77

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Mało brakowało abym pojechała z nimi.Dobrze że dostałam lepszą propozycję.

Offline

 

#8 2013-11-01 13:48:36

ewal8
Member
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 1454

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Dziewczyny, czytajcie ze zrozumieniem, bo potem wyciągacie jakieś pochopne wnioski.!!!
Na historię opisaną przeze mnie przypadkowo trafiłam na o2 i przekleiłam cytat na nasze forum, żeby te, które nie zaglądają na o2, też wiedziały o takich  praktykach zatajania ważnych informacji przez różne firmy i czym się to kończy. Nigdzie nie napisałam, że to właśnie firma z nagłówka!!!!
Ale ta nawiedzona L. , jak zwykle musi po swojemu zinterpretować.

Offline

 

#9 2013-11-01 15:31:31

pfleger
Member
Zarejestrowany: 2013-02-07
Posty: 1268

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Lilianna napisał:

Lilianna napisał:

ewal8 napisał:

Dziewczyny, czytajcie ze zrozumieniem, bo potem wyciągacie jakieś pochopne wnioski.!!!
Na historię opisaną przeze mnie przypadkowo trafiłam na o2 i przekleiłam cytat na nasze forum, żeby te, które nie zaglądają na o2, też wiedziały o takich  praktykach zatajania ważnych informacji przez różne firmy i czym się to kończy. Nigdzie nie napisałam, że to właśnie firma z nagłówka!!!!
Ale ta nawiedzona L. , jak zwykle musi po swojemu zinterpretować.

Nawiedzoan to sobie znajdz wsrod swoich przyjaciolek,jeszcze ty<lko raz napisz cos zlego to zobaczymy!!!Licz sie z tym co mowiz powtarzam,jaka ty walnieta jestes dziewczyno,uczepilas sie mnie jak rzep psiego ogona i dogadjesz mi ciagle czy tj ok,sama sobie odpoweidz na to pytanie,bo tj juz brak slow!!!>Szkoda czasu na takie puste glowy,zal!!!

Jeszcze tylko raz napisz to pozalujesz ostrzegam!!!!

Cos czuje ze odpowiedz będzie.

Offline

 

#10 2013-11-01 15:43:05

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Uuuuuuu, strach się bać big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#11 2013-11-01 16:36:47

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Lilianna napisał:

ewal8 napisał:

Dziewczyny, czytajcie ze zrozumieniem, bo potem wyciągacie jakieś pochopne wnioski.!!!
Na historię opisaną przeze mnie przypadkowo trafiłam na o2 i przekleiłam cytat na nasze forum, żeby te, które nie zaglądają na o2, też wiedziały o takich  praktykach zatajania ważnych informacji przez różne firmy i czym się to kończy. Nigdzie nie napisałam, że to właśnie firma z nagłówka!!!!
Ale ta nawiedzona L. , jak zwykle musi po swojemu zinterpretować.

Na ty to tramwaj staje znasz to powiedzenie klusko wiejska,krowkom juz dalas jesc,swinkom tez i koniowi?jesli nie to zrob to...

..........................!!!!!!!!!!!!pomińmy to milczeniem.......................................................

Offline

 

#12 2013-11-01 18:59:35

ewal8
Member
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 1454

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Lilianna napisał:

Nawiedzoan to sobie znajdz wsrod swoich przyjaciolek,jeszcze ty<lko raz napisz cos zlego to zobaczymy!!!Licz sie z tym co mowiz powtarzam,jaka ty walnieta jestes dziewczyno,uczepilas sie mnie jak rzep psiego ogona i dogadjesz mi ciagle czy tj ok,sama sobie odpoweidz na to pytanie,bo tj juz brak slow!!!>Szkoda czasu na takie puste glowy,zal!!!

Panienko, nie chce mi się z tobą dyskutować, bo twój poziom daleko odbiega od mojego i od poziomu użytkowników  tego forum, dlatego w zasadzie tylko sama ze sobą rozmawiasz – a to świadczy o pewnych  symptomach dosyć poważnej choroby. Nikt tu już nie traktuje cię poważnie, bo po prostu się nie da. Już tyle razy dziewczyny cię próbowały na ziemię sprowadzić, ale ty naprawdę masz poważny problem natury psychicznej.
Nie odpowiadaj na tego posta, bo odpowiedzi typu -  jeszcze raz napisze ktoś cos o mnie źle, to pożałuje, licz się ze słowami, nie pozwolę sobie na to, wypraszam to sobie,jeszcze tylko raz napisz to pozalujesz ostrzegam – już się nam znudziły. Powtarzasz się jak zdarta płyta, ni przypiął ni przyłatał. Powiedziałabym: nie strasz, bo się ...............

Dorośnij wreszcie Agnieszko i zmądrzej trochę, bo naprawdę w złym kierunku podążasz.
Od tej chwili jesteś dla mnie -  jak to Amelia napisała – Luft i to bardzo nieświeży.

Offline

 

#13 2013-11-01 20:09:55

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Lilianna napisał:

ewal8 napisał:

Lilianna napisał:

Nawiedzoan to sobie znajdz wsrod swoich przyjaciolek,jeszcze ty<lko raz napisz cos zlego to zobaczymy!!!Licz sie z tym co mowiz powtarzam,jaka ty walnieta jestes dziewczyno,uczepilas sie mnie jak rzep psiego ogona i dogadjesz mi ciagle czy tj ok,sama sobie odpoweidz na to pytanie,bo tj juz brak slow!!!>Szkoda czasu na takie puste glowy,zal!!!

Panienko, nie chce mi się z tobą dyskutować, bo twój poziom daleko odbiega od mojego i od poziomu użytkowników  tego forum, dlatego w zasadzie tylko sama ze sobą rozmawiasz – a to świadczy o pewnych  symptomach dosyć poważnej choroby. Nikt tu już nie traktuje cię poważnie, bo po prostu się nie da. Już tyle razy dziewczyny cię próbowały na ziemię sprowadzić, ale ty naprawdę masz poważny problem natury psychicznej.
Nie odpowiadaj na tego posta, bo odpowiedzi typu -  jeszcze raz napisze ktoś cos o mnie źle, to pożałuje, licz się ze słowami, nie pozwolę sobie na to, wypraszam to sobie,jeszcze tylko raz napisz to pozalujesz ostrzegam – już się nam znudziły. Powtarzasz się jak zdarta płyta, ni przypiął ni przyłatał. Powiedziałabym: nie strasz, bo się ...............

Dorośnij wreszcie Agnieszko i zmądrzej trochę, bo naprawdę w złym kierunku podążasz.
Od tej chwili jesteś dla mnie -  jak to Amelia napisała – Luft i to bardzo nieświeży.

Natury psychicznej???A kim ty jestes,ze bedziesz niepodstawnie diagnozy stwierdzala i ublizala.Powiem tak,nie chce z Toba wuecej dyskutowac,bo szkoda czasu.Nie rozmawiam z takimi ludzmi wiecej,do wdzenia i wszystkiego dobrego.

Good bye!..........................................................................

Offline

 

#14 2013-11-01 20:14:06

Lilianna
Member
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 89

Re: MYCARE24 z Wrocławia

amelia napisał:

Lilianna napisał:

ewal8 napisał:


Panienko, nie chce mi się z tobą dyskutować, bo twój poziom daleko odbiega od mojego i od poziomu użytkowników  tego forum, dlatego w zasadzie tylko sama ze sobą rozmawiasz – a to świadczy o pewnych  symptomach dosyć poważnej choroby. Nikt tu już nie traktuje cię poważnie, bo po prostu się nie da. Już tyle razy dziewczyny cię próbowały na ziemię sprowadzić, ale ty naprawdę masz poważny problem natury psychicznej.
Nie odpowiadaj na tego posta, bo odpowiedzi typu -  jeszcze raz napisze ktoś cos o mnie źle, to pożałuje, licz się ze słowami, nie pozwolę sobie na to, wypraszam to sobie,jeszcze tylko raz napisz to pozalujesz ostrzegam – już się nam znudziły. Powtarzasz się jak zdarta płyta, ni przypiął ni przyłatał. Powiedziałabym: nie strasz, bo się ...............

Dorośnij wreszcie Agnieszko i zmądrzej trochę, bo naprawdę w złym kierunku podążasz.
Od tej chwili jesteś dla mnie -  jak to Amelia napisała – Luft i to bardzo nieświeży.

Natury psychicznej???A kim ty jestes,ze bedziesz niepodstawnie diagnozy stwierdzala i ublizala.Powiem tak,nie chce z Toba wuecej dyskutowac,bo szkoda czasu.Nie rozmawiam z takimi ludzmi wiecej,do wdzenia i wszystkiego dobrego.

Good bye!..........................................................................

............

Offline

 

#15 2013-12-18 13:23:59

Dorotka10
New member
Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 2

Re: MYCARE24 z Wrocławia

grawik napisał:

Wyjeżdżałam z nimi, płacą nieźle, ale niestety nie mają aktualnych - właściwych informacji odnośnie stanu zdrowia pacjenta. Również organizacja u nich nie najlepiej wygląda... Jest to dawny Veritas.

Witam, jestem z nimi drugi raz na zleceniu u tej samej rodziny, u mnie opis się zgadzał ze stanem pacjenta, ogólnie jestem zadowolona-prywatna polisa, wypłata przed czasem, super koordynatorka pani Ada, no i mam naprawdę fajną Stelle. Pozdrawiam wszystkie Panie i życzę Wesołych Swiąt!

Offline

 

#16 2013-12-18 13:32:47

Dorotka10
New member
Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 2

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Mania89 napisał:

Witam,

też byłabym zainteresowana informacjami na temat tej firmy....

Hej, już pisałam jestem z nimi drugi raz na Stelli i na razie naprawdę nie mam zastrzeżeń- w ciągu ostatnich ponad pięciu lat przerobiłam już kilka agencji, więc znam trochę rynek.Poleciłam ich mojej koleżance, jest już w Niemczech i też nie narzeka. No ale jak nie spróbujesz to się  nie przekonasz!
Pozdrawiam Was Dziewczyny i życzę jeszcze raz Wesołych Swiat!

Offline

 

#17 2014-01-09 20:16:32

kalia66
Member
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 26

Re: MYCARE24 z Wrocławia

witam,właśnie wróciłam z niemiec z tej agencji,jestem zadowolona dobrze płacą, oczywiscie dla osób z dobrym niemieckim,można wybrać sobie zlecenie, nie trzeba naturalnie brac zleceń wymagających dżwigania i transferów podopiecznych, maja dużo zleceń do wyboru i mozna sobie wybrać cos odpowiedniego dla siebie, ja jestem zadowolona,moja koleżanka tez pracuje z nimi i jest zadowolona ,mnie dobrze płaca,bo mam dobry niemiecki,pozdrawiam

Offline

 

#18 2014-01-09 20:53:38

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: MYCARE24 z Wrocławia

kalia66 napisał:

witam,właśnie wróciłam z niemiec z tej agencji,jestem zadowolona dobrze płacą, oczywiscie dla osób z dobrym niemieckim,można wybrać sobie zlecenie, nie trzeba naturalnie brac zleceń wymagających dżwigania i transferów podopiecznych, maja dużo zleceń do wyboru i mozna sobie wybrać cos odpowiedniego dla siebie, ja jestem zadowolona,moja koleżanka tez pracuje z nimi i jest zadowolona ,mnie dobrze płaca,bo mam dobry niemiecki,pozdrawiam

No to może konkretnie ile płacą??? Dobry niemiecki, doświadczenie, referencje, czynne prawo jazdy, ile ????
Myslę, że nie żadam zbyt wiele jesli zapytam jaka umowa, jakie składki na ZUS ???

Offline

 

#19 2014-01-09 20:54:22

Gabi55
Member
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 162

Re: MYCARE24 z Wrocławia

kalia66 napisał:

witam,właśnie wróciłam z niemiec z tej agencji,jestem zadowolona dobrze płacą, oczywiscie dla osób z dobrym niemieckim,można wybrać sobie zlecenie, nie trzeba naturalnie brac zleceń wymagających dżwigania i transferów podopiecznych, maja dużo zleceń do wyboru i mozna sobie wybrać cos odpowiedniego dla siebie, ja jestem zadowolona,moja koleżanka tez pracuje z nimi i jest zadowolona ,mnie dobrze płaca,bo mam dobry niemiecki,pozdrawiam

No nie jestem przekonana, czy tak dobrze płacą biorąc pod uwagę fakt ze podstawa do ubezpiecznia i podatku to 250e (czyli ok. 1000 zł).
Jak ktoś sie upiera przy minimalnej krajowej (ok. 1680 zł) to z wypłaty zdejmują ok. 150e !
To jest dobra płaca?
A wiadomo że ubezpieczenie poniżej minimum krajowego pozbawia wielu przywilejów -chociażby UP nie liczy tego okresu jako pracy (do zasiłku).

Takie warunki to może dobre dla emerytek/rencistek/studentów.

A jak z drukiem A1 i kartą EKUZ?  -nie sądzę aby ZUS poświadczył a NFZ wydał przy takim oskładkowaniu.

Offline

 

#20 2014-01-09 21:26:12

kalia66
Member
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 26

Re: MYCARE24 z Wrocławia

witam,odpowiadam:składki zus od 250 euro netto,ktore musi być ubruttowione,co oznacza 250 netto do ubruttowienia,bo w umowie zlecenie mam kwotę wynagrodzenia podstawowego w kwocie 250 euro NETTO PLUS DIETY , ja mam 1.200 euro netto za jedną sobę z dobrym niemieckim, za lekka pracę przy 1 osobie, na świeta miałam dodatek 150 euro plus koszty podrózy 150 euro, zatem to dobre pieniądze i według mnie dobra agencja, ZAWSZE SKLADKI ODPROWADZANE SA OD KWOTY WYNAGRODZENIA BRUTTO A NIE NETTO TO CHYBA OCZYWISTE,POZDRAWIAM

Offline

 

#21 2014-01-09 21:37:22

kalia66
Member
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 26

Re: MYCARE24 z Wrocławia

DO GABI55, jeżeli nie jesteś przekonana to nie musisz się w tej agencji zatrudniać, mnie te warunki odpowiadają,mimo iż nie mam renty i jestem za młoda na emeryture,pozdrawiam

Offline

 

#22 2014-01-09 21:48:22

Gabi55
Member
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 162

Re: MYCARE24 z Wrocławia

kalia66 napisał:

DO GABI55, skoro nie jestes przekonana to niemusisz się zatrudniać w tej agencji,mnie te warunki odpowiadaja mimo iz nie mam renty i emeryrury.

...no i własnie sie tam nie zatrudniam smile , chociaż wydzwaniają bez przerwy z coraz nowymi ofertami.

...."ZAWSZE SKLADKI ODPROWADZANE SA OD KWOTY WYNAGRODZENIA BRUTTO A NIE NETTO TO CHYBA OCZYWISTE"....
ależ naturalnie, jak najbardziej oczywiste - wynagrodzenie brutto jest podstawą do naliczania składek/podatków smile
Nawet nie ....naście, ale ...dzieści razy rozmawiałam z MyCare (nawet w tym tygodniu) i firma twiedzi, ze podstawą jest 250e !!, jak upierałam sie przy minimalnej krajowej brutto, stwierdzili że da się to zrobić ale kosztem zmniejszenia wynagrodzenia netto o ok. 150e!! (i to kilkukrotnie była taka odpowiedź).
Radziłabym Ci jednak sprawdzić jakie składki fizycznie odprowadzono, bo można się obudić z ręką w nocniku wink

A kiedy dostałaś EKUZ i A1?

Odnśnie języka -bo tak to ciągle podkreślasz- mam nie tylko dobry, ale biegły smile

Offline

 

#23 2014-01-09 22:03:48

kalia66
Member
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 26

Re: MYCARE24 z Wrocławia

DO GABI55,  nie jestem agencja zatrudnienia,w sprawie szczegołów zadzwoń sobie do agencji...nie udzielam też porad...A JAK TOBIE NIE PASUJE TA AGENCJA TO NIE MUSISZ SIE TAM ZATRUDNIAĆ, NUDZISZ MNIE...

Offline

 

#24 2014-01-09 22:24:47

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: MYCARE24 z Wrocławia

kalia66 napisał:

DO GABI55,  nie jestem agencja zatrudnienia,w sprawie szczegołów zadzwoń sobie do agencji...nie udzielam też porad...A JAK TOBIE NIE PASUJE TA AGENCJA TO NIE MUSISZ SIE TAM ZATRUDNIAĆ, NUDZISZ MNIE...

Kalia, nie rozumiem skąd ta agresja , jak Cię nudza wpisy kolezanek, to nie ma obowiązku ich czytania!
Natomiast powinnaś chyba zrozumieć, że kazdy swoj rozum ma i takie na siłe reklamowanie Twojej firmy odnosi wrecz negatywny skutek! Natomiast forum jest między innymi po to, zeby udzielać sobie porad!!!!

Ostatnio edytowany przez simona1961 (2014-01-09 22:39:33)

Offline

 

#25 2014-01-09 22:40:31

kalia66
Member
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 26

Re: MYCARE24 z Wrocławia

DO SIMONA, to nie jest agresja,tylko nudzą mnie takie wpisy, nikt nikogo nie zmusza do zatrudniania się w tej agencji,jak słusznie stwierdziłaś każdy swój rozum ma, ja wyraziłam tylko swoją subiektywną opinię na temat tej agencji , bo mnie warunki te odpowiadają i wszystko na ten temat, pozdrawiam.

Offline

 

#26 2014-01-10 09:28:51

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: MYCARE24 z Wrocławia

kalia66 napisał:

DO SIMONA, to nie jest agresja,tylko nudzą mnie takie wpisy, nikt nikogo nie zmusza do zatrudniania się w tej agencji,jak słusznie stwierdziłaś każdy swój rozum ma, ja wyraziłam tylko swoją subiektywną opinię na temat tej agencji , bo mnie warunki te odpowiadają i wszystko na ten temat, pozdrawiam.

He, hej, koleżanko! ale się zapędziłaś!

Masz 7 postów i już się nudzisz? Nikt nikogo nie zmusza do czytania nudnych postów. Twoje też mogą kogoś nudzić. Zachowuj się jak przystało na opiekunkę, no chyba, że nią nie jesteś?

Offline

 

#27 2014-01-13 13:04:47

Pflegekraft
New member
Zarejestrowany: 2014-01-13
Posty: 1

Re: MYCARE24 z Wrocławia

amelia napisał:

kalia66 napisał:

DO SIMONA, to nie jest agresja,tylko nudzą mnie takie wpisy, nikt nikogo nie zmusza do zatrudniania się w tej agencji,jak słusznie stwierdziłaś każdy swój rozum ma, ja wyraziłam tylko swoją subiektywną opinię na temat tej agencji , bo mnie warunki te odpowiadają i wszystko na ten temat, pozdrawiam.

He, hej, koleżanko! ale się zapędziłaś!

Masz 7 postów i już się nudzisz? Nikt nikogo nie zmusza do czytania nudnych postów. Twoje też mogą kogoś nudzić. Zachowuj się jak przystało na opiekunkę, no chyba, że nią nie jesteś?

Witam Panie, jestem tu nowa, ale nie wiem, czy jeszcze zajrzę, bo widzę,że nie można tu napisać nic pozytywnego na temat firmy, dla której się pracuje, bo zaraz jest się atakowanym. Więc napiszę krótko: ma 4 lata doświadczenia jako opiekunka w Niemczech, język dobry, prawo jazdy, jestem na ofercie u ciężko chorej babuni (leżącej), mieszkającej z mężem, zarabiam 1375 Euro miesięcznie na rękę, w Polsce pracowałam jako pielęgniarka środowiskowa za 1500 PLN, ale etat został zlikwidowany.Dla mnie są to wystarczające pieniądze, ubezpieczenie mam, Ekuz tez. Kontakt z firmą mam ograniczony, bo i nie mam po co dzwonić-jestem od listopada, miałam już dwie wypłaty -każda na koniec miesiąca- w innych agencjach w jakich pracowałam było w umowie do 15-tego, w rzeczywistości czekałam na pieniądze i do końca następnego miesiąca. Trzy albo i cztery razy dzwonili do mnie koordynatorzy z Niemiec i Polski pytać,czy wszystko ok. Nie chcę tu wychwalać firmy pod niebiosa, ale róznicę w płacy i traktowaniu pracownika odczuwam i jestem zadowolona z pracy.

Offline

 

#28 2014-01-13 13:45:36

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Pflegekraft napisał:

amelia napisał:

kalia66 napisał:

DO SIMONA, to nie jest agresja,tylko nudzą mnie takie wpisy, nikt nikogo nie zmusza do zatrudniania się w tej agencji,jak słusznie stwierdziłaś każdy swój rozum ma, ja wyraziłam tylko swoją subiektywną opinię na temat tej agencji , bo mnie warunki te odpowiadają i wszystko na ten temat, pozdrawiam.

He, hej, koleżanko! ale się zapędziłaś!

Masz 7 postów i już się nudzisz? Nikt nikogo nie zmusza do czytania nudnych postów. Twoje też mogą kogoś nudzić. Zachowuj się jak przystało na opiekunkę, no chyba, że nią nie jesteś?

Witam Panie, jestem tu nowa, ale nie wiem, czy jeszcze zajrzę, bo widzę,że nie można tu napisać nic pozytywnego na temat firmy, dla której się pracuje, bo zaraz jest się atakowanym. Więc napiszę krótko: ma 4 lata doświadczenia jako opiekunka w Niemczech, język dobry, prawo jazdy, jestem na ofercie u ciężko chorej babuni (leżącej), mieszkającej z mężem, zarabiam 1375 Euro miesięcznie na rękę, w Polsce pracowałam jako pielęgniarka środowiskowa za 1500 PLN, ale etat został zlikwidowany.Dla mnie są to wystarczające pieniądze, ubezpieczenie mam, Ekuz tez. Kontakt z firmą mam ograniczony, bo i nie mam po co dzwonić-jestem od listopada, miałam już dwie wypłaty -każda na koniec miesiąca- w innych agencjach w jakich pracowałam było w umowie do 15-tego, w rzeczywistości czekałam na pieniądze i do końca następnego miesiąca. Trzy albo i cztery razy dzwonili do mnie koordynatorzy z Niemiec i Polski pytać,czy wszystko ok. Nie chcę tu wychwalać firmy pod niebiosa, ale róznicę w płacy i traktowaniu pracownika odczuwam i jestem zadowolona z pracy.

No to extra!

Offline

 

#29 2014-01-24 04:03:13

kalia66
Member
Zarejestrowany: 2013-04-30
Posty: 26

Re: MYCARE24 z Wrocławia

DO Pflegekraft, podzielam Twojego mągrego posta,masz rację, nie można nic pozytywnego napisać o agencji, bo zaraz jesteś atakowana,jesteś opiekunką na poziomie,oby było więcej takich opiekunek na forum,aż miło się czyta Twojego posta, pozdrawiam CIEBIE serdecznie i życzę powodzenia,kalia66.

Offline

 

#30 2014-01-24 07:34:27

ewal8
Member
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 1454

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Kalia66 tu nie chodzi o wychwalanie firmy bądź nie, ale o całokształt Twojej wypowiedzi. Jeśli odpowiada Ci praca w tej firmie to super i chwała Ci, że dzielisz się wiedzą i opinią na jej temat. Na pewno Twoja opinia przyda się komuś w podejmowaniu decyzji o wyborze firmy.

Natomiast strzelasz focha w najmniej odpowiednim momencie – kiedy Gabi55 drąży temat spraw formalnych. I tego nie mogę zrozumieć, choć bardzo się staram.

Każdy, kto ma jakąkolwiek wiedzę na jakiś temat stara się wszystko wyjaśnić, służyć pomocą – spójrz na wątek o Gewerbie, gdzie Emilka52 cierpliwie i rzeczowo wyjaśnia wszystkie niuanse i zawiłości – a Ty piszesz „NUDZISZ MNIE” .  No chyba nie o to tutaj chodzi…

Pozdrawiam Cię i nie odbieraj mojej wypowiedzi jako atak, tylko  zamień się miejscami, że występujesz w roli pytającej i otrzymujesz  odpowiedź, jaką dałaś Gabi...

Offline

 

#31 2014-01-25 18:12:30

Kruszyna
New member
Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 3

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Witam wszystkich smile
Zarejestrowałam się tu dopiero dzisiaj. Szukając wpisów odnośnie firmy powiedzmy X. Szukając znalazłam wpis Gabi55 z prośbą o info.
Nie polecam tej firmy. Wyjechałam z Nimi tylko jeden raz, a problemy mam do tej pory. Jeśli ktoś chce szczegóły, to proszę napisać na pw. o ile tu jest.
Miłego wieczoru smile

Offline

 

#32 2014-11-28 12:44:59

Elizabeth68
Member
Zarejestrowany: 2013-10-17
Posty: 1353

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Witam!

Wlasnie tam aplikowalam, ktos ma doswiadczenie w nimi?
Troche mnie zdolowali, maja mase ofert, które przedstwia mapka, ale jak powiedzialam, ze chce jedna PDP bez transferu i pale elektronika powiedzieli, ze moze byc ciezko....


Pozdrawiam
E

Offline

 

#33 2015-07-10 10:59:31

Eldo
New member
Zarejestrowany: 2015-07-10
Posty: 1

Re: MYCARE24 z Wrocławia

A jak to jest z biletami? Oplacaja podroz?

Offline

 

#34 2015-07-10 13:33:07

Basia77
Member
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 165

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Eldo napisał:

A jak to jest z biletami? Oplacaja podroz?

W Mycare  za dojazd oddaje rodzina , mi oddawali 150 euro i jeszcze na tym zarobiłam smile

Pracowałam w tej firmie rok   byłam zadowolona , ale tez miałam dobrą stelle , więc nie było na co narzekać
.
Czego nie powiem o innej znanej wrocławskiej bardzo dużej firmie na M , gdzie zostałam bardzo źle potraktowana przez Koordynatorkę z polski .
Ale na szczęście wymówiłam im umowę i nie polecam innym .

Offline

 

#35 2015-07-11 12:46:43

Emma
New member
Zarejestrowany: 2015-07-11
Posty: 1

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Witam

Tragiczna firma koordynator oszukuje  zabiera kase z wynagrodzenia bez zadnej konsultacji z osoba zatrudniona wysylajac w dane miejsce klamie o stanie rzeczywistym podopiecznych doskonale wiedzac jaka jest prawda , firma nie reaguje na zazalenia co do osoby tego pana tylko dlatego ze nalezy do rodziny glownego szefa firmy ktory  przebywa na terenie Niemiec i z pewnoscia nie wie o wyczynach tego pana i jaka reklame mu robi dla firmy z tego co mi wiadomo to kilka osob wyjezdzajacych spod opieki tego pana mowi o tym rodzina niemieckim swietna reklama jak sie w koncu ktos mocno wkurzy to poda sprawe na droge sadowa i zakonczy kariere tej firmy .
Polecam firme z Glogowa swietna wspaniala organizacja i doskonale warunki pracy
Pozdrawiam

Offline

 

#36 2015-07-11 16:16:13

Basia77
Member
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 165

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Emma napisał:

Witam

Tragiczna firma koordynator oszukuje  zabiera kase z wynagrodzenia bez zadnej konsultacji z osoba zatrudniona wysylajac w dane miejsce klamie o stanie rzeczywistym podopiecznych doskonale wiedzac jaka jest prawda , firma nie reaguje na zazalenia co do osoby tego pana tylko dlatego ze nalezy do rodziny glownego szefa firmy ktory  przebywa na terenie Niemiec i z pewnoscia nie wie o wyczynach tego pana i jaka reklame mu robi dla firmy z tego co mi wiadomo to kilka osob wyjezdzajacych spod opieki tego pana mowi o tym rodzina niemieckim swietna reklama jak sie w koncu ktos mocno wkurzy to poda sprawe na droge sadowa i zakonczy kariere tej firmy .
Polecam firme z Glogowa swietna wspaniala organizacja i doskonale warunki pracy
Pozdrawiam

Miałam właśnie w tej firmie koordynatora , ale nie wiem czy "mówimy" o tym samym człowieku , dla mnie był ok ,choć czasem miałam wrażenie ,że ma wszystko gdzieś .
Wypłata była zawsze pierwszego na czas i co ważne 7 dniowy okres wypowiedzenia .
Z tym wypowiedzeniem bywa różnie w tych firemkach , ostatnio nierozważnie podpisałam umowę z 30 dniowym okresem wypowiedzenia czego później żałowałam .
Firma  z Głogowa raczej ok , pracowałam dal nich ale tylko 5 tyg , żadnych problemów nie było.
Pozdrawiam

Offline

 

#37 2018-03-09 19:10:01

kladin
New member
Zarejestrowany: 2018-03-07
Posty: 2

Re: MYCARE24 z Wrocławia

Z organizacją mają czasem problem, to fakt, ale cóz błędy są rzeczą ludzką. Ja ogólnie jestem zadowolona ze współpracy. Koordynatorzy bardzo mili i zainteresowani swoimi podopiecznymi. Pieniądze na koncie zawsze miałam na czas, zdazyło się tez ze były 1-2 dni wcześniej, takze w tej kwestii nie mogę narzekać. Opis pacjentów tez mi się zgadzał, choć nie raz charaktery (przynajmniej początkowo) były nie do okiełznania. No ale do wszystkiego mozna się przyzwyczaić. Zostawała moze któraś z was na wielkanoc w Niemczech? Jak wygląda kwestia finansowa?

Offline

 

Reklama

Stopka forum