pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania

zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych.Jest to osoba niebezpieczna i nie godna zaufania...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2013-09-13 21:07:37

gulek
Member

pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania

zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych.Jest to osoba niebezpieczna i nie godna zaufania.Jesli zatrudnilas ,badz zatrudniasz ta osobe,bardzo prosze o kontakt.

#2 2013-09-13 21:25:33

Choco13
Member

Re: pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania

gulek napisał:

zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych.Jest to osoba niebezpieczna i nie godna zaufania.Jesli zatrudnilas ,badz zatrudniasz ta osobe,bardzo prosze o kontakt.

A co takiego zlego zrobila ta pani??

#3 2013-09-13 21:32:30

feiry
Member

Dlaczego nie zgłosisz tego policji? Nie podoba mi się twoje podejście do sprawy, można to rożnie rozumieć.

#4 2013-09-13 21:41:04

gulek
Member

Tak oczywiscie zglosilem na komisariacie policji..niestety Policja skierowala mnie do Sadu,aby zglosic z powodzctwa cywilnego.

#5 2013-09-13 21:43:29

feiry
Member

To zgłoś to przecież jeśli ta osoba jest tak niebezpieczna. Możesz tylko pomóc komuś.

#6 2013-09-13 21:44:27

gulek
Member

Zreszta nie rozumiecie,ze trzeba przestrzec innych przed zagrozeniem,ktore moze spotkac innych ludzi

#7 2013-09-13 21:48:33

gulek
Member

Zaloze ta sprawe w poniedzialek...niestety tylko to kosztuje b.duzo...ale to zrobie

#8 2013-09-13 21:49:33

Choco13
Member

gulek napisał:

Zreszta nie rozumiecie,ze trzeba przestrzec innych przed zagrozeniem,ktore moze spotkac innych ludzi

Rozumiemy,tyle ze nie znamy Ciebie,zarejestrowales sie dzis i od razu taka informacja..Powody moga byc rozne,zemsta ,zazdrosc lub inne....Dlatego spytalam grzecznie co zrobila ta pani ??

#9 2013-09-14 10:43:45

gulek
Member

Nie starczylo by 1dnia,aby napisac co zrobila i tak nikt nie uwierzy,bo tak jak piszecie,moje powody moga byc rozne.Ale glownym powodem,jest ostrzezenie innych przed ta Pania.
Jesli chodzi co spotkalo moja zone i mnie rowniez to fakt,ze ta Pani wyzywa od wszystkiego moja zone i pomawia mas o to co wogole nie zrobilismy.Wydzwanie do naszych znajomych i rozpowiada to innym.Oczywiscie jest nam winna pieniadze...ale o tym juz dawno zapomielismy,bo i tak nie odda.My z naszej stronie,nie zrobilismy jej nic.Prosilem ja,aby tylko przeprosila moja zone..nie zrobila tego i nie zrobi.
Ta Pani pracowala pare lat u mojej cioci jako opiekunks.,zarabiajac prawie 4000 zl,teraz ciocia zmarla i zostala odciagnieta od koryta.Po tym co sie stalo zaczela pomawiac moja rodzine i przekrecac wszystko.Nie bede sie dalej rozpisywal...naprawde uwierzcie nam to nie chcec zemsty,tylko przestroga.Bede pisal o tym na wszystkich forach opiekunek,poniewaz jeszcze ten moj koszmar sie nie skaczyl(bo wiem o tym,napewno jeszcze dzisiaj zadzwoni z pogruszkami) i nie chce,zeby ktos ponownie przezywal to co my.
Zdaje sobie sprawe,ze Pani Maria Wrobel przeczyta to co napisalem...i serdecznie bedzie sie smiac z tego...bo glownym jej celem jest dobijanie ludzi i manipulowanie ludzmi.
Obojetnie,mam juz ponad 40 lat i nie jedno widzialem...ale to co teraz mnie spotkalo,przerasta wszystko.
Przestrzegam tylko przed ta Pania

#10 2013-09-14 14:10:29

gulek
Member

Ok...tak zrobie.Przepraszam,jesli kogos urazilem

#11 2013-09-14 14:21:33

niepoprawnakrysia
Member

gulek napisał:

Nie starczylo by 1dnia,aby napisac co zrobila i tak nikt nie uwierzy,bo tak jak piszecie,moje powody moga byc rozne.Ale glownym powodem,jest ostrzezenie innych przed ta Pania.
Jesli chodzi co spotkalo moja zone i mnie rowniez to fakt,ze ta Pani wyzywa od wszystkiego moja zone i pomawia mas o to co wogole nie zrobilismy.Wydzwanie do naszych znajomych i rozpowiada to innym.Oczywiscie jest nam winna pieniadze...ale o tym juz dawno zapomielismy,bo i tak nie odda.My z naszej stronie,nie zrobilismy jej nic.Prosilem ja,aby tylko przeprosila moja zone..nie zrobila tego i nie zrobi.
Ta Pani pracowala pare lat u mojej cioci jako opiekunks.,zarabiajac prawie 4000 zl,teraz ciocia zmarla i zostala odciagnieta od koryta.Po tym co sie stalo zaczela pomawiac moja rodzine i przekrecac wszystko.Nie bede sie dalej rozpisywal...naprawde uwierzcie nam to nie chcec zemsty,tylko przestroga.Bede pisal o tym na wszystkich forach opiekunek,poniewaz jeszcze ten moj koszmar sie nie skaczyl(bo wiem o tym,napewno jeszcze dzisiaj zadzwoni z pogruszkami) i nie chce,zeby ktos ponownie przezywal to co my.
Zdaje sobie sprawe,ze Pani Maria Wrobel przeczyta to co napisalem...i serdecznie bedzie sie smiac z tego...bo glownym jej celem jest dobijanie ludzi i manipulowanie ludzmi.
Obojetnie,mam juz ponad 40 lat i nie jedno widzialem...ale to co teraz mnie spotkalo,przerasta wszystko.
Przestrzegam tylko przed ta Pania

gulek
Wydaje mi się, że powinieneś podać do publicznej wiadomości twoje imię i nazwisko oraz twój adres abyśmy mogli uwierzyć w wiarygodność twoich słów sprawdzając twoje dane. Sam przecież udostępniłeś publicznie na forum imię i nazwisko tej Pani.
Jeżeli zaś pozostaniesz pod nikiem  " gulek"  to myślę, że będziesz niewiarygodny. Przynajmniej dla mnie i mam nadzieję, że dla innych też.

Nie bronię tej Pani bo jej nie znam, bronię pewnych zasad moralnych, których powinniśmy się trzymać. Zaatakowałeś konkretną osobę ciężkimi zarzutami jednocześnie sam się ukryłeś. To nie w porządku z twojej strony.

proszę, przemyśl sobie to co napisałam  smile

pozdrawiam

#12 2013-09-14 15:08:04

ruda
Member

Jeżeli ktoś moderuje to forum, to cały wątek jest do usunięcia.

#13 2013-09-14 15:32:46

gulek
Member

...a dlaczego?...czy ostrzezenia sa karalne,badz bezprawne?...to dla dobra ludzi

#14 2013-09-14 16:48:52

niepoprawnakrysia
Member

gulek napisał:

...a dlaczego?...czy ostrzezenia sa karalne,badz bezprawne?...to dla dobra ludzi

Szkalowanie osób w internecie jest karalne,  o tym nie należy zapominać. A sprawdzenie z jakiego adresu IP ( a co za tym idzie z jakiego konkretnego komputera, laptopa itp. urządzenia )  jest robiony wpis na tym forum nie stanowi większego problemu.
Proponuję jeszcze raz "gulek":  przemyśl swoje następne ewentualne wpisy na tym forum, zanim je zrealizujesz.

#15 2013-09-14 17:13:57

swistak
Member

gulek napisał:

Ta Pani pracowala pare lat u mojej cioci jako opiekunks.,zarabiajac prawie 4000 zl,teraz ciocia zmarla i zostala odciagnieta od koryta.Przestrzegam tylko przed ta Pania

wiesz mysle ze ty masz jakies prywatne anse  z twojego wpisu wynika ze ta osoba pracowala kilka lat--i co??? musiala byc dobra opiekunka jesli tyle lat byla zatrudniona musiala dobrze wykonywac swoje obowiazki jesli tyle czasu wszystko bylo ok

co ty chcesz udowodnic? ostrzec przed czym???

#16 2013-09-15 10:13:14

gulek
Member

...nie moge na forum pisac o wszystkim,bo ta osoba moze mnie posadzic o znieslawienie,badz o co innego.Podczas swojej pracy robila rzeczy,ktorych nie wolno robic -opiekunkom.Naprawde bylo tego b.duzo.
Naprawde prosze dac mi juz swiety spokoj.
Prosze tylko traktowac ten post,jako ostrzezenie i prosze juz nie odpisywac na ten post.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkie dobrze wykonujace swoj zawod opiekunki

#17 2013-09-15 15:07:20

niepoprawnakrysia
Member

gulek napisał:

...nie moge na forum pisac o wszystkim,bo ta osoba moze mnie posadzic o znieslawienie,badz o co innego.Podczas swojej pracy robila rzeczy,ktorych nie wolno robic -opiekunkom.Naprawde bylo tego b.duzo.
Naprawde prosze dac mi juz swiety spokoj.
Prosze tylko traktowac ten post,jako ostrzezenie i prosze juz nie odpisywac na ten post.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkie dobrze wykonujace swoj zawod opiekunki

Jeżeli ty się boisz "gulek" ,że ta Pani posądzi cie o zniesławienie to odnoszę wrażenie ,  że rzeczywiście Ona jest w porządku a ty NIE. Bo gdybyś miał rację to byś się nie bał bo byłbyś na prawie. Ej "gulek" coś ty tutaj za bardzo kręcisz i podejrzany zaczyna mi się wydawać ten twój spór z tą Panią. Może ty zrobiłeś swój wpis w całkiem innym celu. A może w dość pokrętny sposób ty chciałeś podsunąć nam te nazwisko. My je wybielimy a może właśnie o to ci chodziło???

Tak czy inaczej raczej już nikt tobie nie uwierzy, obojętnie co byś już nie pisał tutaj. Brakuje tylko aby teraz pojawiła się ta Pani na forum big_smile a później aby Ona wspomniała,że szuka pracy wink 

oj gulek, gulek  chyba ci "gul lata" , ciekawe tylko z jakiego powodu big_smile ale to już wkrótce samo się wyjaśni ....

#18 2013-09-15 16:41:42

amelia
Przyjaciel Forum

"Mówta co chceta" a ja wierzę "gulkowi".

Jak naprawdę trafił na jakieś dziadostwo, to nigdy nie wiadomo co takiemu do łba strzeli. Może gulek ma  już dość problemów i nie chce z "dziadostwem" zadzierać.
Jeśli ktoś mu nie wierzy, to niech zatrudni taką "agentkę" to się przekona i nie będzie potem wytykał,
że "wiedziałeś a nie powiedziałeś".
Całkiem możliwe, że nie dość ze jest poszkodowany to jeszcze musi się tłumaczyć. Kto chce niech mu wierzy a kto nie chce, to "jego cyrk i jego małpy".

A ja Ci "gulek" dziękuję za ostrzeżenie! Gdybym tą panią miała zatrudnić, to wzięła bym poważnie pod uwagę Twoje ostrzeżenie.

Ostatnio edytowany przez amelia (2013-09-15 20:49:21)

#19 2013-09-15 17:53:47

jakniew
Member

W pierwszym swoim wpisie gulek ostrzega przed tą panią osoby, które potencjalnie na nią natknęłyby się. Potem zostają mu zadane pytania, co ona takiego zrobiła itd. więc on w skrócie wyjaśnia no i dalej leci dyskusja, a moim zdaniem po co? On ma z nią problem, a nikt mu nie pomoże. Bardzo dobrze, że ostrzega i sadzę że nie bezpodstawnie.

#20 2013-09-15 19:27:01

ruda
Member

#21 2013-09-15 20:50:10

amelia
Przyjaciel Forum

jakniew napisał:

W pierwszym swoim wpisie gulek ostrzega przed tą panią osoby, które potencjalnie na nią natknęłyby się. Potem zostają mu zadane pytania, co ona takiego zrobiła itd. więc on w skrócie wyjaśnia no i dalej leci dyskusja, a moim zdaniem po co? On ma z nią problem, a nikt mu nie pomoże. Bardzo dobrze, że ostrzega i sadzę że nie bezpodstawnie.

- Żółwik!

#22 2013-09-15 22:28:04

jakniew
Member

amelia napisał:

jakniew napisał:

- Żółwik!

smilesmile

#23 2013-09-16 12:00:44

gulek
Member

Naprawde uwierzcie szaremu czlowiekowi...nawet dzisiaj ta pani Wrobel dzwonila do mojej zony -klamiac i wmawiajac,ze powiedzialem to czego nie powiedzialem.
Dziekuje,ze niektorzy traktuja to jako prawde.
Bede musial zmienic numery tel....ale to i takchyba nic nie zmieni

#24 2013-09-16 15:15:20

amelia
Przyjaciel Forum

Małgosiu, żyjemy w państwie prawa, ale to prawo jest kulawe. Nie zawsze winny zostanie osądzony.

I tutaj przypomniał mi się żart jak w poczekalni do lekarza siedzi dwóch prawników. Wtem wchodzi facet i do jednego z nich mówi:
- pański pies pogryzł moją żonę i albo płaci pan 2000 tysiące albo idziemy do sądu.
    Prawnik wyciąga 2 tysiączki i daje facetowi. Na to ten drugi prawnik mówi
- coś ty zrobił?przecież ty wcale nie masz psa.
- no tak odpowiada ten pierwszy, ale skąd mogę wiedzieć jaki będzie wyrok?

#25 2013-09-16 15:16:23

amelia
Przyjaciel Forum

gulek napisał:

Naprawde uwierzcie szaremu czlowiekowi...nawet dzisiaj ta pani Wrobel dzwonila do mojej zony -klamiac i wmawiajac,ze powiedzialem to czego nie powiedzialem.
Dziekuje,ze niektorzy traktuja to jako prawde.
Bede musial zmienic numery tel....ale to i takchyba nic nie zmieni

sad Współczuję Ci.

#26 2013-09-16 20:54:42

gulek
Member

Bylismy z zona na komisariacie policji...no i powiedzieli,ze zostaje tylko nam podac ta pania do sadu.To wszystko.Nawet zrezygnowlismy z naszego domowego numeru telefonu,aby nas nie nekala.Jutro musiny jeszcze zablokowac jej numer na komorce.Moze to cos pomoze

#27 2014-08-06 18:38:02

HalinaK
New member
Od: Kraków

W sumie dobrze, że ludzie ostrzegają. Dlaczego sytuacja ma się powtórzyć. Choć faktycznie, jeżeli doszło do popełnienia jakiegoś przestępstwa, to należy również zgłosić to na policję.

Ostatnio edytowany przez HalinaK (2014-08-06 18:38:18)

#28 2014-08-06 19:30:07

Opiekunka1990
Member

Trzeba ostrzegac , ale sa osoby ktore bardzo przesadzaja i dodaja cos od siebie. Ja zeby ocenic zawsze chce wysluchac dwoch stron

#29 2014-08-06 20:50:56

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Opiekunka1990 napisał:

Trzeba ostrzegac , ale sa osoby ktore bardzo przesadzaja i dodaja cos od siebie. Ja zeby ocenic zawsze chce wysluchac dwoch stron

10/10
Ostrzeżenia ostrzeżeniem ale naprawde potrzeba dwóch stron. Wymienianie kogoś z imienia i nazwiska - jest niestety ferowaniem wyroku, dlatego byłbym tak ostrożny......nikogo nie broniąc i nie oceniając

#30 2014-08-10 18:42:11

Opiekunka1990
Member

copyfield napisał:

Opiekunka1990 napisał:

10/10
Ostrzeżenia ostrzeżeniem ale naprawde potrzeba dwóch stron. Wymienianie kogoś z imienia i nazwiska - jest niestety ferowaniem wyroku, dlatego byłbym tak ostrożny......nikogo nie broniąc i nie oceniając

Dokladnie tak jest. Wiekszosc opiekunek , po przeczytaniu tego postu lub podobnego, stawia juz taka posredniczke/firme na czarna liste. Ja tez bym radzila wszystkim uwazac co sie mowi, zwlaszcza co sie zlego mowi o danym posredniku czy firmie.

#31 2014-09-22 23:25:19

morzy
Member

moim zdaniem, jeżeli ktoś podaje nazwisko osoby, przed którą ostrzega, to nie boi się prawdzie w oczy spojrzeć!

Reklama