Jaką książkę kucharską polecacie?

Hej, tak mi dobrze doradzacie, że rzutem na taśmę zapytam jeszcze o porządną książkę kucharską. Taką z przepisami na codzienne, proste gotowanie, ale jednocześnie, żeby znalazło się tam trochę inspiracji i ciekawych przepisów...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2013-09-10 15:48:10

michalinazamijewska
New member

Jaką książkę kucharską polecacie?

Hej, tak mi dobrze doradzacie, że rzutem na taśmę zapytam jeszcze o porządną książkę kucharską. Taką z przepisami na codzienne, proste gotowanie, ale jednocześnie, żeby znalazło się tam trochę inspiracji i ciekawych przepisów. Czy ta byłaby dobra http://alegratka.pl/ogloszenie/ksiazka- … 14ce9f87e8? Od razu powiem, że nie lubię gotować z kompem, stąd tradycyjny wybór w postaci książki wink

Ostatnio edytowany przez michalinazamijewska (2013-09-10 15:48:31)

#2 2013-10-28 14:38:10

alphabetaa
New member

Re: Jaką książkę kucharską polecacie?

ale po co marnować pieniądze? jak nie lubisz gotować z komputerem, to możesz sobie podrukować trochę przepisów i samemu stworzyć książkę kucharską wink

#3 2013-10-28 14:59:06

michalinazamijewska
New member

No tak, ale trzeba wiedzieć, jakich przepisów szukać wink Właśnie o to chodzi, że potrzebuję inspiracji, bo gotuję ciągle to samo i to się zwyczajnie nudzi i kucharce i podniebieniom wink Jednocześnie przepisy muszą być proste i niedrogie. A może takie coś http://alegratka.pl/ogloszenie/latwa-ku … f387bd3b03 Lubię kuchnię śródziemnomorską, może być niezłą odmianą na nadchodzącą zimę (brrr!). Chyba że polecicie mi jakieś ciekawe pozycje wink

#4 2014-12-01 17:31:55

kajka91
Member

a miał ktoś może w rękach książki Ani starmach? Tak się zastanawiam,czy warto sobie sprawić

#5 2014-12-01 17:48:21

Basiejka
New member
Od: Zagłębie Dąbrowskie

kajka91 napisał:

a miał ktoś może w rękach książki Ani starmach? Tak się zastanawiam,czy warto sobie sprawić

Kajka, ja przegladalam w Empiku i jest bardzo fajna, chce kupic corce pod choinke, bo bardzo lubi Anię Starmach. PRzepisy takie przystępne całkiem, ale czy to dla seniora, to moze nie do konca i nie wszystko.

#6 2015-01-09 18:00:31

Kasssia
Member

Basiejka, dzięki. Powiedz, czy kupiłaś w końcu i czy już coś przetestowane? Parę razy trafiałam na jej przepisy to wydawały mi się sensowne i takie dość proste w przygotowaniu

#7 2015-01-09 19:58:05

kajka91
Member

A może znacie jakąś książkę kucharską, która jednocześnie uwzględniałaby najczęstsze dolegliwości zdrowotne? Na przykład potrawy idealne dla osób chorujących na cukrzycę, czy potrawy typowo lekkostrawne. Wiem, że pewnie w necie można znaleźć wiele tego typu przepisów, ale ciekawa jestem, czy w wersji książkowej też się coś znajdzie:) A o propozycji od Ani Starmach myślę coraz poważniej, bo właśnie najbardziej podoba mi się, że jej przepisy nie są zbyt trudne w realizacji. Nie jestem specjalną mistrzynią gotowania, jednakże czasami dobrze jest urozmaicić codzienny jadłospis jakąś bardziej wyszukaną potrawą.

#8 2020-03-22 13:25:45

zaroma
Member

Podbijam

#9 2020-03-24 12:28:54

cherrie
Member

W ostatnim czasie kupiłam sobie kilka dobrych pozycji, które mogę polecić

Pyszne25 -  w zasadzie wszystkie ksiazki z tej serii bo moim zdaniem są bardzo udane i praktycznie wszystko co z nich gotuję mi smakuje. No i podoba mi się w nich to, ze są w nich bardzo proste składniki tak wiec nie ma problemu ze znalezieniem ich w polskich sklepach jak to bywa czasami z innymi zagranicznymi ksiazkami kucharskimi tłumaczonymi na język polski
Kuchnia roślinna Wakłowicza - nie tylko dla wegan bo jest wiele przepisów na co dzien
Lunchbox na każdy dzień - szczególnie jeśli zabieracie ze soba jedzenie do pracy, w ksiażce znajduje się bardzo wiele pomysłow na proste jedzonko, które mozna zabrać ze soba do pracy smile

Sporo promocji jest obecnie na pwn https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Kuchn … 005,k.html Warto sobie zobaczyc

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-04-01 09:36:19)

Reklama