Efekty? Mizerne...

Tak, efekty nie są zadowalające... Pomimo legalności, otwarcia granic - nie ma takiego wzrostu zainteresowania, jakiego oczekiwano...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2012-01-04 16:43:09

jacko29
New member

Efekty? Mizerne...

Tak, efekty nie są zadowalające...

Pomimo legalności, otwarcia granic - nie ma takiego wzrostu zainteresowania, jakiego oczekiwano...

#2 2012-10-03 08:31:06

iza46
Member

Re: Efekty? Mizerne...

Wklejam z My Polacy"     Treść:
Wlasnie dzis wróciłam Sindbadem a Lubecku z opieki o weszłam z ciekawości na stronę MY P... i płakac się chce jak Firmy wykorzystują opiekunki płacąc im jakieś 700 do 950e to chyba jakies żarty, a może to jeszcze brutto . Opiekunki nie dajcie sie oszukiwać ogłaszajcie się w gazetach i w internecie same szukajcie pracy nie przez agencje Pozdrawiam długoletnia opiekunka . Praca w Niemczech > w dam pracę
Data: Wczoraj, 17:09 | Dodane przez: gra

#3 2012-10-03 09:08:19

krysta63
Member

tak,tak-same szukajcie.a jesli juz taka opiekunka ze średnim poziomem języka powiedzmy ze znajdzie  stelle,rodzina ja zatrudni i okaże się,ze to tyrani,rodzina + podopieczny i co wtedy??? trwac tam i być upokorzanym i wykorzystywanym?? czy lepiej poprzez dużą sprawdzona agencję wyjechac,i mieć oparcie w postaci agencji w razie kłopotów.Zjeżdzac natychmiast jeśli dzieje się cos złego.Nie wierze,ze opiekunki z w miarę komunikatywnym językiem zarabiają 700 e.A wy kolezanki jakie macie zdanie-agencja czy na ryzykowac na czarno lub samemu szukac sobie stelli w gazetach,necie.

#4 2012-10-03 09:34:56

Kamilakoz
Member

Krysta 63 ja sie z Toba zgadzam. Poza tym agencje placą wiecej niz jakies 700 euro. Jak czytam na internecie ze niektóre opiekunki jadą na czarno pracowac zeby agentury z nich nie zdzieraly a potem sie okazuje ze na czarno zarabiają mniej to nie wiem co powiedziec. Dziewczyny kalkulator do ręki i przeliczcie sobie wszystko. A agenturą sie wychodzi lepiej. Moze to tak jest jak ktos napisal ze zmonopolizowaly rynek ale kto to tam wie? Oferta na czarno 700-800 euro netto. Z agenturą 1000-1200euro netto i do tego swiadczenia i bezpieczenstwo. No chyba lepiej z agenturą?

Reklama