witam

moze macie namiary do pracy jako opiekunka do rodziny włoskiej no niestety....tylko ten język znam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2013-08-10 19:38:38

victoria
New member

witam

moze macie namiary do pracy jako opiekunka do rodziny włoskiej no niestety....tylko ten język znam

#2 2013-08-11 11:26:41

Allia
New member

Re: witam

WITAM SERDECZNIE smile JEZELI PRZECZYTACIE MOJ POST DZIEKUJE Z GORY ........MOZE SA DOBRE OPINIE O TEJ POLSKIEJ FIRMIE HARPER ......JEDNAK ZNAJOMA MOJA  POJECHALA OD TEJ FIRMY DO OPIEKI W NIEMCZECH POJECHALA 1 RAZ  OD NICH I 1 PRACA  W OPIECE ....ZNA JEZYK ..........BYLA TAM POLKA PRZED NIA PRAWDOPODOBNIE UCIEKLA  Z  TAMTAD ....MOZECIE MI NIE UWIERZYC SA ROZNE OPINIE  O TEJ FIMIE ......ALE JA WIEM ZE NIE SA WPORZADKU  KLAMIA   DZIEWCZYNY JAKA NAPRAWDE JEST RODZINA I CZEGO MOZEMY SIE SPODZIEWAC ZEBY TYLKO ONI MIELI NA KIM ZAROBIC!!!!!!!!!!!! ...OD TEJ RODZINY WIEC PIESZ  CO WIEM .....NIE UJAWNIE GDZIE JEST TA DZIEWCZYNA ...... NIE MIALA  KLOPOTOW!!!!!!...NIE MA KONTAKTU Z RODZINA NAJBLIZSZA........NIE MA WOLNEGO .....FIRMA NIE POINFORMOWALA JEJ JAK MA WOLNE CZAS I O KTOREJ  NIC NIE WIE JET ZALAMANA .... MA CHLOPAKA  Z NIM TEZ NIE MA KONTAKTU ........A WIECIE ZA JAKIE PIENIADZE ONA TAM JEST W TEJ CHWILI   ???????? POIEM WAM ZA 850 EURO 24 H NA DOBE ......A RODZINA PLACI FIRMIE  HARPER 1600 EURO Z TEJ SUMY ODEJMIJCIE 750 EURO  RESTA DLA NIEJ .....  TO JEST PRAWDA BO ONA TAM JEST   PROSILA FIRME  EZBY SIE Z NIA KONTAKTOWALI NIE  BYLO ODZEWU DOPIERO KUPILA SOBIE NETA ZA WLASNE PIENIADZE I MI DALA ZNAC ZEBYM ZADZWONILA DO FIRMY HARPER ZEBY SIE Z NIA SKONTAKTOWALI WYZASK NIC DLA PRACOWNIKA TYLKO DLA FIRMY SIE ZAPIEDZILA TAM TAM POINNA BYC NASLANA KONTROL .......DZIEKUJE ZA PRZECZYTANIE MIOJEGO WPISU POZDRAWIAM  SERDECZNIE ............JESZCZE DODAM ZE NIGDY BYM Z POLSKIEJ FIRMY NIE SKORZYSTALA BO WYKORZYSTUJA POLAKOW ZARABIAJ NA NICH GRUBE PIENIADZE NIE ZALATWIAJA PODSTAWOWYCH SPRAW DLA KLIENTA SOWJEJ POOPIECZNEJ .....TAK JEST POLSKA .....I JESZCZE JEDNO DODAM JA PRACUJE Z NIEMIECKIEJ FIRMY  ......I MAM  NIE NARZEKAM smile DZIEKUJE

#3 2014-01-06 13:36:03

malajka
New member

Witam was, jestem nowa na Forum i jestem ciekawa waszych przezyc w pracy jako opiekunki.

#4 2014-01-06 14:58:06

Tosia
Member

witaj,
    malajka życzę milej lektury.

Reklama