Z jaką firmą najlepiej wyjechać za granicę?

Witajcie :) Chciałam się zapytać jaką firmę polecacie do wyjazdu do pracy? Tyle jest różnych firm, i nie wiem na którą się zdecydować. Mam propozycję wyjazdu "na czarno" ale boję się ryzyka...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2011-12-15 15:32:43

klaraaa1964
Member

Z jaką firmą najlepiej wyjechać za granicę?

Witajcie smile Chciałam się zapytać jaką firmę polecacie do wyjazdu do pracy? Tyle jest różnych firm, i nie wiem na którą się zdecydować. Mam propozycję wyjazdu "na czarno" ale boję się ryzyka. Z drugiej strony myślę, że zarobki wtedy byłyby większe niż w przypadku wyjazdu z firmą. Co się bardziej "opłaca"?

#2 2011-12-22 12:26:10

renia1962
New member

Re: Z jaką firmą najlepiej wyjechać za granicę?

ja polecam Centrum Językowe Konik firma mieści się w woj.dolnośląskim to jest numer do tej firmy  767275323 jezeli nie znasz jezyka polecają darmowy kurs języka przez Skaypa 3 tygodnie

#3 2012-01-02 22:28:41

agnes1770
New member

Dziewczyny
Pozdrawiam czy któraś słyszała o firmie SENIOR SERWIS 24 z Kamienia Pomorskiego

szukam firmy która przyjmuje do pracy ze słabym niemieckim
Kogo możecie ewentualnie polecić zależy mi na szybkim wyjeżdzie
Pozdrawiam

#4 2012-01-10 18:49:22

ewa67
Member

a tutaj patrzyłyście?
http://www.gowork.eu/index.php?lang=pl

#5 2012-01-11 09:21:27

Kamilakoz
Member

Firm jest teraz tyle że rzeczywiście ciężko coś zdecydować. Ja polecam Ci firmy, które są pewne. Jeśli to Twój pierwszy wyjazd to tym bardziej. Jak coś nie daj Boże się wydarzy, to bedziesz miała się do kogo zwrócic, a zdarzyć się może przecież wszystko. Jak pojedziesz na czarno, to możesz zostac na lodzie.

#6 2012-01-17 20:25:27

opiekunka81
Member

Dziewczyny, przestrzegam przed firmą Amicus-Senior24 z Katowic!!! Strasznie tam właściciel kręci.. również w dokumentach itp. hmm
Spokojnie mogę polecić wyjazd z Heart24 z Warszawy! smile Obsługa zawsze miła i pomocna! Tu absolutnie nie miałam nigdy żadnych problemów (składki, które firma opłaca są jednymi z lepszych - w porównaniu do wszystkich firm z którymi wyjeżdżałam).. Polecić mogę również firmę Samarytanin24 ze Świdnicy - tu również wszyscy są chętni do pomocy (również jeśli jesteśmy już w Niemczech), co do rozliczeń.. to składki są niższe..

#7 2012-01-18 13:23:59

jolanta102
New member

a co powiecie o Inter Kadra??? czy warto od nich wyjechac?

#8 2012-01-19 14:19:32

emigrantka
New member

Witajcie towarzyszki doli i niedoli.Mam pytanie czy ktoś wyjezdzał z Leader Service z Krakowa/maja tez oddz/ Ale dzis jestem po rozmowie z inną firma i oferta padła 900 eu do leżącego. Zwrot kosztów powyżej iluś miesięcy, I kit że rodzina nie może dać więcej bo ich nie stac - no to powiedziałam niech sami się opiekuja .I dochodze do wniosku że nie przejmuj sie praca bi i tak gówno zapłacą. A kto jest z niemieckiej firmy i czy to lepsze?

#9 2012-01-23 20:45:14

Monique0000
New member

"

opiekunka81 napisał:

Dziewczyny, przestrzegam przed firmą Amicus-Senior24 z Katowic!!! Strasznie tam właściciel kręci.. również w dokumentach itp. hmm
Spokojnie mogę polecić wyjazd z Heart24 z Warszawy! smile Obsługa zawsze miła i pomocna! Tu absolutnie nie miałam nigdy żadnych problemów (składki, które firma opłaca są jednymi z lepszych - w porównaniu do wszystkich firm z którymi wyjeżdżałam).. Polecić mogę również firmę Samarytanin24 ze Świdnicy - tu również wszyscy są chętni do pomocy (również jeśli jesteśmy już w Niemczech), co do rozliczeń.. to składki są niższe..

"

Witam koleżanki,
współpracuję z agencją pracy AMICUS SENIOR 24 z Katowic  już bardzo długo. Wcześniejsze niestety zawodziły. Wyjeżdzam ja oraz dwie panie, którym ten kontakt poleciłam. Mamy bardzo dobre zdanie na temat tej współpracy. Zwracam uwagę na to, że właściciel bardzo dobrze rozumie opiekunki, ponieważ sam ma wcześniejsze doświadczenie w tym zawodzie. Stara się wszystkiego dopilnować, ustalić z rodzinami korzystne warunki. Odnośnie umów - treść jest zupełnie jasna, trzeba czytać je ze zrozumieniem ze względu na prawniczy język jak w każdym przypadku... Umowa, ubezpieczenie, legalna praca. Co ważne- stały kontakt z agencją a w razie problemu możliwość kontaktu niezależnie od dnia tygodnia co jest bardzo ważne-
z mojej strony - polecam !!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie na forum !!!

Opiekunka

#10 2012-01-24 09:36:55

Kamilakoz
Member

O tej firmie było głośno na forum o2, gdzie była notorycznie polecana. Mnie zaczęło zastanawiac jakim cudem tak wiele opiekunek polecających tą firmę działa tak wiele na tych wszystkich forach. Bo jakby to tak zliczyc to być moze okazałoby sie że na forach jest ich wiecej niz w rzeczywistososci.

#11 2012-01-24 10:43:57

Barbara45
Member

Monique0000 napisał:

"

opiekunka81 napisał:

"

Witam koleżanki,
współpracuję z agencją pracy AMICUS SENIOR 24 z Katowic  już bardzo długo. Wcześniejsze niestety zawodziły. Wyjeżdzam ja oraz dwie panie, którym ten kontakt poleciłam. Mamy bardzo dobre zdanie na temat tej współpracy. Zwracam uwagę na to, że właściciel bardzo dobrze rozumie opiekunki, ponieważ sam ma wcześniejsze doświadczenie w tym zawodzie. Stara się wszystkiego dopilnować, ustalić z rodzinami korzystne warunki. Odnośnie umów - treść jest zupełnie jasna, trzeba czytać je ze zrozumieniem ze względu na prawniczy język jak w każdym przypadku... Umowa, ubezpieczenie, legalna praca. Co ważne- stały kontakt z agencją a w razie problemu możliwość kontaktu niezależnie od dnia tygodnia co jest bardzo ważne-

Opiekunka

COŚ TU ŚMIERDZI I TO BARDZO!!!! JUŻ PO SAMYM STYLU WYPOWIEDZI RZEKOMEJ OPIEKUNKI MOŻNA POZNAĆ ŻE TEN TEKST NAPISAŁA OSOBA PODSTAWIONA. PRZYPUSZCZAM ŻE NAWET SAM WŁAŚCICIEL FIRMY TO NAPISAŁ. OJ NIE ŁADNIE JEST SIĘ PODSZYWAĆ, NIE ŁADNIE PROSZĘ PANA. MOŻE I PRACUJEMY JAKO OPIEKUNKI ALE JESZCZE SWÓJ ROZUM MAMY. A JAK SIĘ KTOŚ TAK BARDZO POZYTYWNIE WYPOWIADA O FIRMIE I JEST TO JEDYNY POST NA FORUM Z DANEGO PROFILU NAPISANY TO TYM BARDZIEJ JEST TO PODEJŻANE

#12 2012-01-25 09:10:57

andzia2
New member

Hej witam
mam pytanie, co drogie panie mogą powiedzieć o firmie timework Pflege mit Herzen z Poznania, jakie są warunki z podpisywaniem umów i zarobki.

Z góry dziękuje za info

#13 2012-01-26 11:27:08

gosia01
New member

witam!czy ktoś jeżdził lub jeżdzi z firmą z Wrocławia medipe?
jeżeli tak to proszę o komentarze.
dziękuję!

#14 2012-01-26 16:10:47

ewa1978
New member

Barbara45 napisał:

Monique0000 napisał:

"

opiekunka81 napisał:

"

Witam koleżanki,

Opiekunka

COŚ TU ŚMIERDZI I TO BARDZO!!!! JUŻ PO SAMYM STYLU WYPOWIEDZI RZEKOMEJ OPIEKUNKI MOŻNA POZNAĆ ŻE TEN TEKST NAPISAŁA OSOBA PODSTAWIONA. PRZYPUSZCZAM ŻE NAWET SAM WŁAŚCICIEL FIRMY TO NAPISAŁ. OJ NIE ŁADNIE JEST SIĘ PODSZYWAĆ, NIE ŁADNIE PROSZĘ PANA. MOŻE I PRACUJEMY JAKO OPIEKUNKI ALE JESZCZE SWÓJ ROZUM MAMY. A JAK SIĘ KTOŚ TAK BARDZO POZYTYWNIE WYP
OWIADA O FIRMIE I JEST TO JEDYNY POST NA FORUM Z DANEGO PROFILU NAPISANY TO TYM BARDZIEJ JEST TO PODEJŻANE

Ja się nacięłam na Time Work z Bydgoszczy, dobre opinie słyszałam o ProMedika i Herz24 ale się waham??

#15 2012-01-26 17:26:30

andzia2
New member

Ale co konkretnie się stało nie znaleźli pracy, kazali podpisać oświadczenia czy co, proszę napisz bo nie wiem czy mam z tej firmy zrezygnować czy nie?

#16 2012-01-27 10:30:38

andzia2
New member

Hej Ewa1978

Możesz mi odpisać coś na temat timework, bardzo proszę co jest nie tak z tą firmą.

pozdrawiam

#17 2012-01-28 18:55:50

ewa1978
New member

wiesz są rzeczy o których samemu trzeba sie przekonać

#18 2012-01-29 09:39:21

Anka Rose
Member

Dokładnie. Ale może to być dosyć bolesne.

#19 2012-02-06 19:06:57

tebro57
New member

Dziewczyny ,a czy ktoras z was pracowala juz z firma Private Care 24 z Torunia? Co to za firma? Czy sa wiarygodni?

#20 2012-02-08 22:23:12

dobramiłakobieta
New member

Witam.Kochane opiekunki,mam pytanie gdyz chce zaczac współprace z firmą HEART24 ale z tego co wiem to firma ta ma siedzibe w Warszawie,interesuje mnie czy firma ta ma "filie"na terenie kraju?chodzi mi o to że gdybym chciała podpisac z nimi umowe to czy musze jechac do Warszawy bo mam dosyć dalego.Dziekuje z góry za odpowiedzi:)

#21 2012-02-08 23:00:07

ulkaer
Member

Dobramiłakobieta ja nie wiem czy mają siedzibę gdzie indziej ale chyba nie musisz do nich jechać, żeby podpisać umowę. a jak rozwiążesz problem ubezpieczenia bo oni ubezpieczają tylko wtedy, kiedy jesteś w niemczech a jak jesteś w polsce to nie masz ubezpieczenia. pytam bo też chciałabym z nimi podpisać umowę muszę być ubezpieczona nawet jak jestem w polsce hmm

#22 2012-02-09 00:15:36

dobramiłakobieta
New member

ulkaer:)nie wiedziałam o tym,w sumie to dopiero jestem na etapie wybierania jakiejkolwiek firmy,rzecz jasna uczciwej.Nie rozumiem dlaczego nie ma ubezpieczenia w Polsce bo chyba daja jakieś dłuzsze umowy?czy tylko pojedyncze wyjazdy?

#23 2012-02-21 10:18:02

nata
New member

wyjeżdżam z firmą medipe z wrocławia, czy ktoś ma jakieś doświadczenie? będę wdzieczna za wszelkie informacje

#24 2012-04-11 10:24:07

HALINA1375
Member

Samarytanin - bardzo niskie  zarobki, Amicus_senior jest w porządku ma ciekawe miejsca  pracy i stały kontakt, Heart 24 - ostrożnie, nie wyplacaja wynagrodzeń, oraz nie odprowadzają całego ZUSU o czym sami piszą.

#25 2012-04-11 10:26:48

HALINA1375
Member

dobramiłakobieta napisał:

Witam.Kochane opiekunki,mam pytanie gdyz chce zaczac współprace z firmą HEART24 ale z tego co wiem to firma ta ma siedzibe w Warszawie,interesuje mnie czy firma ta ma "filie"na terenie kraju?chodzi mi o to że gdybym chciała podpisac z nimi umowe to czy musze jechac do Warszawy bo mam dosyć dalego.Dziekuje z góry za odpowiedzi:)

Uważaj na nich to są ci sami właściciele co Time Work z Bydgoszczy poczytaj na goworku opinie o nich,nie odprowadzają ZUSU,...... ja bym nie pojechała,wynagrodzenie b.małe...jeśłi je dostaniesz

#26 2012-04-11 10:29:23

HALINA1375
Member

Anka Rose napisał:

Dokładnie. Ale może to być dosyć bolesne.

Dlaczego nie piszesz konkretnie,dziewczyny na goworku są konkretne,

#27 2012-04-11 11:04:06

kora72
New member

Hej Kbietki
Ma może któraś z Was doświadczenie z firmą prosenior24?
Pilnie szukam pracy i chyba tylko tam mam na tem moment szansę, ale nie wiem co o nich sądzić?

#28 2012-04-11 16:48:00

kasia63
Member

pojechalam z malej i malo znanej firmy i poki co jestem zadowolona,nie wszystko mi sie podoba do konca ale grunt ze kasa jest na czas i praca legalna.jesli ktos chce namiary to prosze na email pisac -bo jak podam to zaatakujecie ze podstawiona osoba z firmy.......tez bym moze tak zareagowala.Juz kilku osobom namiary podalam ,wiem tez ze jest na forum ze 2 co juz przede mna pojechay i sa zadowolone.Firma jest uczciwa,prowadzi ja dziewczyna co sama jezdzila,naprawde spoko.

#29 2012-04-26 14:25:03

elka19692
Member

Hej Kasiu, podaje swego e maila w sprawie namiarow na te firme  elanek4@op.pl dzieki

#30 2012-05-16 14:42:32

Nata79
Member

Cześć,
pisałyście,że z firmą nie trzeba się spotykać przed podpisaniem umowy-czy to jest bezpieczne? Wolę wiedzieć z kim oc podpisuje,bo to wiadomo? oni zawsze coś małym drukiem dopiszą,takl miałam w przypadku pierwszej firmy-dobrze że się zorientowałam  zanim podpisałam.
Słyszałam też że Inter kadra kiedyś była super-ale ponoć jakiś rozłam tam był i sie zarząd nie mógł  dogadać. Ja teraz jeżdze z małą firmę,ale  dzieki temu znam ich i jest spoko, bez problemów mam legalną umowe,składki i ubezpiecznie jest to najważńiejsze. Jak potrzebowałam umowe o prace to bez problemu dostałam, tylko bardzo pilnują żeby do innych fim sie nie zgłaszać. Ale co tam,póki nie wywiną nic to będe z nimi.
Jakby ktos chciał info to na priv.

Pozdrawiam dziewczyny!

#31 2012-05-16 15:40:13

wampirek
Member
Od: slaskie

Hej Nata mozesz dac namiary na te firme? prosze...polap711@interia.pl  pozdrowienia!

#32 2012-05-17 00:14:30

image123456
Member

CZYTALAM CO NAPISALAS NATA 79 ZE JEZDZISZ Z JAKAS MALA FIRMA , MOGLA BYS MI DAC JJ NAMIARY BYLA BYM WDZIECZNA AGAWAR100@WP.PL

#33 2012-05-17 08:07:04

Nata79
Member

image123456 ,wampirek-wysłałam na podane adresy.smile

#34 2012-05-20 21:03:35

aska1973
New member

Witajcie kobietki, a słyszał może ktoS coś o firmie Secursenior , z góry dziękuje

#35 2012-05-23 23:13:57

opiekunka75
New member

Witajcie dziewczęta. Czy któraś z was wyjeżdżała już z gowork ?Jestem już wprawdzie z nimi w trakcie organizowania wyjazdu podpisałam umowę, chociaż dla mnie troszkę dziwnie brzmiała. Jadę na na dwa miesiące i jak na początek to chyba źle nie proponują. Trochę się na forum oczytałam i z tego co widzę to chyba 1100 do jednej osoby nie jest tak mało przy moim dość dobrym niemieckim ? Nata79 czy mogłabyś i mi przesłać kontakt do firmy, którą polecasz. Może jak nie będę zadowolona z goworku pojadę z tamtą... Dziękuję za informację... Fajnie , że takie forum istnieje. Pozdrawiam

#36 2012-05-24 10:57:18

jakniew
Member

opiekunka75 napisał:

Witajcie dziewczęta. Czy któraś z was wyjeżdżała już z gowork ?Jestem już wprawdzie z nimi w trakcie organizowania wyjazdu podpisałam umowę, chociaż dla mnie troszkę dziwnie brzmiała. Jadę na na dwa miesiące i jak na początek to chyba źle nie proponują. Trochę się na forum oczytałam i z tego co widzę to chyba 1100 do jednej osoby nie jest tak mało przy moim dość dobrym niemieckim ? Nata79 czy mogłabyś i mi przesłać kontakt do firmy, którą polecasz. Może jak nie będę zadowolona z goworku pojadę z tamtą... Dziękuję za informację... Fajnie , że takie forum istnieje. Pozdrawiam

Nie masz na co narzekać, 1100 to całkiem przyzwoita płaca jesli oczywiście piszesz o kwocie netto.

#37 2012-05-25 12:39:07

Nata79
Member

opiekunka75 napisał:

Opiekunko75-podaj mejla wyśle na priv:).. Nie ma sensu reklamy robić
Pzdrawiam!

#38 2012-06-12 17:26:08

juskuc89
New member

Nata79 napisał:

opiekunka75 napisał:

Opiekunko75-podaj mejla wyśle na priv:).. Nie ma sensu reklamy robić
Pzdrawiam!

Hej Nata79, czy mogłabyś również i mi podać nazwę i kontakt do firmy z której jeździsz?? Chcę jechać pierwszy raz za granicę do pracy jako opiekunka, a opinie sa tak rózne że az ciężko podjąć decyzję wink
Mój mail: juskuc89@wp.pl

#39 2012-07-31 16:50:23

Tina
New member

witajcie dziewczyny jestem nowa na forum ,i szukam namiary na na agencje z legalną pracą,pracowałam 6 lat na czarno z dobrej agencji ale muszę dorobić do emerytury może ktoś mi pomoże mogą być namiary na niemieckie agentury pozdrawiam i z góry dziękuję

#40 2012-08-18 17:39:54

myszor
Member

Ja pracowałam z Private Care24 z Torunia!!!nie polecam,okradli mnie z pieniędzy zabrali 150 euro z wypłaty!!!jak byłam u rodziny to ani razu nie  zadzwonili do mnie czy żyje a byłam tam przez 3 miesiące zero ubezpieczenia zdrowotnego i innych dokumentów potrzebnych zagranicą.jak się żle poczułam bo stary dziad pryskał w chałupie Muchozolem lub jakimiś innymi środkami z truciznami i się żle poczułam to nawet nie mogłam skorzystac z pomocy lekarz musiałam sama się leczyć odtruwac i spieprzać z tej chałupy na świerze powietrze bo dziad był chyba o niezdrowym rozumie!!

#41 2012-08-30 10:45:37

woia70
Member

Tina, jak emerytura to Helper 24 odprowadza skłądki od średniej krajowej, możesz spytać tam o ofertę pracy dla Opiekunki

Ostatnio edytowany przez woia70 (2012-08-30 11:16:19)

#42 2012-10-24 15:04:47

zaczarownica
New member

Witam dziewczyny!Przeczytalam o Gowork i ja nie polecam!Byłam od nich w Holandii u leżącego-nie dość,że na miejscu okazało sie,że opiekunki mają mu robic codziennie lewatywę własnym palcem(sic!) to nie wypłacili mi 377 euro po zjeżdzie i nie odprowadzali składek!

#43 2012-10-24 15:08:21

Dorcia2
Member

Co palcem??? a rury żadnej tam pod ręka nie miały??....szok...

#44 2012-10-24 17:12:38

krysta63
Member

hahahaa ale się uśmiałam,lewatywe palcem? o Matko i córko-nigdy bym tego nie zrobiła.

#45 2012-10-24 18:50:41

pigwa
Member

Lewatywa polega na wlewaniu płynu doodbytniczo.Wkładanie palca tam to jednak nie lewatywa.Było kawałek mydełka tam wcisnąć.Efekt podobny.Tak słyszałam-doświadczenia nie mam.

#46 2012-10-24 19:33:45

simona1961
Member

pigwa napisał:

Lewatywa polega na wlewaniu płynu doodbytniczo.Wkładanie palca tam to jednak nie lewatywa.Było kawałek mydełka tam wcisnąć.Efekt podobny.Tak słyszałam-doświadczenia nie mam.

Z mydełkiem doświadczenie mam ja. Były to czasy, kiedy byłam piękna i młoda i wczasowałam się w bułgarskim kurorcie wraz z przyjaciółmi. Tak zwane zaparcia towarzyszą mi od niemowlęctwa , a szczególnie na wyjazdach. Umęczona tym ponad miarę skorzystałam z porady kolezanki, pielęgniarki z zawodu i zaaplikowałam sobie mały kawałeczek mydełka......Fa, zakupionego w Pewexie. No cóż, nie dosyć, że nie pomogło, to jeszcze w sekundzie oblał mnie pot zimny, nastepnie gorący, pieczenie takie, że nie wiedziałam co począć z tą jakże strategiczną częścią ciała, aby tylko pozbyć się tych przykrych konsekwencji uzycia  mydełka sad
Po czasie dowiedziałam się , że mydełko owszem, ale w ostateczności i tylko szare pt. Biały Jeleń, żadne tam pachnące, jak kwiatki na łące. wink
Jako osoba w tym temacie doświadczona odradzam zdecydowanie smile

A mówiąc całkiem powaznie, to w aptece jest do kupienia specjalny płyn z aplikatorem i to się wstrzykuje tam .....gdzie słońce nie dochodzi. Podobno ma pomóc, mojej babci nie pomogło, może źle wstrzyknełam? Nie jestem pielęgniarką i takie czynnosci mnie przerastają!

#47 2012-10-24 20:20:09

pigwa
Member

big_smile Simona-albo mydełko Fa za ostre albo Twoja szaowna za delikatna była:D
Ja tam generalnie jestem za suszonymi śliwkami.Działa.A jeszcze jak to woda popić-murowane.Ogólnie warzywa i owoce zjadac-pomaga.

#48 2012-10-24 20:41:12

iza46
Member

simona1961 napisał:

pigwa napisał:

Z mydełkiem doświadczenie mam ja. Były to czasy, kiedy byłam piękna i młoda i wczasowałam się w bułgarskim kurorcie wraz z przyjaciółmi. Tak zwane zaparcia towarzyszą mi od niemowlęctwa , a szczególnie na wyjazdach. Umęczona tym ponad miarę skorzystałam z porady kolezanki, pielęgniarki z zawodu i zaaplikowałam sobie mały kawałeczek mydełka......Fa, zakupionego w Pewexie. No cóż, nie dosyć, że nie pomogło, to jeszcze w sekundzie oblał mnie pot zimny, nastepnie gorący, pieczenie takie, że nie wiedziałam co począć z tą jakże strategiczną częścią ciała, aby tylko pozbyć się tych przykrych konsekwencji uzycia  mydełka sad
Po czasie dowiedziałam się , że mydełko owszem, ale w ostateczności i tylko szare pt. Biały Jeleń, żadne tam pachnące, jak kwiatki na łące. wink
Jako osoba w tym temacie doświadczona odradzam zdecydowanie smile

A mówiąc całkiem powaznie, to w aptece jest do kupienia specjalny płyn z aplikatorem i to się wstrzykuje tam .....gdzie słońce nie dochodzi. Podobno ma pomóc, mojej babci nie pomogło, może źle wstrzyknełam? Nie jestem pielęgniarką i takie czynnosci mnie przerastają!

Na zaparcia super jest Microklist Rektallösung
Menge: 4 Stück/6.50euro/
Anbieter: Johnson & Johnson GmbH OTC
sa to tubki  z aplikatorem,ktory "tam"sie wklada dosyc drogie i rodziny krzywia sie .Wiec tylko wykwalifikowana pielegniarka moze oprozniac odbyt,stosuja specjalna wazeline z apteki.nam nie wolno tego robic.

#49 2012-10-24 20:54:58

krysta63
Member

przypomniała mi się piosenka-Mydełko FA
Ale ja kiedyś miałam dziadka co to miał tez takowe problemy i jego żona kazała aby podać mu w takim  wypadku milchzucker-z Rosmanna lub DM.i to skutkowało jak najbardziej.Dawałam dziadkowi 2 i pół łyżeczki rozpuszczone w  wodzie i po kilku godz posiedzenie w WC zapewnione..Sama też sprubowałam tego,ale rewolucje miałam w brzuchu niesamowitą. ...na sto fajerek.

#50 2013-01-05 16:35:51

kasia63
Member

na tej stronce sa opinie bardzo wielu firm,

http://www.mypolonia.pl/index.php/opinie-firmy-opieka

#51 2013-01-05 16:50:14

krysta63
Member

kasia ,dzięki,fajowa stronka.Nie znałam jej przedtem

kasia63 napisał:

na tej stronce sa opinie bardzo wielu firm,

http://www.mypolonia.pl/index.php/opinie-firmy-opieka

#52 2013-01-05 17:58:20

myszor
Member

Kochane wszędzie dobrze gdzie nas niem!!!nie ma idealnej firmy to zleży od szczęścia gdzie firma nas da i do jakiej rodzinny i z jakimi problemami będzie nasz podopieczny,choroby,atmosfera w rodzinie i nastawienie do Polaków i naszej osoby,wkurz mnie to że taka firma robi kastingi dla Niemców,wysyłają nasze cv zdjęcia itp.A szwaby mają już kilkadziesiąt takich fotek C.V i z różnych firm i tylko przebierają nimi która im się bardziej spodoba!!!!a najgorsze są te koordynatorki pochodzenia polskiego co się czują panami i władcami i dla koleżanek z Polski i rodzinnki załatwiają dobre rodzinny niemieckie,bo tam gdzie dobrze to żadna inna opiekunki z firmy tam nie trafi bo się trzymają rękoma i nogami.... nie wpuści!!!! a firma ciągle nowe panie werbują i pchają tam gdzie inne z stamtąd uciekają.I dziwne że się tyle porobiło firm widać że jest to dobry interes!!!!ale myślę że większość tych firm małych i dużych ze sobą współpracują taka jest prawda i tak samo jest z tymi koordynatorkami bo też pracują dla kilka firm z Polski!!!a najgorsze jest to że nie mówią prawdy o rodzinie itp!!!!

#53 2013-01-05 18:46:45

jakniew
Member

Myszor, nie mówią prawdy bo dla nich się liczą finansowe korzyści a nas traktują jak maszynki na których zyskują kasę dla siebie. No, a jeśli trafi się nowe miejsce gdzie po raz pierwszy ma trafić opiekunka, to oczywiste, że nie sprawdzają tych miejsc, bazują jedynie na tym co rodzina w ankiecie napisze, a i oni też kit wciskają. Koleżanka trafiła w miejsce z którego po 2 tygodniach opiekunki zwiewały, bo babka była psychiczną choleryczką. Koleżanka kiedy dowiedziała się od pielęgniarek które do babki przyjeżdżały, że poprzednie opiekunki wytrzymywały do 2 tygodni, zaraz zadzwoniła do firmy ( dużej i znanej ) i wyrąbała im wszystko na temat zatajenia prawdy o miejscu w które ją wysłały. No, a panie z firmy udawały wieeeelkie zdziwienie. Ale wytrwała tam do końca, czyli 2 m-ce, bo tak się zaparła i babkę tak wzięła do wiwatu, że ta spuściła z tonu. Oczywiście ani myśli wrócić w to miejsce. Dostaje od rodziny sms-y by wróciła, bo opiekunki znowu uciekają od babki. Koleżanka na to, że pod warunkiem iż dopłacą jej szkodliwe za zszarpane nerwy:)smile. No, i.............. cisza z tamtej strony nastąpiła smilesmile.

#54 2013-01-05 20:53:30

myszor
Member

Te cipy z terenu Niemiec co się nazywają wielkimi paniami koordynatorkami biorą kasę od różnych firm z Polski,pracują na kilka frontach i nie są lojalne do firm z polski i do opiekunek zwykłe cwaniary!!!znalazły sobie szybki zarobek za naszą ciężką prace i się śmieją i wydzwaniają do niemieckich rodzin plotkują o nas wystawiają nam złe opinie do rodzin i firmy!!!

#55 2013-01-05 21:18:29

anitkak11
Member

myszor napisał:

Te cipy z terenu Niemiec co się nazywają wielkimi paniami koordynatorkami biorą kasę od różnych firm z Polski,pracują na kilka frontach i nie są lojalne do firm z polski i do opiekunek zwykłe cwaniary!!!znalazły sobie szybki zarobek za naszą ciężką prace i się śmieją i wydzwaniają do niemieckich rodzin plotkują o nas wystawiają nam złe opinie do rodzin i firmy!!!

Myszorku wysłałam Ci wiadomość na meila pozdrawiam:)

#56 2013-01-05 22:27:30

myszor
Member

to dawaj czekam na tego e-mail co masz ciekawego?

#57 2013-01-05 22:29:11

myszor
Member

może firmy pogonią te małpy co się bogacą na nas!

#58 2013-01-05 23:01:04

kryspinka
Member

myszor napisał:

może firmy pogonią te małpy co się bogacą na nas!

a bo nie wiesz że najgorsze to takie co troche wypłyneły na wierzch ,siedza juz na stałe kilka lat w niemczech i im sie wydaje że P. Boga za nogi już złapali ani to Polacy ani Niemcy sami nie wiedzą jak maja sie zachowywać dobrze że ja nie mam żadnego koordynatora a przynajmniej nic o takowym nie słyszałam.

#59 2013-01-05 23:07:26

myszor
Member

A w jakiej firmie pracujesz???bo najwięcej to pracuje dla Promedicy24!!!tych koordynatorek....

#60 2013-01-05 23:23:34

myszor
Member

Czy ktoś na tym forum może mi podać choć jedną firmę która odprowadza wszystkie składki ZUS i że jest umowa o pracę a nie śmieciowa???czekam może się jakaś wysili bo ja po 3 latach pracy w
promedica 24 nie mam nawet zasiłku,a składki emerytalne to pożal się Panie Boże może będę mieć emerytury 400zeta jak dożyje Tych lat!!!!

#61 2013-07-04 14:20:26

emilia
Member

Wyjazd na czarno może , ale nie musi skończyć się = nie otrzymaniem wypłaty, nieprzyjemnym traktowaniem, potrzebą lekarza u brakiem takiej możliwości skorzystania. Bardzo często opiekunki się z tym spotykają, niekiedy nawet z przemocą, i nie mają jak się bronić bo pracują nielegalnie.
Wyjazd legalny = ochrona, pewność wypłaty, opieka lekarska i interwencja w razie kłopotów!!! Pełne wsparcie i pomoc.
Medwork24.pl

#62 2013-07-04 14:29:46

emilia
Member

myszor napisał:

Kochane wszędzie dobrze gdzie nas niem!!!nie ma idealnej firmy to zleży od szczęścia gdzie firma nas da i do jakiej rodzinny i z jakimi problemami będzie nasz podopieczny,choroby,atmosfera w rodzinie i nastawienie do Polaków i naszej osoby,wkurz mnie to że taka firma robi kastingi dla Niemców,wysyłają nasze cv zdjęcia itp.A szwaby mają już kilkadziesiąt takich fotek C.V i z różnych firm i tylko przebierają nimi która im się bardziej spodoba!!!!a najgorsze są te koordynatorki pochodzenia polskiego co się czują panami i władcami i dla koleżanek z Polski i rodzinnki załatwiają dobre rodzinny niemieckie,bo tam gdzie dobrze to żadna inna opiekunki z firmy tam nie trafi bo się trzymają rękoma i nogami.... nie wpuści!!!! a firma ciągle nowe panie werbują i pchają tam gdzie inne z stamtąd uciekają.I dziwne że się tyle porobiło firm widać że jest to dobry interes!!!!ale myślę że większość tych firm małych i dużych ze sobą współpracują taka jest prawda i tak samo jest z tymi koordynatorkami bo też pracują dla kilka firm z Polski!!!a najgorsze jest to że nie mówią prawdy o rodzinie itp!!!!

Witam:) Reprezentuję Medwork24 i chętnie odpowiem na wszystkie pytania.  Składki odprowadzamy wszystkie łącznie z chorobową jeśli sobie ktoś życzy.od kwoty 1600zł. kartę EKUZ oczywiście w ramach ubezpieczenia zdrowotnego każda opiekunka otrzymuje, bo nie wyobrażamy sobie takiej sytuacji, że coś się dzieje a opiekunka musi z własnej kieszeni płacić za swoje zdrowie, na wyjeździe i pracy dla nas. Jesteśmy w stałym kontakcie, mailowym, sms-owym i telefonicznym z opiekunkami na wyjeździe i tymi, które czekają na zlecenia. Nigdy też nie mieliśmy problemu z wypłatami czy zmianie stawek pracy ( chyba , że zaszła PODWYŻKA PŁACY!) Osobiście jeździmy do opiekunek, bądź jeśli mają możliwość one dojeżdżają nie wysyłamy nikogo w ciemno, do innego przypadku niż przedstawiamy, a już na pewno nie wysyłamy kogoś z problemami z kręgosłupem do kogoś kogo trzeba dźwigać:) Dopasowujemy oferty do możliwości i oczekiwań naszych opiekunek. Wiemy, że jesteśmy od siebie zależni więc szanujemy się nawzajem i pomagamy.

#63 2013-07-04 14:46:30

jakniew
Member

emilia napisał:

Wyjazd na czarno może , ale nie musi skończyć się = nie otrzymaniem wypłaty, nieprzyjemnym traktowaniem, potrzebą lekarza u brakiem takiej możliwości skorzystania. Bardzo często opiekunki się z tym spotykają, niekiedy nawet z przemocą, i nie mają jak się bronić bo pracują nielegalnie.
Wyjazd legalny = ochrona, pewność wypłaty, opieka lekarska i interwencja w razie kłopotów!!! Pełne wsparcie i pomoc.
Medwork24.pl

Niekoniecznie emilio. Opiekunki pracujące  na czarno w razie kryzysowych sytuacji otrzymają pomoc od powstałych w Niemczech instytucji , które wezwane na pomoc działają skutecznie i interweniują . Temat ostatnio przerabiany w tym tygodniu na autentycznym przypadku.

Ostatnio edytowany przez jakniew (2013-07-04 14:49:52)

#64 2013-12-12 13:42:05

Amicus-Senior24
New member

Drogie Panie,
pozytywną opinię o mojej firmie wyraziła Pani, która wielokrotnie wyjeżdżała za moim pośrednictwem do Szwajcarii. Aktualnie współpracuję z kilkudziesięcioma Opiekunkami i żadna do tej pory nie zgłaszała jakichkolwiek zastrzeżeń.

Barbara45 Jeżeli ktoś publicznie szkaluje kogokolwiek, niech przynajmniej robi to zgodnie z zasadami ortografii, a jeśli jest człowiekiem uczciwym, niech się podpisze swoim nazwiskiem.
Czy pozytywną opinię umieścił właściciel można sprawdzić za pomocą IP, jeśli wie Pani co to jest.

Negatywne oceny umieszcza często nieuczciwa konkurencja oraz firmy likwidujące obraźliwe wpisy za pieniądze podszywające się pod Opiekunki i oczerniające pośredników.

Przy tej okazji zapraszam do współpracy i życzę Wesołych Świąt - Tomasz Jankowiak
http://www.amicus-senior24.com.pl/

#65 2013-12-12 19:26:54

amelia
Przyjaciel Forum

Amicus-Senior24 napisał:

Drogie Panie,
pozytywną opinię o mojej firmie wyraziła Pani, która wielokrotnie wyjeżdżała za moim pośrednictwem do Szwajcarii. Aktualnie współpracuję z kilkudziesięcioma Opiekunkami i żadna do tej pory nie zgłaszała jakichkolwiek zastrzeżeń.

Barbara45 Jeżeli ktoś publicznie szkaluje kogokolwiek, niech przynajmniej robi to zgodnie z zasadami ortografii, a jeśli jest człowiekiem uczciwym, niech się podpisze swoim nazwiskiem.
Czy pozytywną opinię umieścił właściciel można sprawdzić za pomocą IP, jeśli wie Pani co to jest.

Negatywne oceny umieszcza często nieuczciwa konkurencja oraz firmy likwidujące obraźliwe wpisy za pieniądze podszywające się pod Opiekunki i oczerniające pośredników.

Przy tej okazji zapraszam do współpracy i życzę Wesołych Świąt - Tomasz Jankowiak

Hehe...Panie Tomku, wstydził by się pan pouczać opiekunki o zasadach ortografii. Opiekunki, to nie polonistki, choć są między innymi osoby po studiach, poloniści, germaniści itp. ale od żadnej opiekunki nie wymaga się doskonałej znajomości języka polskiego. (nawet prezydentowi wolno się mylić).

Nie znam Pana firmy ani Pana i nie jest mi potrzebna taka znajomość. 
Nie ma tutaj  wymogu przedstawiania się z imienia i z nazwiska i pana uwagi w tym względzie nie są na miejscu.
Wychodzi pan z założenia, że najlepszą obroną jest atak? To się Panu nie udało. W moim mniemaniu nie tylko pan nie obronił firmy ale wykazał się arogancją. Skąd my to znamy?

#66 2013-12-12 19:31:09

Opieeekunka
Member

A kto nie wie co tj IP,Pan niech sobie zartow nie robi,bo o braku wychowania nie wspomne.

#67 2013-12-12 19:36:54

Opieeekunka
Member

Amicus-Senior24 napisał:

Drogie Panie,

Lepiej  niech sie Pan nie wymadrza.zapraszam do wspolpracy,chyba siebie Pan zaprasza.Udaje sie zauwazyc,ktora firma ma malo chetnych osob do opieki,bo jako pierwszy Pan wspomnial o swojej agencji.Lepiej niech skonczy Pan ze straszenem opiekunek sadami jesli sa ciezkie stany Pan do opieki a tak poza tym wyzywa sie Pan na opiekunkach,zero profesjonaizmu.Jeszcze dobrze by bylo,zeby wynagrodzenie sie Opiekunce zgadzalo.

#68 2013-12-12 19:40:20

Opieeekunka
Member

Amicus-Senior24 napisał:

Drogie Panie,

Powiem Panu,ze wiele firm jest lepszych niz Pana firma.

#69 2013-12-12 20:23:20

Opieeekunka
Member

malagosia napisał:

cytuję:"Lepiej  niech sie Pan nie wymadrza.zapraszam do wspolpracy,chyba siebie Pan zaprasza.Udaje sie zauwazyc,ktora firma ma malo chetnych osob do opieki,bo jako pierwszy Pan wspomnial o swojej agencji.Lepiej niech skonczy Pan ze straszenem opiekunek sadami jesli sa ciezkie stany Pan do opieki a tak poza tym wyzywa sie Pan na opiekunkach,zero profesjonaizmu.Jeszcze dobrze by bylo,zeby wynagrodzenie sie Opiekunce zgadzalo".

Też macie wrażenie że to jakiś sześciolatek ( nie ubliżając dzieciakowi) pisze te posty.
Poza tym ten styl pisany i tok myślenia...

Tak,niemozliwe.Co Ty nie powiesz.

#70 2013-12-12 20:33:31

Opieeekunka
Member

Malagosia
Kolezanko bardzo dziekuje za Twoj komentarz.
Szczerze pwoiedziawszy nigdy nie staram sie nikomu zrobic przykrosci ale inni ludzie sie z tym nie licza.

#71 2013-12-14 12:12:12

Amicus-Senior24
New member

Droga Pani!
Gwoli ścisłości odpisałem tylko dlatego, że pojawiły się tu oszczerstwa na temat mojej firmy. Myli się pani, prezydent musi znać zasady ortografii, a to, że ich nie zna, jest raczej smutne. Należy pisać w miarę gramatycznie, bo niektórych postów tutaj po prostu nie da się zrozumieć. Poza tym, program komputerowy podkreśla błędy, więc nawet nie będąc polonistą można pisać poprawnie.
Nie potrzebuję reklamy, a odpowiadałem jedynie na nieprawdziwe zarzuty.

#72 2013-12-14 12:29:52

amelia
Przyjaciel Forum

Amicus-Senior24 napisał:

Droga Pani!
Gwoli ścisłości odpisałem tylko dlatego, że pojawiły się tu oszczerstwa na temat mojej firmy. Myli się pani, prezydent musi znać zasady ortografii, a to, że ich nie zna, jest raczej smutne. Należy pisać w miarę gramatycznie, bo niektórych postów tutaj po prostu nie da się zrozumieć. Poza tym, program komputerowy podkreśla błędy, więc nawet nie będąc polonistą można pisać poprawnie.

Panie Tomku, my się rozumiemy, a to forum jest dla nas- opiekunek a pan nie musi tutaj nic rozumieć. Przecież do tego trzeba mieć trochę empatii, a panu tego brak.

Niech pan raczej dalej zajmuje się liczeniem zysków w firmie.

Co do prezydenta, to inną sprawą jest to, co musi a inną inną sprawą jest to, co robi, ważne by się dobrze miał. big_smile

Hmm, zasady pisowni? A wiadomo jest panu, że niektórzy piszą na niemieckich klawiaturach?........zapewne nie? przecież to jest takie skomplikowane!

Jeszcze raz powtarzam, nie pana rolą jest uczenie nas zasad pisowni oraz rozumienie naszego forum!

#73 2013-12-14 13:14:12

Opieeekunka
Member

Do Malagosi.
Droga Kolezanko.Mysle,ze przesadzilas i to bardzo "nie ublizajac dzieciakowi".Nastepnym razem jesli zamierzasz cos napisac to licz sie z tym.

#74 2013-12-14 18:16:17

ewal8
Member

Amicus-Senior24 napisał:

Droga Pani!

No, jeżeli Pan nie jest w stanie odczytać tego, co my tu piszemy, to nasuwa mi się tylko jeden wniosek: nie jest to miejsce raczej dla Pana, bo my tu doskonale jesteśmy w stanie się porozumiewać, nawet jak któraś napisze coś niegramatycznie lub nie zawsze z zasadami ortografii. 

Oczywiście, jako właściciel agencji ma Pan prawo się bronić, ale sięganie po broń typu gramatyka czy zasady ortografii raczej strzału w dziesiątkę nie rokuje. Nie znam Pana agencji i daleko mi do ferowania jakichkolwiek opinii o kimś, z kim nie współpracowałam, ale odniosłam niestety bardzo negatywne wrażenie po Pana wpisie. Przykro mi.

Niemniej jednak pozdrawiam i troszkę pokory oraz szacunku życzę wobec osób, którym, bądź co bądź, zawdzięcza Pan spore dochody.

#75 2014-01-10 11:26:41

jolka44
New member

kasia63 napisał:

pojechalam z malej i malo znanej firmy i poki co jestem zadowolona,nie wszystko mi sie podoba do konca ale grunt ze kasa jest na czas i praca legalna.jesli ktos chce namiary to prosze na email pisac -bo jak podam to zaatakujecie ze podstawiona osoba z firmy.......tez bym moze tak zareagowala.Juz kilku osobom namiary podalam ,wiem tez ze jest na forum ze 2 co juz przede mna pojechay i sa zadowolone.Firma jest uczciwa,prowadzi ja dziewczyna co sama jezdzila,naprawde spoko.

Kasiu jestem tu nowa i chcę wyjechać do Niemiec ale nie mogę się zdecydować z jakiej firmy więc proszę podaj mi namiary tej małej firmy.Z góry dziękuję.jolka-mirka@o2.pl

#76 2014-01-10 14:25:50

jolka44
New member

Miłe dziewczyny co powiedzie o firmie Perfekton z Sopotu?
Płacą na czas a koszty podróży oddają?
Pozrawiam Was wszyskie

Ostatnio edytowany przez jolka44 (2014-01-10 14:26:43)

#77 2014-01-10 16:57:50

Tosia
Member

Znajdź wątek z marcelinką, napisz do niej na pocztę. Była na wyjeździe z tą firmą. Jest szansa na wiarygodne informacje. Powodzenia

#78 2014-01-10 19:34:01

kasia1656
New member

jolka44 napisał:

kasia63 napisał:

Kasiu jestem tu nowa i chcę wyjechać do Niemiec ale nie mogę się zdecydować z jakiej firmy więc proszę podaj mi namiary tej małej firmy.Z góry dziękuję.jolka-mirka@o2.pl

WITAJ KASIA CZY I MI MOGLABYS PODAC NAMIARY NA TWOJA FIRME? DZIEKUJE I POZDRAWIAM kasia1656@onet.eu

#79 2014-01-28 10:33:25

Kruszyna
New member

jolka44 napisał:

kasia63 napisał:

Witaj Kasiu smile
Czy i ja mogłabym poprosić o namiary na tą firmę? Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry Ci dziękuję smile Mój mail grazyna1956@o2.pl
Miłego dnia smile

#80 2014-01-28 11:15:43

kasia63
Member

Kruszyna napisał:

jolka44 napisał:

kasia63 napisał:

Witaj Kasiu smile
Czy i ja mogłabym poprosić o namiary na tą firmę? Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry Ci dziękuję smile Mój mail grazyna1956@o2.pl
Miłego dnia smile

Dziewczyny-wyciągnełyscie starego posta -z ta firmą byłam b.dawno-obecnie pracuje samodzielnie  na polska dz.gosp.
Ta firma to Betreuung z Kłodzka-namiary w necie.Wtedy trzeba było mieć dz.gosp.-jak jest teraz nie wiem.Pozdrawiam:)

#81 2014-01-28 14:46:12

Kruszyna
New member

Dziękuję Kasiu za odpowiedź smile
Miłego dnia smile

#82 2014-08-01 17:26:49

Primavera50
New member

Witam wszystkich czy ktoś pracował z firmą SICURSENIOR może ktoś napisze o tej firmie jak to tam wygląda

#83 2014-08-01 17:51:50

amelia
Przyjaciel Forum

Primavera50 napisał:

Witam wszystkich czy ktoś pracował z firmą SICURSENIOR może ktoś napisze o tej firmie jak to tam wygląda

Reklamujesz firmę czy masz ochotę wyjechać  do opieki a może książkę piszesz?

#84 2014-08-10 18:51:50

ST
Member

"Z jaką firmą najlepiej wyjechać za granicę?" - no właśnie!, oto jest pytanie, którym być może już niedługo będę zainteresowany (jeśli dotychczasowa firma nie zaakceptuje moich warunków).  Nie czytałem całego wątku, bo ten temat musi być przecież aktualizowany na bieżąco: ciągle przybywa nowych firm, niektóre pewnie są godne polecenia, a z kolei inne schodzą na psy sad ;(  Poza tym po okresie wakacyjnym, wiele osób wyjeżdżając na opiekę, pewnie będzie się zastanawiać, czy jechać z dotychczasową firmą, czy może zmienić na lepszą? (oby!wink). 
Oczywiście proszę o wpisy osoby "zasiedziałe" i udzielające się na niniejszym forum, by świeżo zarejestrowane "niby-opiekunki" nie zaśmiecały tego miejsca reklamami wink
Co do mnie, to sięgając wstecz (gdy chciałem wyjechać), wynotowałem sobie takie polecone firmy:
APN-Opole,  Aterima-Kr,  EuropaCare24-Kr,  Interkadra-Kr,  Medipe-Wrc,  Pronobel-?,  ProSenior-Wwa,  Seniovita-Gdynia,  SHN-Gliwice.
  Dla mnie osobiście dość istotne jest, że firma znajduje się (lub ma przedstawiciela) w Krakowie i mogę ją na własne oczy oglądnąć.  W rachubę wchodzą też firmy, do których wręcz przeciwnie - wcale nie muszę jechać wink  Natomiast nie wyobrażam sobie podróży do odległego miasta tylko po to, by podpisać (lub nie wink) Umowe-Zlecenie na 2mce.
  Tak więc co do tej "mojej listy" - jakie jeszcze firmy dopisać?  A może coś już nieaktualne, albo wręcz niezasłużenie wpisane od początku???  Forum to miejsce do umieszczania własnych opinii, również o innych firmach i nie ma nic wspólnego z tajemnicami, które przysięgliśmy chronić podpisując nasze umowy. Tak wiec śmiało.... wink
PS: a jak ktoś już b.strachliwy, to proszę na priv smile   (potem ja wpiszę, nie mówiąc od kogo dostałem big_smile ).

#85 2014-08-19 10:43:53

Primavera50
New member

Tekla   witajcie szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech i tak patrze po necie którą to firmę wybrać i tak wszystkie firmy oferują dobre zarobki i legalne zatrudnienie wiecie WSZYSTKIE FIRMY KŁAMIĄ JAKIE LEGALNE ZATRUDNIENIE JAK WYSYŁAJĄ NA UMOWĘ ZLECENIE TO JEST UMOWA SMIECIOWA A ZAROBKI JAKIE PROPONUJĄ TO POŻAL SIĘ BOŻE TA OSOBA  CO MNIEJ MÓWI TO PROPONUJĄ NIEKTÓRE FIRMY 800EURO DO 930 EURO TO JEST JAKAŚ PARANOJA  A PRZECIEŻ TA OSOBA CO MNIEJ MÓWI PO NIEMIECKU PRACUJE TAK SAMO  TACO MÓWI TROCHĘ LEPIEJ. DZIEWCZYNY NIE DAWAJCIE SIĘ NABIJAĆ W BUTELKĘ ,WSZYSTKIE FIRMY MYŚLĄ TYLKO O SOBIE I SOBIE NABIJAĆ KASĘ . PRACA OPIEKUNKI JEST CIĘŻKA 24 GODZ . NA DOBĘ JESTEŚCIE DO DYSPOZYCJI CAŁY CZAS  . POWINNIŚMY ZARABIAĆ 1500 EURO NA DZIEŃ DOBRY NIEMCY PŁACĄ FIRMĄ 2,000EURO ZA OSOBE A WAM PŁACĄ GROSZE HAŃBA !!!!!!!!

#86 2014-08-19 10:51:05

urszula47
Member

Primavera50 napisał:

Tekla   witajcie szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech i tak patrze po necie którą to firmę wybrać i tak wszystkie firmy oferują dobre zarobki i legalne zatrudnienie wiecie WSZYSTKIE FIRMY KŁAMIĄ JAKIE LEGALNE ZATRUDNIENIE JAK WYSYŁAJĄ NA UMOWĘ ZLECENIE TO JEST UMOWA SMIECIOWA A ZAROBKI JAKIE PROPONUJĄ TO POŻAL SIĘ BOŻE TA OSOBA  CO MNIEJ MÓWI TO PROPONUJĄ NIEKTÓRE FIRMY 800EURO DO 930 EURO TO JEST JAKAŚ PARANOJA  A PRZECIEŻ TA OSOBA CO MNIEJ MÓWI PO NIEMIECKU PRACUJE TAK SAMO  TACO MÓWI TROCHĘ LEPIEJ. DZIEWCZYNY NIE DAWAJCIE SIĘ NABIJAĆ W BUTELKĘ ,WSZYSTKIE FIRMY MYŚLĄ TYLKO O SOBIE I SOBIE NABIJAĆ KASĘ . PRACA OPIEKUNKI JEST CIĘŻKA 24 GODZ . NA DOBĘ JESTEŚCIE DO DYSPOZYCJI CAŁY CZAS  . POWINNIŚMY ZARABIAĆ 1500 EURO NA DZIEŃ DOBRY NIEMCY PŁACĄ FIRMĄ 2,000EURO ZA OSOBE A WAM PŁACĄ GROSZE HAŃBA !!!!!!!!

To my wiemy:lol: dlatego po odpowiednim czasie wiele z nas podpisuje umowe z rodzina lub zaklada dzialalnosc i wtedy sama sobie ustala warunki wspolpracy.Sa firmy gdzie potrafia zaplacic Zus od sredniej krajowej i netto ponad 1000euro,jednak lepiej z czasem wolnym jest gdy rodzina zatrudni bezposrednio.

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2014-08-19 10:54:51)

#87 2014-08-19 18:48:23

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

ST napisał:

"Z jaką firmą najlepiej wyjechać za granicę?" - no właśnie!, oto jest pytanie, którym być może już niedługo będę zainteresowany (jeśli dotychczasowa firma nie zaakceptuje moich warunków).  Nie czytałem całego wątku, bo ten temat musi być przecież aktualizowany na bieżąco: ciągle przybywa nowych firm, niektóre pewnie są godne polecenia, a z kolei inne schodzą na psy sad ;(  Poza tym po okresie wakacyjnym, wiele osób wyjeżdżając na opiekę, pewnie będzie się zastanawiać, czy jechać z dotychczasową firmą, czy może zmienić na lepszą? (oby!wink). 
Oczywiście proszę o wpisy osoby "zasiedziałe" i udzielające się na niniejszym forum, by świeżo zarejestrowane "niby-opiekunki" nie zaśmiecały tego miejsca reklamami wink
Co do mnie, to sięgając wstecz (gdy chciałem wyjechać), wynotowałem sobie takie polecone firmy:
APN-Opole,  Aterima-Kr,  EuropaCare24-Kr,  Interkadra-Kr,  Medipe-Wrc,  Pronobel-?,  ProSenior-Wwa,  Seniovita-Gdynia,  SHN-Gliwice.
  Dla mnie osobiście dość istotne jest, że firma znajduje się (lub ma przedstawiciela) w Krakowie i mogę ją na własne oczy oglądnąć.  W rachubę wchodzą też firmy, do których wręcz przeciwnie - wcale nie muszę jechać wink  Natomiast nie wyobrażam sobie podróży do odległego miasta tylko po to, by podpisać (lub nie wink) Umowe-Zlecenie na 2mce.
  Tak więc co do tej "mojej listy" - jakie jeszcze firmy dopisać?  A może coś już nieaktualne, albo wręcz niezasłużenie wpisane od początku???  Forum to miejsce do umieszczania własnych opinii, również o innych firmach i nie ma nic wspólnego z tajemnicami, które przysięgliśmy chronić podpisując nasze umowy. Tak wiec śmiało.... wink
PS: a jak ktoś już b.strachliwy, to proszę na priv smile   (potem ja wpiszę, nie mówiąc od kogo dostałem big_smile ).

APN Opole - moja pierwsza firma. Naprawdę była świetna (była, to 2007 był) na Boże narodzenie dodatkowo 400 Euro dała - to nie pomyłka 400 Euro. Potem się urwało bo nie było zapotrzebowania na facetów - firma istnieje nadal czasami dzwoni, ale się TU zasiedziałem

#88 2014-08-20 01:45:34

simona1961
Member

Z własnego doświadczenia - firma Work Express , umowa o pracę, skladki od średniej krajowej, wynagrodzenie 1000 euro przy dobrze komunikatywnym jezyku, proponuję targowac się, aby utargowac jak najwięcej. Ja trafiałam na bardzo dobre sztele, ale ........ ustawiałam je po swojemu, no taki mam jakis dar do zjednywania sobie ludzi. Od kilku lat nie pracuje już z tą firmą, ale ....... wspomnienia mam dobre i firma o.k.
Trzeba pilnowac ekwiwalentu za urlop . To nie jest trudne, wystarczy sprawdzić kurs euro  w przedostatnim dniu miesiaca i policzyć sobie.
Gdyby więcej płacili, pracowałabym z nimi do dziś.

#89 2014-08-20 09:17:25

Herz24
New member
Od: Bydgoszcz

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PANIE W WIEKU OD 25 DO 60 LAT, CHCĄCE PODJĄĆ SIĘ PRACY W CHARAKTERZE OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH.
Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. Uważamy, że najważniejsza jest długotrwała, owocna dla obu stron współpraca, dlatego dla naszych Opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę:
•    Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
•    Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
•    Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
•    Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
•    Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
•    Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
•    Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
•    Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
•    Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;
Wymagamy od Ciebie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Uwierz w Siebie! Znasz język lepiej niż Ci się wydaje, pozwól to potwierdzić naszemu Doradcy!
Kontakt:
HERZ 24 Sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 533-304-741,
e-mail: magdalena.borowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

#90 2014-08-20 12:18:10

amelia
Przyjaciel Forum

Herz24 napisał:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PANIE W WIEKU OD 25 DO 60 LAT, CHCĄCE PODJĄĆ SIĘ PRACY W CHARAKTERZE OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH.
Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. Uważamy, że najważniejsza jest długotrwała, owocna dla obu stron współpraca, dlatego dla naszych Opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę:
•    Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
•    Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
•    Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
•    Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
•    Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
•    Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
•    Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
•    Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
•    Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;
Wymagamy od Ciebie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Uwierz w Siebie! Znasz język lepiej niż Ci się wydaje, pozwól to potwierdzić naszemu Doradcy!
Kontakt:
HERZ 24 Sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 533-304-741,
e-mail: magdalena.borowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

Co? Uważacie ,że opiekunki to debilki? trzeba trzy razy powtarzać?

Reklama