2 miesięczna nauka języka dla opiekunek ze śląska

Witam serdecznie, mam możliwość zorganizowania intensywnego kursu języka niemieckiego z naciskiem na dialogi pomiędzy opiekunem a podopiecznym w okresie sierpień,wrzesień...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2013-07-18 15:16:26

2 miesięczna nauka języka dla opiekunek ze śląska

Witam serdecznie,
mam możliwość zorganizowania intensywnego kursu języka niemieckiego z naciskiem na dialogi pomiędzy opiekunem a podopiecznym w okresie sierpień,wrzesień.Zajęcia 5 razy w tygodniu (pon-pt) po 4 godz lekcyjne(4x40 min.)Zajęcia mogą się odbywać w Katowicach w siedzibie firmy lub Goczałkowicach-Zdrój gdzie udostępniam lokal lub w sąsiednich miejscowościach jeśli dałoby się zorganizować darmowy lokal.Cenę na 10 uczestników poznam 24 lipca,nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd ale powinna się mieścić w przedziale 1000-1200 zł za uczestnika.Moje ogłoszenie ma charakter prywatny,ponieważ sama potrzebuje nauczyć się języka pomyślałam,że skoro można wynegocjować niższą cenę oraz indywidualne warunki to może znajdą się Panie lub Panowie chętni.Pozdrawiam serdecznie Izabela Krawczyńska
tel:791008315

Artykuł opublikowany przez : ciuska2
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2013-07-19 11:43:47

poziomka
Member

Re: 2 miesięczna nauka języka dla opiekunek ze śląska

Pani Izo!

Pisze Pani, że,,'..,, że sama potrzebuje się nauczyć języka.." a jednocześnie, że ma Pani możliwość zorganizowania intensywnego kursu języka niemieckiego.
Proszę się nie gniewać, ale nie bardzo rozumiem, dlaczego jeśli kurs miałby być  w siedzibie firmy, to nie ogłasza się ta firma sama, jak to robią inne,
podając swą nazwę, siedzibę, zakres materiału do nauczenia, dostępne pomoce, ilość godzin, cenę?..

Ostatnio edytowany przez poziomka (2013-07-19 11:46:29)

#3 2013-07-19 13:47:27

ella
Member

szczerze??????przelecialam ten post i wyszlam z niego bo kompletnie nic z tego tez nie zrozumialam..

#4 2013-07-20 12:13:06

poziomka
Member

ella!

Dzięki , ulżyło mi, bo już myślałam , że  coś ze mną  nie tak..

#5 2013-07-20 14:40:31

ella
Member

poziomka napisał:

ella!

Dzięki , ulżyło mi, bo już myślałam , że  coś ze mną  nie tak..

hehhehehhe..spoko...ale zobacz jaka odwazna jestem tongue ,czekalam az sie ktos pierwszy wychyli ,padlo na ciebie big_smile...bo juz zaczelam myslec tak jak ty"czyzbym to ja tylko nieczego nie skumala" big_smile big_smile

#6 2013-07-20 17:15:25

poziomka
Member

No, to mnie łapnęłaś!     O brak odwagi Cię nie podejrzewam,  bo opiekunki  to odważne kobietki !
Pewno tylko  jesteś bardziej roztropna, chciałaś to może jeszcze  "przetrawić " spokojnie.
A ja niestety czasem jestem niecierpliwa, albo zbyt wkurzona  np. bzdurnymi argumentami niektórych agencji ,
czy cwaniactwem pewnych rekruterów...
Tu też wyskoczyłam " przed  orkiestrę", bo oferta może być  interesująca dla opiekunek z terenu Śląska sama w sobie, ale ogłoszenie jakieś mało zrozumiałe, dlatego pojawiło się  moje pytanie .
I wyjaśnienia jakoś brak.

Dobrego weekendu !

#7 2013-07-20 18:05:35

ella
Member

ojjjjjjjjjj..czego jak czego,ale cierpliwosci to podobno mi nie brakuje big_smile..mozliwe ze oferta niczego sobie tylko jakos tak to sformuowane ze niczego nie skumalam,jedyne co do mnie dotarlo to cena,a swoja droga nie mala,powiem odwaznie ze nawet bardzo duza.dla kogos kto startuje dopiero,to ta cena zniecheca.ja nawet pracujac juz nie zdecydowalabym sie na ten kurs...wlasnie ze wzgledu na cene.chyba wolalabym przysiasc na d..e przed laptopem i uczyc sie medialnie ze stronek.

#8 2013-07-22 13:14:22

poziomka
Member

ella!
Zgadzam się z Tobą, to duża suma , a można uczyć się samej też.  Ja zaczynałam od mini kursu dla opiekunek ( 15 lekcji), krótkich korepetycji i dalej  uczę się  sama z zebranych i wyszukanych materiałów.     Ale wiesz jak to jest, są i takie osoby, które mogą wyjechać później , nie mają  tak zwanego noża na gardle,  wolą i mogą wcześniej zainwestować w zorganizowany kurs  o czym nieraz tu dyskutowałyśmy.
   Ale jeśli ktoś podaje informację o takim kursie, to powinna ona  być czytelna i pełna.

PS
Skończył się lipiec, a wyjaśnień i odpowiedzi na pytania  brak.
Kolejne ogłoszenie zostawione bez echa, a ogłoszeniodawca widmo.
Nieładnie, nieładnie..

Ostatnio edytowany przez poziomka (2013-07-31 00:11:40)

#9 2013-08-23 21:46:09

victoria
New member

oj tam oj tam .......cena z kosmosu ...obłęd.....

Reklama