Pflegehilfe Schweitz

Czy ktoś miał kontakt z tą firmą? O co chodzi w tej reklamie "Szwajcarska umowa o pracę". Wygląda interesująco ale czy tak jest??

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2013-07-09 23:40:50

jogi45
Member

Pflegehilfe Schweitz

Czy ktoś  miał kontakt z tą firmą? O co chodzi w tej reklamie "Szwajcarska umowa o pracę". Wygląda interesująco ale czy tak jest??

#2 2013-07-10 00:04:13

kakadu
Member

Re: Pflegehilfe Schweitz

Nie chce mi się tego czytać-czemu nie napisałaś konkretnie?
Nie wiedząc,co tam jest,powiem tylko,ze zarobek w Szwajcarii -dobry zarobek-z tego co kiedyś słyszałam,to 3500 miesięcznie.Wiadomość nie sprawdzona,pochodzi z jakiekś agencji pracy,do której swego czasu dzwoniłam,szukając pracy.Nie pamiętam nazwy,pracy nie było.

#3 2014-04-09 07:06:53

lourencohen
New member

I am not aware or heard about this company ever before. What this company is related to? I am working as a nurse in Poland from long time and worked many hospitals to care the old people. In the whole experience I never heard about these guys, so please introduce them.

#4 2014-04-09 08:33:54

Gabi55
Member

jogi45 napisał:

Czy ktoś  miał kontakt z tą firmą? O co chodzi w tej reklamie "Szwajcarska umowa o pracę". Wygląda interesująco ale czy tak jest??

Spróbuj, ale myślę że wylądujesz w Private Care -Toruń .....a tam zarobki 800-1200e big_smile big_smile big_smile
To ta sama firma (rodzinna).

PS -pewno obecnie jesteś w DE, bo z Polski jak się wejdzie na ich stronę jest automatyczne przekierowanie na Toruń smile

Reklama