Leczenie zęba kanałowe

Hej mam takie osobiste pytanie, mam do leczenia zęba który był leczony zrobiła mi się dziura w sumie to wykruszyła się stara plomba i jest dziura idę się umówić do dentysty...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-02-24 07:11:39

makema
Member

Leczenie zęba kanałowe

Hej mam takie osobiste pytanie, mam do leczenia zęba który był leczony zrobiła mi się dziura w sumie to wykruszyła się stara plomba i jest dziura idę się umówić do dentysty. Nie odczuwam jakiegoś bólu jedynie kiedy wypije coś zimnego bo wiadomo jest dziura. Na codzien nie czuję żadnego bólu w tym miejscu czy jest szansa że obejdzie leczenie kanałowe ktoś z was tak miał? Stresuje się bo to wtedy są duże koszty... Dodatkowo jeszcze 2 ósemki mi wysrastaja i kolejny dyskomfort.

#2 2021-02-24 08:21:33

zaroma
Member

Re: Leczenie zęba kanałowe

Kanałowe z tego co wiem powinno byc wtedy kiedy mimo zaplombowania dalej bedziesz odczuwać cos w tym zębie
Więc jesli plomba wczesniej dawala Ci calkowity komfort i nie czulas nic, zadnego zimna to mysle ze powinno sie obejsc bez kanalowego

Zreszta polecam poczytać sobie  o sytuacjach, w których jest polecane własnie takie leczenie zębów. Nie w każdej sytuacji jest wymagane.
https://medycynaestetycznakrakow.pl/kie … -kanalowe/

Ostatnio edytowany przez zaroma (2021-03-01 11:49:03)

Reklama

Podobne tematy :

Zapobieganie i leczenie odleżyn - [b]Czym są odleżyny i jak powstają ? W naszym krótkim artykule postaramy się nieco przybliżyć temat odleżyn, których powstawanie spowodowane jest długotrwałym uciskiem hamującym dopływ krwi...

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Gdańsk - Witam wszystkich forumowiczów. Wybieram się na wizytę leczenia kanałowego pod mikroskopem Gdzie polecicie się zapisać w Gdańsku?

Podopieczny spadł mi z windy i złamał zęba . - Witajcie Muszę się z kimś podzielić tym przeżyciem , a kto mnie lepiej zrozumie niż opiekunka. Wyjechałam na 3 tygodniowe zastępstwo do podopiecznego ze stwardnieniem rozsianym , zgodziłam się bo stawka była dobra a firma na gwałt potrzebowała opiekunki (Podobno ktoś inny miał pojechać ,ale zrezygnował w ostatniej chwili ) Przy Panu do roboty - Posiłki , dom , opróżnianie cewnika , przewracanie o 7 rano na bok , i masaż pośladków za pomocą tego nieszczęsnego podnośnika...

Podopieczny spadł mi z windy i złamał zęba . - Witajcie Muszę się z kimś podzielić tym przeżyciem , a kto mnie lepiej zrozumie niż opiekunka. Wyjechałam na 3 tygodniowe zastępstwo do podopiecznego ze stwardnieniem rozsianym , zgodziłam się bo stawka była dobra a firma na gwałt potrzebowała opiekunki (Podobno ktoś inny miał pojechać ,ale zrezygnował w ostatniej chwili ) Przy Panu do roboty - Posiłki , dom , opróżnianie cewnika , przewracanie o 7 rano na bok , i masaż pośladków za pomocą tego nieszczęsnego podnośnika...

Zapobieganie i leczenie zakrzepicy u osób starszych - Zakrzepica jest to poważną chorobą, potocznie zwaną „trombozą”, która polega na tym, iż w układzie żył głębokich powstają zakrzepy...

Stopka forum