Henna do brwi

Hej Mam naturalnie jasne włosy i bardzo jasne brwi, które na codzień maluję cieniem do brwi, a ostatnio zaczęłam rozważać nałożenie na nie henny. Czytałam na grupie, że dużo dziewczyn poleca Refectocil, chciałabym spytać o radę, czy to dobry pomysł w moim przypadku oraz który odcień by mi pasował Rozważam 0 oraz 3...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-02-15 13:00:24

lekte
Member

Henna do brwi

Hej  Mam naturalnie jasne włosy i bardzo jasne brwi, które na codzień maluję cieniem do brwi, a ostatnio zaczęłam rozważać nałożenie na nie henny. Czytałam na grupie, że dużo dziewczyn poleca Refectocil, chciałabym spytać o radę, czy to dobry pomysł w moim przypadku oraz który odcień by mi pasował  Rozważam 0 oraz 3.1. Zależy mi, żeby było możliwie najbardziej naturalnie, ale żeby brwi były jakkolwiek widoczne..

#2 2021-02-15 14:31:17

zaroma
Member

Re: Henna do brwi

Ja od siebie jako posiadaczka platynowych brwi, mogę polecić Delie kremowa brązowa (nie żelową bo mocniej łapie!!). Jak będzie się stosunkowo krótko trzymać (jakoś do 5 minut) to efekt powinien być subtelny. Pamiętaj też, że 1 i 2 dnia będą dużo ciemniejsze niż kolor docelowy, bo zafarbuje ci też skórę. Ja na początku się przerazilam, ale jak już się wie jak to wszystko działa to jest ok

Zerknij sobie do Cocolita https://www.cocolita.pl/henna-do-brwi . Znajdziesz w sklepie wiele roznych odcieni henny do brwi.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2021-02-16 12:45:59)

#3 2021-02-19 13:13:09

paniusiabogusia01
Member

Re: Henna do brwi

Myślę, że kosmetyczka najlepiej dobierze odcień do twojej karnacji

Reklama

Stopka forum