Szybka utrata wagi

Powiedzcie mi czy któraś z was stosowała jakąś szybka dietę odchudzająca z dobrymi wynikami w krótkim czasie ? (Koleżanka ma wesele i potrzebuje szybko) za zbędne komentarze dziękuję.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-01-25 08:07:39

cherrie
Member

Szybka utrata wagi

Powiedzcie mi czy któraś z was stosowała jakąś szybka dietę odchudzająca z dobrymi wynikami w krótkim czasie ? (Koleżanka ma wesele i potrzebuje szybko) za zbędne komentarze dziękuję.

#2 2021-01-25 09:46:08

makema
Member

Re: Szybka utrata wagi

Możesz w krótkim czasie jedynie zmniejszyć obwód brzucha który nie będzie jak piłka czyli dużo zielonych warzyw odpowiednia ilość wody zielonej lub czerwonej herbaty no ruch na powietrzu np rolki. Nie ma skutecznej diety w krótkim czasie typu miesiąc tj proces. Jeśli są to efekty będą krótkie a efekt jojo może cię nie miło zaskoczyć.

Wiele osób w celu tak szybkiego odchudzenia się stosuje dietę baletnicy, aczkolwiek moim zdaniem dieta ta jest zbyt restrykcyjna aby mogla być zdrowa....
https://poprostuzdrowo.pl/dieta-baletnicy

Ostatnio edytowany przez makema (2021-01-28 08:05:34)

Reklama