Implanty zębowe

Czy ktoś może w ostatnim czasie wstawiał sobie implanty zebów Czy polecicie? W jaki sposob wybieraliscie miejsce, w którym wstawialiście sobie implanty?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-01-21 12:47:11

cherrie
Member

Implanty zębowe

Czy ktoś może w ostatnim czasie wstawiał sobie implanty zebów

Czy polecicie?

W jaki sposob wybieraliscie miejsce, w którym wstawialiście sobie implanty?

#2 2021-01-21 14:12:10

lekte
Member

Re: Implanty zębowe

Ja miałam robione implanty w przeciągu roku 3. Trochę się tego bałam ale na szczęście było praktycznie bezboleśnie. Wybrałam dobrą klinikę dentystyczną, żeby mieć większe poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko będzie fachowo wykonane. Robiłam w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z efektu, nie było i nie ma żadnych komplikacji choć pewnie to zależy od wielu rzeczy i każdy reaguje inaczej. Fajnie że teraz jest taka technologia i można poprawić swoje uzębienie w taki sposób, żeby wyglądało zdrowo i naturalnie.
https://www.klinikastomatologiczna.com. … antologia/
Najlepiej będzie po prostu wybrać się do kilku klinik w Twojej miejscowości i zobaczyć sobie co maja Ci do zaoferowania. Właśnie tak zdecydujesz się na odpowiednie miejsce, w którym wstawisz sobie implanty!

Ostatnio edytowany przez lekte (2021-01-27 14:54:23)

Reklama