Jak nakładać rozświetlacz

Chciałam się zapytać, co uważacie o używaniu rozświetlaczy tak w ogóle? Od taki luźny temat do przedyskutowania. Jestem ciekawa czy są tu takie osoby jak ja, które nie umieją w rozświetlacz? Tzn...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2021-01-12 10:47:24

makema
Member

Jak nakładać rozświetlacz

Chciałam się zapytać, co uważacie o używaniu rozświetlaczy tak w ogóle? Od taki luźny temat do przedyskutowania.
Jestem ciekawa czy są tu takie osoby jak ja, które nie umieją w  rozświetlacz? Tzn. umiem go nałożyć w poprawny sposób, ale zawsze mam wrażenie że ten błysk jest nieestetyczny.
Wszędzie widzę ohy i ahy na temat tego glow, że to wygląda tak zdrowo i fajnie, a dla mnie wygląda to dziwnie i tandentnie. Czy jest tu ktoś to woli mat lub ew. deliaktny, satynowy efekt? Czego używacie, żeby tego osiągnać?
Próbowałam kilku rozświetlaczy i za każdym razem miałam uczucie, że wyglądam jak świecąca bombka choinkowa

#2 2021-01-12 10:49:25

paniusiabogusia01
Member

Re: Jak nakładać rozświetlacz

Możesz zobaczyć filmiki w necie, ja nie pomogę bo w zasadzie to używam tylko tuszu i pudru

#3 2021-01-12 13:19:19

cherrie
Member

Re: Jak nakładać rozświetlacz

Ja! Ja nie umiem w rozświetlacz, kompletnie! Mam w planach kupić jakiś i się nauczyć, ale nie wiem jak mi wyjdzie. W sumie wolałabym satynę na buzi, ale nie wiem jak taki efekt osiągnąć.

Aczkolwiek ostatnio natknęłam się na dobry poradnik, tak wiec moze spróbuje wink

Zerknij sobie na strone https://estetico.pl/jak-nakladac-rozswietlacz

Ostatnio edytowany przez cherrie (Dzisiaj 07:35:44)

Reklama

Stopka forum