Prezenty świąteczne

Szukam pomysłow na prezenty świąteczne dla bliskich w tym roku. Zastanawiam się nad podarowanim im własnoręcznie przygotowanych wypieków albo miodu. Co o tym sądzicie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-12-07 13:36:51

lekte
Member
Zarejestrowany: 2020-01-09
Posty: 65

Prezenty świąteczne

Szukam pomysłow na prezenty świąteczne dla bliskich w tym roku. Zastanawiam się nad podarowanim im własnoręcznie przygotowanych wypieków albo miodu.

Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2020-12-07 14:16:07

tetti
Member
Zarejestrowany: 2019-11-07
Posty: 69

Re: Prezenty świąteczne

Masz własną pasiekę - wtedy prezent ekstra. A orzechy też Twoje - wtedy prezent ekstra.
Własnej roboty wyroby daje jako niezobowiązujący prezent, gdy trafiam do kogoś, kogo nie znam. Np. będąc pierwszy raz u przyszłej teściowej upiekłam ciasteczka, pięknie je opakowałam.
Własnoręcznie przygotowywane wyroby ucieszyłyby mnie podarowane przy okazji i bez okazji. Słoik dżemu, kiszone ogórki, etc. A już zupełnie nietrafione wydaje mi się darowanie komuś orzechów. Nic w tym wyjątkowego, niecodziennego. Byłabym zaskoczona, chociaż bardzo lubię orzechy .

Jesli zależy Ci na czymś naturalnym, polecam kosmetyki z olejkiem cbd. Maja wspaniałe działanie na skórę smile Kosmetyki znajdziesz tutaj https://konopnysklep.com.pl/kosmetyki/o … -30ml.html

Ostatnio edytowany przez tetti (2020-12-16 14:33:14)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Prezenty na Wielkanoc - Hej! Co kupujecie na Wielkanoc dla swoich bliskich? Chodzi mi raczej o jakieś drobne upominki, prezenty, bez większych szaleństw...

Prezenty ślubne - Jakie są Waszym zdaniem najlepsze prezenty ślubne? Co sprawdzi się w ramach prezentu dla pary młodej?

Jakie prezenty na święta dla dorosłych - Jak w temacie. Czy macie pomysły na jakeś mądre prezenty na świeta dla dorosłych? Takie które na przykład nie tworzą ton plastiku?

Niematerialne prezenty - Robicie? Kupujecie ale nie przedmioty? Poddajecie się presji prezentowego szału świątecznego ?

Prezenty na święta - Czy macie pomysły na prezenty świąteczne w tym roku? Co dajecie swoim bliskim? Sama zastanawiam sie nad tym co podarować.

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies