Ciekawe łóżko do sypialni

Mam prośbę, pokażcie mi swoje łóżka bo mam mega dylemat z jakiej firmy kupić, czy drewniane czy tapicerowane, czy ze schowkiem? Mamy kota, troche obawiam sie tapicerownego ale z drugiej strony chcialabym bardzo przytulny efekt...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-11-12 07:35:54

cherrie
Member

Ciekawe łóżko do sypialni

Mam prośbę, pokażcie mi swoje łóżka bo mam mega dylemat z jakiej firmy kupić, czy drewniane czy tapicerowane, czy ze schowkiem? Mamy kota, troche obawiam sie tapicerownego ale z drugiej strony chcialabym bardzo przytulny efekt. Moze ktoś ma drewniane plus jakos fajnie rozwiazany zagłówek?

#2 2020-11-12 08:44:31

lekte
Member

Re: Ciekawe łóżko do sypialni

Nigdy przenigdy już łóżka z drewnianą ramą. Mam dużą sypialnie a przez 7 lat moje nogi bardzo ucierpiały, teraz mam tapicerowane i każde następne też będzie tapicerowane. Sa o wiele bardziej wygodne. Jesli nie posiadasz łóżka tapicerowanego możesz kupić w sieci w dobrej cenie panele tapicerowane na ścianę. Zamontowanie ich będzie łatwe, a będzie to na pewno tańsze niż robienie projektu pod zamówienie:
https://www.meblefirany.pl/pl/p/Panele- … olory/8112

W tym sklepie w dobrej cenie kupisz takie panele, mozesz również dobrać sobie odpowiednią tkaninę jak i kolor paneli. Podobają mi sie w detalach takie energiczne kolory, jak na zdjęciu:
https://www.meblefirany.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_69537/010.jpg

Ostatnio edytowany przez lekte (2020-11-12 08:44:39)

#3 2020-11-13 12:39:21

paniusiabogusia01
Member

Re: Ciekawe łóżko do sypialni

Zagłówek z tapicerowanych paneli super wygląda

Reklama