Bezpardonu - Blog oparty na pracy w opiece

Cześć kochane, od jakiegoś czasu prowadzę bloga z opowiadaniami opartymi o moją pracę w opiece i chciałabym Was zaprosić do lektury przy kawce. Wiem, że dla niektórych z nas ta praca bywa przygodą...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-10-29 16:39:13

Mokka
New member

Bezpardonu - Blog oparty na pracy w opiece

Cześć kochane, od jakiegoś czasu prowadzę bloga z opowiadaniami opartymi o moją pracę w opiece i chciałabym Was zaprosić do lektury przy kawce. Wiem, że dla niektórych z nas ta praca bywa przygodą. Ostatnio wrzuciłam nowy post, ale zaprawszam również do starszych wpisów.

http://bezpardonu.eu/2020/10/25/lukrowany-samolot/

Ostatnio edytowany przez Mokka (2020-10-29 16:40:54)

#2 2020-11-02 20:36:38

paniusiabogusia01
Member

Re: Bezpardonu - Blog oparty na pracy w opiece

Witaj, poczytam w wolnej chwili smile

#3 2020-11-12 17:50:04

Mokka
New member

Re: Bezpardonu - Blog oparty na pracy w opiece

paniusiabogusia01 napisał:

Witaj, poczytam w wolnej chwili smile

Bardzo mi miło smile

Reklama

Podobne tematy :

Szukam pracy jako opiekunka / prywatnie - Witam, poszukuję pracy na terenie Niemiec jako opiekunka osób starszych. Posiadam 7 letnie doświadczenie w tej pracy, ukończonych kilka kursów w związku z opieką nad osobami starszymi, język niemiecki bardzo dobry, jestem osobą sumienną i pracowitą, bez nałogów...

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

CZY MASZ WŁASNĄ METODĘ RELAKSU I ODPOCZYKU PO PRACY? - Większość z nas już wie jak wygląda praca opiekunki. Na ogół jest dość mocno wyczerpująca psychicznie i fizycznie...

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

Poszukuję oferty pracy dla Mamy - Dobry wieczór, Poszukuję pracy dla Mamy. Zna język niemiecki komunikatywnie. Obecnie przebywa na terenie Niemiec, jednak oferta pracy na która się zgodziła jest bardzo zła, dlatego szuka innej oferty...

Stopka forum