Nauka zawodu CHORZÓW

Czy polecicie mi miejsce, w którym mogłabym nauczyć się fachu opiekunki medycznej? Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o szkole Cosinus, ale jestem niezdecydowana i nie wiem co zrobić...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-10-08 13:56:26

AnnaKochanowska
New member
Od: Chorzów

Nauka zawodu CHORZÓW

Czy polecicie mi miejsce, w którym mogłabym nauczyć się fachu opiekunki medycznej? Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o szkole Cosinus, ale jestem niezdecydowana i nie wiem co zrobić.
Niby przeglądając oferty różnych szkół uznałam, że Cosinus jest najlepszy, ale chciałabym poznać opinie innych.

Dodam, że jestem z Chorzowa, czy ktoś tutaj też ma taki problem?

#2 2020-10-10 22:56:26

paniusiabogusia01
Member

Re: Nauka zawodu CHORZÓW

Tak naprawdę to szkoła to tylko teoria, najwięcej uczysz się w pracy jak już pojedziesz

Reklama

Podobne tematy :

Nauka na własną rękę. - Witam wszystkie Panie.Przy pomocy różnych stron int.uczę się zwrotów potrzebnych i opiece.Napiszę po swojemu tak jak mówię jakie znam,poprawcie proszę jeśli są złe:byte cajgen-proszę pokazać /komen zi byte rajn-prosze wejść was brałhen-co potrzebujesz zind zi myde-czy jesteś zmęczona zecen zi zyś-proszę usiąść was zol iśmachen-co mam zrobić was fejlt inen---co ci dolega wi zi zisz fulen-jak się czujesz...

Nauka języka niemieckiego przez Skype - Guten Tag! Suchst du einen Deutschlehrer? Dzień dobry! Szukasz nauczyciela języka niemieckiego? Nie masz czasu lub możliwości korzystać z kursów stacjonarnych? Zapraszam Cię na lekcje przez Internet (Bezpłatny program Skype, którego zainstalowanie zajmie Ci klika minut...

Nauka niemieckiego Opole i okolice/ Nysa okolice - Witam, prowadzę lekcje niemieckiego dla opiekunek.Posiadam specjalnie przygotowane materiały do nauki dla opiekunek...

Nauka języka niemieckiego na wesoło - wpadki językowe - Otworzyłam nowy wątek. Nauka języka może być wesoła, a przy okazji pośmiejemy się same z siebie. die Ratte - szczur / ratten - zgadywać - Zadano mi pytanie : Ratte mal was essen wir heute? - nie zrozumiałam, i powiedziałam : Bitte langsam und deutlich...

Nauka czytania ze zrozumieniem... - Zastanawiam się, co w opisie podopiecznego oznacza "prawostronny incydent mózgowo-naczyniowy". Pan porusza się przy pomocy rollatora...

Stopka forum