Jak poprawić stan włosów

Hej! Otóż piszę z pytaniem czy da się coś zrobić na łamiące włosy i ciągnące się włosy? W sierpniu tamtego roku popełniłam największy błąd jaki mogłam...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-09-15 10:51:04

zaroma
Member

Jak poprawić stan włosów

Hej! Otóż piszę z pytaniem czy da się coś zrobić na łamiące włosy i ciągnące się włosy? W sierpniu tamtego roku popełniłam największy błąd jaki mogłam. Zaczęłam schodzić z czarnego koloru do blondu. Zamarzyłam sobie Blond i nie byłam w stanie sobie go wybić z głowy przez to rozjaśniałam włosy co miesiąc do grudnia 2019 roku. Niestety trafiłam na samych złych Fryzjerów i ten Blond i tak nie był taki jaki chciałam więc wróciłam do brązu niestety moje włosy są teraz krótsze i  łamiące się. Za kadencji czarnego koloru były idealne .. Gładkie , lśniące i piękne

#2 2020-09-15 12:02:10

cherrie
Member

Re: Jak poprawić stan włosów

Muszą odrosnąć, a póki co są dwie opcje:
- albo mocno zetniesz i to ci ujmie męczenia się ze zniszczonymi włosami. Ta opcja jest lepsza jeśli naprawdę cię irytuje zły stan włosów i jesteś gotowa na jakąś krótszą fryzurę
- przeczekasz aż odrosną, pewnie też się nie obędzie bez podcinania, ale nie tak drastycznego. Z mojego doświadczenia na spalone włosy również pomaga olejowanie, dobry dobór odżywek itp. Unikaj wszystkich produktów z alkoholem bez spłukiwania typu spraye, odżywki bez spłukiwania z alkoholem, lakiery itp., na zniszczone chemicznie włosy to okropnie działa, robią się jeszcze bardziej ciągnące i łamliwe.

Z farb polecam Syoss. Farby dają ładny odcień blondu, jednoczesnie nie mają takiego niszczącego działania na włosy. https://lavandin.pl/pl/products/syoss-o … -7792.html

Ostatnio edytowany przez cherrie (Wczoraj 07:33:33)

Reklama