Pielęgnacja cery dojrzałej

Dziewczyny co na tzw prosaki i zasórniki i rozszerzone pory. Cera dojrzała mieszana, ale wydaje mi się że potrzebuje nawilżenia. Proszę pomóżcie

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-09-03 08:59:09

lekte
Member

Pielęgnacja cery dojrzałej

Dziewczyny co na tzw prosaki i zasórniki i rozszerzone pory. Cera dojrzała mieszana, ale wydaje mi się że potrzebuje nawilżenia. Proszę pomóżcie

#2 2020-09-03 10:00:13

zaroma
Member

Re: Pielęgnacja cery dojrzałej

Kwasy i mikrodermabrazja przy takim nasileniu nie pomogą. Tylko oczyszczanie manualne tu pomoże. Rozłożone na kilka serii przy tak nasilonych zmianach (na raz zbyt duża ingerencja ). Przy okazji pozbędziesz się zaskornikow bo oczyszczanie też to obejmuje.
No i dieta. Mam identyczne. Na miesiąc odstawiłam gluten i produkty mleczne i zniknęło wszystko! Potem przez tydzień pofolgowałam i znowu wyszło...

Poczytaj sobie ogólnie o pielęgnacji cery dojrzałej. Dobrze jest przestrzegac niektórych rzeczy. Jak również dbać o tryb życia. To bardzo ważne.
https://selectbeauty.pl/blog/jak-dbac-o … elegnacji/

Zerknij sobie tutaj.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-09-08 10:26:35)

Reklama