Aparat stały w poźniejszym wieku

Czy są tutaj na forum osoby, które zdecydowały się na wstawienie sobie aparatu ortodontycznego w późniejszym wieku? Czy jest to mozliwe?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-08-11 10:29:13

cherrie
Member
Zarejestrowany: 2020-01-20
Posty: 114

Aparat stały w poźniejszym wieku

Czy są tutaj na forum osoby, które zdecydowały się na wstawienie sobie aparatu ortodontycznego w późniejszym wieku? Czy jest to mozliwe?

Offline

 

#2 2020-08-11 11:53:33

zaroma
Member
Zarejestrowany: 2019-11-06
Posty: 120

Re: Aparat stały w poźniejszym wieku

Oczywiście, że jest możliwe? Czemu niby ma nie byc mozliwe? Znaczenie ma tutaj stan uzębienia, tak wiec najlepiej jest wybrać sie do stomatologa aby ocenił możliwości i stwierdzil czy będzie opcja wstawienia aparatu, czy nie.

Zerknij sobie na niektórych celebrytów oraz polityków.  Jest sporo osób, które zdecydowały się na wstawienie sobie aparatu w wieku 40 i 50 lat i na pewno nie będą się tutaj przejmowały czy mozna czy nie. Poza tym duża rolę tutaj odgrywa kwestia zdrowotna. Proste zeby o wiele mniej się psują.
https://zdrowieity.pl/ortodoncja-czy-sk … u-stalego/

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-08-24 09:18:07)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Aparat słuchowy dla osoby starszej - Szukamy aparatu słuchowgo z przeznaczeniem dla starszej osoby. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?

Zaparcia u osób w podeszłym wieku - Witam. Czy znacie bezpieczne preparaty na zaparcia dla osób starszych? Czy podawaliście je kiedyś? Jak działają?

Niewydolność serca u osób w podeszłym wieku - Moja podopieczna ma wiele starczych schorzeń. Do tego jeszcze ma problemy z sercem, nie pompuje krwi jak powinno...

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies