Ten okropny cellulit

jak radzicie sobie z pomarańczową skórką? przecież te kosmetyki dostępne w sklepach są nieskuteczne? jakieś magiczne tricki jak usunąć problem? może kwestia jakiejś radykalnej zmiany diety? choć sól wyeliminowałam i bardzo dużo warzy włączyłam i wodę...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-07-05 10:54:41

tetti
Member

Ten okropny cellulit

jak radzicie sobie z pomarańczową skórką? przecież te kosmetyki dostępne w sklepach są nieskuteczne? jakieś magiczne tricki jak usunąć problem? może kwestia jakiejś radykalnej zmiany diety? choć sól wyeliminowałam i bardzo dużo warzy włączyłam i wodę. Ruszam się też dość dużo. Nie wiem absolutnie jak sobie poradzić

#2 2020-07-06 11:20:19

zaroma
Member

Re: Ten okropny cellulit

Postanowilam napisac ponieważ od jakiegos czasu, dokladnie od kiedy moj chlopak stwierdzil, ze mam olbrzymi cellulit na pupie i nogach (to byl koniec grudnia) postanowiłam cos z tym zrobic.
wiec zaczelam walke:
- kupilam zel z masazem Sinial masowalam sie 2 razy dziennie.
- kupilam guam, ktory stosowalam co 2 dzien (1.5kg)
- i tabletki Inneov cellulite (zostaly mi jeszcze 2 opakowania do konca kuracji)

Co musze stwierdzic: Cellulit jest minimalny, zeszlo okolo 90%, bez cwiczen poniewaz nie mialam juz na to czasu. (praca na caly etat i studia dzienne).

#3 2020-07-08 11:11:20

paniusiabogusia01
Member

Re: Ten okropny cellulit

Szczotkowanie ciała na sucho szczotką z naturalnym włosiem

Reklama

Stopka forum