Kalosze dla malucha

Dziewczyny zastanawiam się nad kupieniem kaloszy dla mojej dwulatki, tylko nie wiem, czy rzeczywiście to się opłaca (na wsi często chodzimy po rosie), jakie macie kalosze, co polecacie? Czy to się dzieciom dobrze zakłada, czy są wygodne i dziecko w nich może chodzić jak w innych butach?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-06-30 08:01:34

cherrie
Member

Kalosze dla malucha

Dziewczyny zastanawiam się nad kupieniem kaloszy dla mojej dwulatki, tylko nie wiem, czy rzeczywiście to się opłaca (na wsi często chodzimy po rosie), jakie macie kalosze, co polecacie? Czy to się dzieciom dobrze zakłada, czy są wygodne i dziecko w nich może chodzić jak w innych butach?

#2 2020-06-30 09:25:02

tetti
Member

Re: Kalosze dla malucha

Jeśli córka lubi sie bawić w kałużach, to kalosze sa obowiązkowe. Buty są wygodne bo nie zabrudzą dziecka i dziecko będzie miało o wiele wieksze możliwosci zabawy. Poza tym buty dla dzieci są nieco inne niż buty dla dorosłych. Buty powinny byc lżejsze, dzieki temu nie będą na nóżkach klapały.....  Spory wybór kaloszy znajdziesz obecnie w sklepie Deichmann:
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dz … alosze.cat

Zarówno w sklepach internetowych, jak i w sklepach stacjonarnych. Możesz się wybrać z córką oraz przymierzyć buciki.

Ostatnio edytowany przez tetti (2020-06-30 09:25:08)

#3 2020-07-01 13:11:02

paniusiabogusia01
Member

Re: Kalosze dla malucha

Myślę że kalosze to dobry pomysł biorąc pod uwagę pogodę w Polsce i notoryczne deszcze

Reklama

Stopka forum