Olej cbd

Co sądzicie o jego zdrowotnych właściwościach? Jaki najlepiej będzie wybrać?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-06-22 11:11:09

tetti
Member

Olej cbd

Co sądzicie o jego zdrowotnych właściwościach?

Jaki najlepiej będzie wybrać?

#2 2020-06-22 14:24:23

cherrie
Member

Re: Olej cbd

Ponoc pomagają w wielu dolegliwościach  I co najważniejsze ich działanie jest w pełni naturalne oraz nie powodują efektów ubocznych jak wiele stosowanych leków. Polecam na przyklad krople cbd, ewentualnie kapsułki.
Ich wchłanianie jest bardzo dobre, o wiele lepsze niż w formie pasty. Olej z konopi zalecany jest osobom cierpiącym na przewlekłe bóle reumatyczne. A dzięki temu, że pomaga on w rozluźnieniu mięśni, jest też chętnie stosowanym specyfikiem przez osoby cierpiące na stwardnienie rozsiane. Poza tym
działa przeciwbólowo
ułatwia zasypianie
niweluje stres
jest stosowany wspomagająco w leczeniu padaczki

Wiecej informacji jest na stronie https://www.hempking.eu/category/zdrowi … binoidowy/

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-06-24 11:30:43)

#3 2020-06-22 16:03:54

feelthegrass
New member

Re: Olej cbd

Mi pomaga olejek cbd. Zdecydowanie lepiej znoszę stresowe sytuacje, lepiej śpię, mniej mnie wszystko boli. Wcześniej się telepałam z nerwów o byle co, teraz (odpukać) już tak nie mam. Byle tylko tak zostało. Zaczynałam od 5%, teraz jestem na 10% i szczerze polecam. Obecnie używam olejku CBD z firmy Kropla CBD i przy nim zostaje skoro działa.

Reklama

Stopka forum