Zabiegi w Krakowie na cienie pod oczami

Jestem totalnie załamana. Mam straszne sińce pod oczami, wyglądam jakbym spała godzinę tygodniowo. Straciłam wiarę w to, że pomogą mi jakieś kosmetyki, dlatego pytanie brzmi: czy usuwała któraś z Was cienie pod oczami z pomocą zabiegów kosmetycznych? Lasery, cokolwiek...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-06-17 11:26:35

tetti
Member

Zabiegi w Krakowie na cienie pod oczami

Jestem totalnie załamana. Mam straszne sińce pod oczami, wyglądam jakbym spała godzinę tygodniowo. Straciłam wiarę w to, że pomogą mi jakieś kosmetyki, dlatego pytanie brzmi: czy usuwała któraś z Was cienie pod oczami z pomocą zabiegów kosmetycznych? Lasery, cokolwiek. Czy pomogło? I uwierzcie, dla mnie jest to problem. Nie maluję się na co dzień, bo tego nie potrzebuję, jak już to tylko maluję rzęsy. Cerę mam piękną, ale te sińce sprawiają, że wyglądam jak trup

#2 2020-06-17 13:50:57

zaroma
Member

Re: Zabiegi w Krakowie na cienie pod oczami

Też tak mam, to raczej kwestia cienkiej skóry pod oczami i brak tkanki tłuszczowej w okolicy- prześwitują naczynia krwionośne. Ja zastanawiam się nad kupieniem takiego specyfiku stosowanego w krajach azjatyckich stymulującego miejscowe wypełnianie się liposomów tłuszczem ("wypełniacz w kremie"), albo wstrzyknieciem kwasu hialuronowego,ale to już droższa sprawa. Podobno najlepsze i długotrwałe efekty daje przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pod oczy,ale to już  większy koszt.

Polecam zapisanie sie w Krakowie do Instytutu Bielendy https://instytut.bielenda.pl/ . Powinni doradzić na miejscu, jakie bedą dla Ciebie najlepsze zabiegi.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-06-25 10:25:17)

Reklama