Upadek niemowlaka z łóżka

wczoraj moja 3 -miesieczna Emilka spadła mi z łóżka( ok 40 cm ) ! wiem ze to glupie wytlumaczenie ale zostawilam ja tylko na chwile sad bylam w kuchni kiedy slysze huk a potem placz normalnie nogi mi sie ugiely !

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2020-04-29 07:03:57

tetti
Member

Upadek niemowlaka z łóżka

wczoraj moja 3 -miesieczna Emilka spadła mi z łóżka( ok 40 cm ) !
wiem ze to glupie wytlumaczenie ale zostawilam ja tylko na chwile sad
bylam w kuchni kiedy slysze huk a potem placz normalnie nogi mi sie
ugiely !

#2 2020-04-29 12:34:53

zaroma
Member

Re: Upadek niemowlaka z łóżka

Zdarza się i nic na to nie poradzisz NIe da się upilnować dziecka w każdej sytuacji. Uzbroj się w cierpliwość bo dziecko nie raz jeszcze będzie leżało. Zarówno teraz jak i potem jak zacznie chodzić i się wywracać.
Nasza miała 3 takie poważne upadki, raz spadła z łóżka ale na puzzle piankowe, raz zderzyła sie z kolegą i uderzyła w dość twardą powierzchnię....  trzeci raz
sama się poślizgnęła i walnęła na panele.

Polecam na razie obserwować dziecko. https://lupiko.pl/dziecko-spadlo-z-lozka

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-05-01 08:23:50)

#3 2020-04-30 14:28:00

Alexander64
New member

Re: Upadek niemowlaka z łóżka

to prawda - zdarza się! Chociaż nie wiem, jak 3 miesięczne dziecko mogło się przekręcić? W tym wieku chyba jeszcze tego nie potrafią? Nie są tak ruchliwe... Mam nadzieję, że pojechałaś z córką do lekarza? Na usg głowy i ogólne badanie do chirurga? Mój syn, kiedy miał 6 miesięcy, spadł również z łóżka, to od razu pojechaliśmy do lekarza. Tam zrobiono mu usg głowy przez ciemiączko i przebadała go p. chirurg. Potem 2 razy musieliśmy pojechać do chirurga na kontrole.

Alexander,
maglownica poznań

Ostatnio edytowany przez Alexander64 (2020-04-30 14:38:29)

Reklama

Stopka forum