Krem Richevon pod oczy

Zbliżam się nieubłaganie do 40. Ogólnie nigdy nie mialam skłonnośći do zmarszczek oraz problemów ze swoją cerą, ale jednak czas jest nieubłagany oraz widzę pewne zmiany na swojej twarzy...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-04-28 08:16:17

zaroma
Member

Krem Richevon pod oczy

Zbliżam się nieubłaganie do 40. Ogólnie nigdy nie mialam skłonnośći do zmarszczek oraz problemów ze swoją cerą, ale jednak czas jest nieubłagany oraz widzę pewne zmiany na swojej twarzy. Szukam kremu, który przyniesie dobre rezultaty, wyczytałam w pewnym artykule, że polecany jest richevon. Czy używałyście pod oczami?
https://kobieceporady.pl/krem-pod-oczy- … o-stosowac
Obecny krem, którego używam jest w aplikatorze w kulce, praktycznie od razu się wchłania oraz nic nie robi a cos takiego zdecydowanie mnie nie urządza.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-06-02 08:09:33)

#2 2020-04-28 11:47:10

paniusiabogusia01
Member

Re: Krem Richevon pod oczy

Nie słyszałam o takim kremie, taka kolej rzeczy że robią się zmarszczki

#3 2020-05-25 12:45:31

tetti
Member

Aktualnie używam. Mam delikatną skórę oczu tak więc muszę dość starannie oraz uważnie dobierać szczególnie kremy do pielęgnacji skóry wokół oczu. Wlasnie kończe pierwsze opakowanie richevon od oczy który dostałam w prezencie i jestem zadowolona.. Nie podrażnia oczu, nie szczypie. Kosmetyk szybko się wchłania, samo opakowanie wygodne. . Nie roluje się i nadaje się pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Dzięki nawilżeniu mniejsze zmarszczki są mniej widoczne. Jedyny minus to dostepnośc, szukałam w sklepach i nie widziałam.

#4 2020-05-26 14:40:03

cherrie
Member

Bo kochana nie wiem czy znajdziesz, sama zamawiam przez internet. Tego typu specjalistyczne kosmetyki rzadko kiedy sa w drogeriach https://verdelab.pl/kategoria-produktu/ … -pod-oczy/ . Krem sama uwielbiam i żałuję, ze nie odkrylam go wcześniej. Bardzo rzadko odpowiada mi jakikolwiek krem pod oczy, zdecydowana większość mało co robi z okolicą oczu.Jestem tutaj bardzo wybiorcza bo na punkcie okolicy pod oczami mam totalnego świra.  Pierwszy raz jestem zadowolona z efektu, skończyłam całe opakowanie i kupiłam drugie. Sam krem jest wydajny, jeśli sobe kupisz to spokojnie powinno Ci wystarczyć na kilka miesiecy codziennego stosowania.

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-06-01 07:28:56)

Reklama